Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 18.11.2010 o 17:18, jacus89 napisał:

jestem sfrustrowany zamówiłem pre orderem Assassin''s Creed: Brotherhood a tu się dzisiaj
okazuje "dostaje wiadomość ze zamówienie nie zostanie zrealizowane bo dostaliście mniej
sztuk gry", to w takim razie pytam się po co była opcja możliwości dodania jeszcze gry
do koszyka???, jak bym wiedział wcześniej to bym gdzieś indziej zamówił żeby przysłali.
a tak to będę musiał jechać 40 km i liczyć na szczęście że będzie ta wersja w empiku
a jak nie to kolejne 30 km i szukać po sklepach. jeszcze raz jestem bardzo ale to bardzo
zawiedziony tym co mi się przytrafiło (;


30.09.2010 zgłosiliśmy zapotrzebowanie na określoną ilość każdej edycji ACB, czyli zamówienie.
Przedwczoraj dostaliśmy informację, że dostaniemy mniej towaru.

[ocenzurowano]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 17:53, akne napisał:

Przedwczoraj dostaliśmy informację, że dostaniemy mniej towaru.

Ehh żeby tak u mnie towar schodził ładnie i jeszcze trzeba było domawiać bo brakuje :P.

Przy okazji widzę, że za jakąś godzinkę uruchamiacie pre-order na Wieśka 2 mam rozumieć? Nie mogę się doczekać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 18:01, Damianuss1 napisał:

Przy okazji widzę, że za jakąś godzinkę uruchamiacie pre-order na Wieśka 2 mam rozumieć?
Nie mogę się doczekać :).

Tja, ja też. Spać mi się chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 17:13, akne napisał:

Mamy takiego buga jeszcze w systemie, że data wysyłki nie zawsze się aktualizuje w zamówieniu
- u Ciebie jest data z momentu, kiedy złożyłeś zamówienie.


Czyli rozumiem, że mogę być spokojny i o ramkę, i o datę wysyłki? :) To dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.....

Przeczytałem maila o uruchomieniu preorderu Wiedźmina 2, wszedłem na odpowiednią stronę. Licznik wskazywał ok 300 zamówionych sztuk a doczytałem potem, że pierwszy 1tyś egzemplarzy będzie numerowany. No więc zamówiłem jako ok 340 osoba o ile licznik nie kłamał. Przeczytałem również, że wchodząc w szczególy zamówienia dowiem się jaki numer będzie nosił mój egzemplarz. Wchodzę i nic nie widzę. O co chodzi? Możesz to sprawdzić? Gra zamawiana z tego nicka z którego piszę ten post.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłabyś Akne sprawdzić do której godziny zamówienia zostały zrealizowane przez pierwsze 1000 osób?
I czy ja również znajduję się w tym zaszczytnym gronie ;>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:39, NikiNicoo napisał:

ciach


Pierwszy 1000 ''pyknął'' ok 19:15. Cały czas patrzyłem na licznik ;)
Jeśli zamówiłeś przed tą godziną to załapałeś się w 1K.

Edit: literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie zadam takie pytanie, czy jak się zamawia prerder to jest jakaś graniczna data do zapłacenia? bo jak wiadomo chodzi o Wiedźmina, ale nie wiem czy zamawiać bo jakby trzeba było od razu to trochę dziwnie zwłaszcza że do premiery naprawdę dużo czasu zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:54, kindziukxxx napisał:

Witajcie zadam takie pytanie, czy jak się zamawia prerder to jest jakaś graniczna data
do zapłacenia? bo jak wiadomo chodzi o Wiedźmina, ale nie wiem czy zamawiać bo jakby
trzeba było od razu to trochę dziwnie zwłaszcza że do premiery naprawdę dużo czasu zostało.


Wybierz opcje zapłaty przy odbiorze i już, poza tym o ile się orientuję za towar płacisz tydzień przed wysyłką, więc zamawiaj śmiało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:54, kindziukxxx napisał:

Witajcie zadam takie pytanie, czy jak się zamawia prerder to jest jakaś graniczna data
do zapłacenia? bo jak wiadomo chodzi o Wiedźmina, ale nie wiem czy zamawiać bo jakby
trzeba było od razu to trochę dziwnie zwłaszcza że do premiery naprawdę dużo czasu zostało.

Jeśli wybierasz płacenie przelewem, to kwotę przesyłasz 7 dni przed premierą (dostajesz maila). A jeśli przy odbiorze,to wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:54, kindziukxxx napisał:

Witajcie zadam takie pytanie, czy jak się zamawia prerder to jest jakaś graniczna data
do zapłacenia? bo jak wiadomo chodzi o Wiedźmina, ale nie wiem czy zamawiać bo jakby
trzeba było od razu to trochę dziwnie zwłaszcza że do premiery naprawdę dużo czasu zostało.


Na 7 dni przed wysyłką dostaniesz prośbę o potwierdzenie zakupy gry, robiąc przelew itd. Tak jak w innych pre-orderach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 19:51, Phobos_s napisał:

Pierwszy 1000 ''pyknął'' ok 19:15. Cały czas patrzyłem na licznik ;)
Jeśli zamówiłeś przed tą godziną to załapałeś się w 1K.


19:18....
FFFUUU!
No ale, jakiś tam numerek zostanie przydzielony, grunt, że będzie wgl ;)
Dzięki za info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować