Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2010 o 16:47, jacus89 napisał:

a nie ma już żadnej możliwości zamówienia Assassin''s Creed: Brotherhood PL - Limited
Codex Edition + DLC Spisek Kopernika ???

Może zwolnią się jakieś sztuki pod koniec tygodnia, jeśli klienci anulują zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 14:17, Harrolfo napisał:

W "Moje zamówienia" masz datę planowanej wysyłki.
Chodzi Ci może o Assassin''s Creed: Brotherhood? Jak tak, to wysyłka jest 17, a gra będzie
w salonie dzień przed premierą, czyli > @akne - w zamówieniu LCE Assassin''s Creed: Brotherhood jest planowana wysyłka
17 listopada, a w Waszym katalogu (nie LCE, ale zwykłe, bo LCE już nie ma :) jest na
18. Która data jest wiążąca?


Jeśli dostaniemy towar 17.11, to wyślemy go 17.11, a jeśli dostaniemy 18.11 - to 18.11.2010.
Najpierw na karcie Łukasz umieścił datę wysyłki 17.11, potem zmienił na 18.11.2010, więc niektórzy widzą 17.11, a niektórzy 18.11.2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 13:31, jacus89 napisał:

witam, mam takie pytanie może mi ktoś pomoże chodzi mi o zamówienie gry przez gram.pl
jeżeli premiera gry jest 19 listopada to czy będzie ta gra dostępna do odbioru w punkcie
który wskaże już w ten dzień czy dopiero powiedzmy w poniedziałek, gra by była zamówiona
w pre order bo chodzi mi o to żeby w weekend już zagrać

Termin odbioru gry premierowej zależy od tego, kiedy dostaniemy ją do naszego magazynu.
99% premier dostajemy najpóźniej w czwartek, w tym samym dniu jest wysyłka, więc najpóźniej w piątek będziesz ją mógł odebrać. Kiedy zamówienie będzie gotowe do odbioru, dostaniesz mail i SMS, że możesz je odebrać - nie idź "w ciemno" do punktu odbioru, poczekaj na mail i SMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2010 o 16:19, Commander_Shepard napisał:

Mam już dawno zamówioną i potwierdzoną grę NFS Hot Pursuit Czy dostanę także kod na 2
dodatkowe samochody??

Kod otrzymają ci klienci, którzy opłacą zamówienie. Jeśli ktoś płacił z góry, to już go może pobrać.
Ty masz płatność przy odbiorze, więc musimy poczekać na przelew z UPS, co potrwa do 7 dni od daty odebrania paczki od Ciebie - wtedy Twoje zamówienie oznaczy się jako "opłacone".
Kod będziesz mógł pobrać klikając w link "Pobierz kod" przy numerze zamówienia na NFS HP w zakładce "Moje zamówienia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Dlaczego nie można zamawiać gry dostępnej z pre-orderem. Mój kolega chciał aby mu zamówił Assassin''s Creed II, no to ja pomyślałem że zamówię sobie nowego Need For Speed-a aby nie płacić 2 razy za przesyłkę. No niestety wyskakuje błąd "Przepraszamy, ale nie możesz dodać do koszyka produktu Assassin''s Creed II razem z pre-orderami." Czy dało by radę aby to połączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 09:06, Harrolfo napisał:

Aha, dzięki za odpowiedź.
A masz jakieś przeczucie, która data jest "prawdopodobniejsza"? ;)

Nie mam przeczuć, nie chcę mieć przeczuć :) Wszystko się wyjaśnia w dniu dostawy dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 11:57, Dante_Syn_Spardy napisał:

Witam. Mam pytanie. Dlaczego nie można zamawiać gry dostępnej z pre-orderem. Mój kolega
chciał aby mu zamówił Assassin''s Creed II, no to ja pomyślałem że zamówię sobie nowego
Need For Speed-a aby nie płacić 2 razy za przesyłkę. No niestety wyskakuje błąd "Przepraszamy,
ale nie możesz dodać do koszyka produktu Assassin''s Creed II razem z pre-orderami."
Czy dało by radę aby to połączyć?

Spróbuj teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 13:58, Oloninho napisał:

Dlaczego nie ma u Was EK Brotherhooda na X360?

Bo na ilość, jaką dostaniemy, mamy już pokrycie w zamówieniach Klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odbiór osobisty w salonie Sferis jest traktowany tak samo jak płatność przy odbiorze?

(Także mam zamówionego NFS Hot Pursuit i wolałbym nie przegapić kodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zmienicie datę premiery GT5 w sklepie na prawidłową? Ja rozumiem, że w weekend się nie pracuje, ale poniedziałek cały minął, a data dalej jest 29.11. A prawidłowa powinna być 24.11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra.
Nie ukrywam, że na rękę byłoby mi odebranie gry w czwartek, bo środzie i czwartku z kolokwiami, ale nie masz na to wpływu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aniu.

Mam wielką prośbę do Ciebie. Wiem że w ten czwartek ma zostać ogładzona zawartość EK Wiedźmina 2 i co pewnie za tym idzie ruszy pre-order a myśle że wystarczy chwila by EK się rozeszło i do wieczora gdy wrócę do domu nie było nic.

Więc proszę Cie o odłożenie (lub być sama zrobiła zamówienie na moim koncie) 1szt EK. Wiedźmina 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 16:54, Oloninho napisał:

Ahh... Czyli nie znalazłby się jeszcze jeden egzemplarz? ; d

To się okaże najpóźniej 22.11, kiedy anulują się zamówienia niepotwierdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 17:27, rtyrtyrty napisał:

Odbiór osobisty w salonie Sferis jest traktowany tak samo jak płatność przy odbiorze?

(Także mam zamówionego NFS Hot Pursuit i wolałbym nie przegapić kodu)

Za zamówienie z odbiorem osobistym możesz zapłacić z góry albo przy odbiorze. Jeśli wybrałeś "przy odbiorze", to musimy poczekać, aż wpłynie do nas kasa z punktu odbioru, też do około 7 dni od odebrania przez Ciebie zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 18:03, fifomaniak napisał:

Kiedy zmienicie datę premiery GT5 w sklepie na prawidłową? Ja rozumiem, że w weekend
się nie pracuje, ale poniedziałek cały minął, a data dalej jest 29.11. A prawidłowa powinna
być 24.11

Dziś dostaliśmy informację prasową z Sony, że premiera jest 24.11. Kolega Łukasz, który zajmuje się grami konsolowymi, czeka na potwierdzenie terminu dostawy, bo podobno jedna z wersji brzmi, że towar dostaniemy dopiero 26.11. (dostawy z Sony mamy we wtorki i piątki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować