Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2010 o 19:09, GringoG3 napisał:

Więc proszę Cie o odłożenie (lub być sama zrobiła zamówienie na moim koncie) 1szt EK.
Wiedźmina 2.


Ja tam nic nie wiem o żadnym pre-orderze ;)
Ale jeśli ten cud nastąpi, to spoko, odłożę 5 szt dla krewnych i znajomych królika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 21:05, Michal_Raven napisał:

A co z wysyłką pre-orderów Need for Speeda? Podobno inne sklepy zaczynają wysyłać już
jutro. Jak będzie tutaj?

A my mieliśmy wysyłać dziś, ale dostawa się nie wysłała w piątek. Leci już do nas ekspresem z dostawą na jutro i jutro wyślemy grę do Was, o ile oczywiści nie nastąpi trzęsienie ziemi, wybuch wulkanu, atak terrorystów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 20:40, akne napisał:

Dziś dostaliśmy informację prasową z Sony, że premiera jest 24.11. Kolega Łukasz, który
zajmuje się grami konsolowymi, czeka na potwierdzenie terminu dostawy, bo podobno jedna
z wersji brzmi, że towar dostaniemy dopiero 26.11. (dostawy z Sony mamy we wtorki i piątki).


To jak już będziecie pewni, kiedy będzie dostawa, to prosiłbym tu o informację w odpowiedzi na mój post, jeśli można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 15:51, akne napisał:

Spróbuj teraz.

No zadziałało ale jak chcę zamówić to wraca mi do koszyka i tam mam 3 produkty bo Shaun White Snowboarding dostaje się jako gratis do zamówienia na ACII i wyskakuje błąd "Przepraszamy, ale nie możesz dodać do koszyka produktu Shaun White Snowboarding razem z pre-orderami."
Mam nadzieję że do jutra nie zabraknie promocji na to i wreszcie będę mógł zamówić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 20:42, akne napisał:

Ja tam nic nie wiem o żadnym pre-orderze ;)
Ale jeśli ten cud nastąpi, to spoko, odłożę 5 szt dla krewnych i znajomych królika ;)

Jeżeli będzie pre-oder EK także bym prosił o odłożenie , bo jak by przepadła szansa zakupu EK to chyba bym się załamał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 21:39, GringoG3 napisał:


Etam, zdjęli info z agendy konferencji, że będzie jakieś info o pre-orderze, pobite gary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 21:44, Dante_Syn_Spardy napisał:

No zadziałało ale jak chcę zamówić to wraca mi do koszyka i tam mam 3 produkty bo Shaun
White Snowboarding dostaje się jako gratis do zamówienia na ACII i wyskakuje błąd "Przepraszamy,
ale nie możesz dodać do koszyka produktu Shaun White Snowboarding razem z pre-orderami."

Spróbuj teraz, zdjęłam ograniczenie z Shauna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 21:44, karolekx23x napisał:

Jeżeli będzie pre-oder EK także bym prosił o odłożenie , bo jak by przepadła szansa zakupu
EK to chyba bym się załamał.

Spoko, odłożę, jeśli będzie pre-order :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2010 o 22:08, akne napisał:

> Jeżeli będzie pre-oder EK także bym prosił o odłożenie , bo jak by przepadła szansa
zakupu
> EK to chyba bym się załamał.
Spoko, odłożę, jeśli będzie pre-order :)

To ja tez się zgłaszam :) Niech biedny student ma coś z życia :D
Ps.Dziękuję za kącik kulinarny na twoim gramsajcie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 16:56, donard napisał:

Czy mi się wydaje czy reaktywujecie sklep gram.pl?


Przeciez sklep gram.pl istnieje od zawsze. :) A na powaznie to owszem byla zmiana nazwy na gramer.pl, ale okazalo sie, ze klienci sa przyzwyczajeni po prostu do sklep gram.pl i postanowiono, ze tak sie bedzie on nazywac. Wiecej info: http://www.gram.pl/news_8gTrJ,y2_gramer_pl_sklep_gram_pl.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 17:26, Wojman napisał:

> Czy mi się wydaje czy reaktywujecie sklep gram.pl?

Przeciez sklep gram.pl istnieje od zawsze. :) A na powaznie to owszem byla zmiana nazwy
na gramer.pl, ale okazalo sie, ze klienci sa przyzwyczajeni po prostu do sklep gram.pl
i postanowiono, ze tak sie bedzie on nazywac. Wiecej info: http://www.gram.pl/news_8gTrJ,y2_gramer_pl_sklep_gram_pl.html

Chodzi mi o sklep "rzeczywisty" ten w metrze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do kolekcjonerki Witcherka, jakie dane będą potrzebne przy zamawianiu? Te co na gramie czy sam e-mail czy co? Nie ja będę zamawiał i wolę się dopytać ;P BTW. Sorry za spam. EDIt Też poproszę o odłożenie 1 szt EK witcherka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 11:18, Czempion9 napisał:

To ja tez się zgłaszam :) Niech biedny student ma coś z życia :D

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2010 o 17:32, donard napisał:

Chodzi mi o sklep "rzeczywisty" ten w metrze ;P

Nie, nie będzie reaktywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 17:56, donard napisał:

Co do kolekcjonerki Witcherka, jakie dane będą potrzebne przy zamawianiu? Te co na gramie
czy sam e-mail czy co? Nie ja będę zamawiał i wolę się dopytać ;P BTW. Sorry za spam.

Imię, nazwisko, adres, nr telefonu, e-mail, grupa krwi, zaświadczenie o szczepieniu przeciw ospie, odpis aktu urodzenia, pesel, nip, skan dowodu osobistego, sejw z jedynki Wieśka, minimum 20 zamówień zrealizowanych w sklepie gram.pl, świadectwo maturalne ze średnią min. 4.0, FCE lub ZDF, wyciąg z konta bankowego, polisa ubezpieczeniowa na życie. Wkrótce więcej szczegółów.
Prawdopodobnie EK W2 będzie na kartki, trwają rozmowy z UOKiK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować