Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Idę spać, muszę ratować moje życie prywatne (mój mężczyzna nie rozumie fenomenu W2, bo lubi samochodówki li i jednie :)
Jutro przejrzę Wasze niepodpowiedziane pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2010 o 22:31, akne napisał:

Etam, koszulki i podkładki są trywialne.
A ja widziałam głowę Wiedźmina na żywo, łał.
Łał, skojarzyło mi się z eksponatami w British Museum :)


Sądzę jednak ze dwa nagie miecze, jedne srebny drugi stalowy były by lepsze...
A może jednak nie? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2010 o 22:19, akne napisał:

Hmm, kurtka będzie w EK. Li jedynie.
Masz EK = masz kod, odblokowujesz i go on. czy coś tam.

Tyle to ja już wiem, ale widocznie wychodzi na to, że nie mam już powodu by kupować kolekcjonerkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda wysyłka edycji Kolekcjonerskiej, jeśli chce ją odebrać w "punkcie odbioru?" W tym wypadku też, będę mógł się tam zgłosić kilka dni przed premierą, czy tylko kurier mi to zapewnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie może nie tyle dotyczące samej EK, ale w ogóle W2 jako takiego - czy jest jakaś szansa na to, by w Polsce ukazała się wersja anglojęzyczna? Oglądałem trailer wersji angielskiej i jakość podkładanych głosów powaliła mnie na łopatki. Za same akcenty gra dostałaby ode mnie +1 do oceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 08:49, Ring5 napisał:

Pytanie może nie tyle dotyczące samej EK, ale w ogóle W2 jako takiego - czy jest jakaś
szansa na to, by w Polsce ukazała się wersja anglojęzyczna? Oglądałem trailer wersji
angielskiej i jakość podkładanych głosów powaliła mnie na łopatki. Za same akcenty gra
dostałaby ode mnie +1 do oceny :)

Do wydania gry zostało sporo czasu, może będzie wersja multijęzykowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 08:00, Pryka napisał:

jak wygląda wysyłka edycji Kolekcjonerskiej, jeśli chce ją odebrać w "punkcie odbioru?"
W tym wypadku też, będę mógł się tam zgłosić kilka dni przed premierą, czy tylko kurier
mi to zapewnia?

W tym samym dniu EK dotrze do Waszych domów i punktów odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.Zakupiłem wczoraj EK Wiedźmina.Dostałem maila że został on przeze mnie zamówiony ale na koncie w moim koszyku jest pusto ;/ Możesz to jakoś naprawić? Podać numer zamówienia? Byłem w pierwszym 1000 więc mi zależy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 10:05, Czempion9 napisał:

Witam.Zakupiłem wczoraj EK Wiedźmina.Dostałem maila że został on przeze mnie zamówiony
ale na koncie w moim koszyku jest pusto ;/ Możesz to jakoś naprawić? Podać numer zamówienia?
Byłem w pierwszym 1000 więc mi zależy ;)


Jeśli zamówiłeś to w koszyku już nic nie będzie. Musisz wejść w ''Moje konto'' a tam w ''moje zamówienia''.
Dla ułatwienia http://www.gram.pl/sklep_mojezam.asp
Tam powinieneś mieć listę swoich zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Jest szansa że gram.pl zrekompensuję tą obsuwę Codex Edition AC:B dla posiadaczy Xbox360 i opłaci kurierów aby dowozili w soboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 10:44, Phobos_s napisał:

Tam powinieneś mieć listę swoich zamówień.

I mam tam zamówienie i jego numer, ale nie mam który numer kolekcjonerki dostanę czyli jest coś nie tak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 11:16, Czempion9 napisał:

I mam tam zamówienie i jego numer, ale nie mam który numer kolekcjonerki dostanę czyli
jest coś nie tak :/


Ne screenie masz miejsce gdzie znajduje się numer o ile zmieściłeś się w pierwszym tysiącu. Pd nazwą gry powinien być ten numer.

20101119112739

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 11:28, Isildur napisał:

Ne screenie masz miejsce gdzie znajduje się numer o ile zmieściłeś się w pierwszym tysiącu.
Pd nazwą gry powinien być ten numer.

No właśnie tego nie mam :/ Obrazka też z grą tylko :zamówienie nr FV01711064: złożone Cz, 18.11.2010, niepotwierdzone (Informację z prośbą o potwierdzenie zamówienia, prześlemy Tobie na 7 dni przed najbliższym możliwym terminem jego realizacji) A na bank byłem w 1 tysiaku :/ maila dostałem o 18.45.Wtedy chyba 1000 się jeszcze nie rozszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 11:35, Czempion9 napisał:

No właśnie tego nie mam :/ Obrazka też z grą tylko :zamówienie nr FV01711064: złożone
Cz, 18.11.2010, niepotwierdzone (Informację z prośbą o potwierdzenie zamówienia, prześlemy
Tobie na 7 dni przed najbliższym możliwym terminem jego realizacji) A na bank byłem w
1 tysiaku :/


Zrób screena z tych Twoich szczegółów zamówienia i wyślij na mojego maila isildur(at)moderator.gram.pl
Zobaczę co masz tam nabazgrane ;]

Za (at) wiesz co wpisać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 11:35, Czempion9 napisał:

No właśnie tego nie mam :/ Obrazka też z grą tylko :zamówienie nr FV01711064: złożone
Cz, 18.11.2010, niepotwierdzone (Informację z prośbą o potwierdzenie zamówienia, prześlemy
Tobie na 7 dni przed najbliższym możliwym terminem jego realizacji) A na bank byłem w
1 tysiaku :/ maila dostałem o 18.45.Wtedy chyba 1000 się jeszcze nie rozszedł?


Kliknij w numer zamówienia. Wtedy wejdziesz do szczegółów bo to co napisałeś to jest na liście zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 11:16, Czempion9 napisał:

> Tam powinieneś mieć listę swoich zamówień.
I mam tam zamówienie i jego numer, ale nie mam który numer kolekcjonerki dostanę czyli
jest coś nie tak :/

Ja widzę Twój numer pod nazwą gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 10:53, Noma napisał:

Jest szansa że gram.pl zrekompensuję tą obsuwę Codex Edition AC:B dla posiadaczy Xbox360
i opłaci kurierów aby dowozili w soboty?

Nie dowozimy na sobotę = system magazynowy nie obsługuje wysyłki z taką opcją. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 10:05, Czempion9 napisał:

Witam.Zakupiłem wczoraj EK Wiedźmina.Dostałem maila że został on przeze mnie zamówiony
ale na koncie w moim koszyku jest pusto ;/ Możesz to jakoś naprawić? Podać numer zamówienia?
Byłem w pierwszym 1000 więc mi zależy ;)

Jeśli składasz zamówienie, to produkty znikają z koszyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować