Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2010 o 20:57, donard napisał:

Euro z 1 stadionem :D Poza tym nie żartowałem o wiedźminie tylko o teściowej :P A Wiedźmin
1 to co nie skarb?

Chodzi mi o nowy skarb aktualny z lat 2010-2012 :)
Koniec żartów, wyładowałam się, teraz będę pisać tylko posty merytoryczne.
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 20:55, akne napisał:

Koniec żartów. Potraktujmy Wiedźmina 2 z należytym szacunkiem. To nasz skarb narodowy,
jedyny powód do dumy oprócz EURO 2012



Racja Wiedźmin 2 to skarb :)
No i najbardziej interesujące wiadomości w czwartek , najciekawszy dzień w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 20:55, akne napisał:

Koniec żartów. Potraktujmy Wiedźmina 2 z należytym szacunkiem. To nasz skarb narodowy,
jedyny powód do dumy oprócz EURO 2012

Tak tu piszę, ale muszę się przyznać: ja tak naprawdę

Spoiler

nie lubię Wieśka



@Wojman: Bodajże w Luksemburgu jest raj podatkowy, więc czas na migrację kont :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 20:55, akne napisał:

Koniec żartów. Potraktujmy Wiedźmina 2 z należytym szacunkiem. To nasz skarb narodowy,
jedyny powód do dumy oprócz EURO 2012


Apropo EURO2012 bedzie dostepna w sklepie gram.pl oficjalna maskotka tych mistrzostw? Czyli blizniacy Lec... znaczy jeszcze nie nazwane, ale juz wiadomo, ze beda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu,
Takie pytanko: około której jutro będziesz wiedzieć na 100% kiedy wysyłacie LCE Brotherhooda? Jak coś, to interesuje mnie tylko wersja na PS3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie jestem bezczelny, ale... Czy możemy się spodziewać jakiś ciekawych mikołajkowych prezentów-promocji od naszej wspaniałej Akne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 21:32, Harrolfo napisał:

Takie pytanko: około której jutro będziesz wiedzieć na 100% kiedy wysyłacie LCE Brotherhooda?
Jak coś, to interesuje mnie tylko wersja na PS3 ;)

Jutro po 16:00 będę wiedzieć, czy dostaniemy towar w czwartek. Przypomnij mi się mailowo o 16:00, jutro mam ciężki dzień, nie wiem, czy znajdę chwilę na zajrzenie na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 21:45, damlon napisał:

Mam nadzieję, że nie jestem bezczelny, ale... Czy możemy się spodziewać jakiś ciekawych
mikołajkowych prezentów-promocji od naszej wspaniałej Akne? :)

Mieliśmy trochę promocji urodzinowych, na Mikołajki raczej nic specjalnego nie zaproponujemy. Ale kiedy opękamy temat Wielkiej Polskiej Premiery, to się postaramy o promocje weekendowe chociaż.
Póki co luknij w dział Wyprzedaż:
http://www.gram.pl/sklep_szukaj_wyprzedaze.asp?zak_id=8u2
Dział "Wyprzedaż" będzie się niedługo nazywał "Promocje", póki co to jest jedyny agregator okazji w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2010 o 21:01, karolekx23x napisał:

No i najbardziej interesujące wiadomości w czwartek , najciekawszy dzień w tygodniu.

Nienawidzę czwartków służbowo - wtedy wjeżdżają spóźnione premiery (bo powinny wjechać najpóźniej w środę, żebyśmy na spokojnie mogli je wysłać na piątek najpóźniej). Do tego wydawcy budzą się z jakimiś pre-orderami etc. :) ujawniają wielkie przytłaczające informacje etc. :)
Ale na najbliższy czwartek czekam z utęsknieniem prywatnie, tylko Roy wie, dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie "Moje Zamówienia" widnieje że NFS Hot Pursuit został wysłany we wtorek 16 listopada, a na podstronie tego zamówienia że jest przygotowywane do wysyłki..

Skoro do tej pory nie było SMSa i emaila informującego o możliwości odbioru, to znaczy że faktycznie jest dopiero dzisiaj pakowane i wysyłane tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 13:24, rtyrtyrty napisał:

/ciach/


Odciążę trochę Akne :)

Oznacza to, że faktycznie gra była wysłana wczoraj.
Smsa i maila dostaniesz dopiero gdy towar dojedzie do miejsca skąd masz go odebrać.
W przypadku odbioru osobistego status zamówienia jest tylko ''przygotowanie do wysyłki'' a potem zmienia się od razu na ''odebrane''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 14:27, Phobos_s napisał:

Oznacza to, że faktycznie gra była wysłana wczoraj.
Smsa i maila dostaniesz dopiero gdy towar dojedzie do miejsca skąd masz go odebrać.
W przypadku odbioru osobistego status zamówienia jest tylko ''przygotowanie do wysyłki''
a potem zmienia się od razu na ''odebrane''.

Aha, dzięki.

Po prostu byłem przyzwyczajony że mniej więcej o 12-13 był już SMS że można odebrać, jak wczoraj wysłali to może akurat jeszcze dzisiaj dojdzie.
Tak było zawsze, chociaż kupowałem tylko 3 czy 4 razy w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 13:24, rtyrtyrty napisał:

Skoro do tej pory nie było SMSa i emaila informującego o możliwości odbioru, to znaczy
że faktycznie jest dopiero dzisiaj pakowane i wysyłane tak?

Przesyłka z Twoim zamówienie powinna dotrzeć do tego punktu odbioru w ciągu 1-2 h.
Poczekaj na mail i SMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 15:13, akne napisał:

Przesyłka z Twoim zamówienie powinna dotrzeć do tego punktu odbioru w ciągu 1-2 h.
Poczekaj na mail i SMS.

Cóż, chyba się spóźnia albo po prostu jeszcze SMSa nie wysłali, jest prawie 3h po i nic nie ma, kilka sekund temu sprawdzałem maila..i telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 17:55, rtyrtyrty napisał:

Cóż, chyba się spóźnia albo po prostu jeszcze SMSa nie wysłali, jest prawie 3h po i nic
nie ma, kilka sekund temu sprawdzałem maila..i telefon.

O 15:00 sprawdzałam status przesyłki z towarem dla tego punktu odbioru=status Twojego zamówienia, miał status z 8:31 "w przewozie'', czyli kurier opuścił sortownię i jest w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2010 o 19:47, akne napisał:

O 15:00 sprawdzałam status przesyłki z towarem dla tego punktu odbioru=status Twojego
zamówienia, miał status z 8:31 "w przewozie'', czyli kurier opuścił sortownię i jest
w drodze.

Dziś o 9.35 dostałem maila że jest gotowe do odbioru, chyba kurier miał trudności z dojazdem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 11:28, rtyrtyrty napisał:

Dziś o 9.35 dostałem maila że jest gotowe do odbioru, chyba kurier miał trudności z dojazdem ;)


Może jeździł całą noc? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować