Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2010 o 13:38, akne napisał:

Nie dowozimy na sobotę = system magazynowy nie obsługuje wysyłki z taką opcją. Niestety.


Powiadasz, że nie dowozicie na sobotę, a jak jest z zaopatrzeniem punktów odbioru osobistego ? Tak się zastanawiam, bo osobiście czekam na TwoWorlds2 które dzisiaj winniście wysłać, czy gra zostanie dostarczona do wybranego przeze mnie salonu w dniu jutrzejszym, czy też będzie się kisić gdzieś w kurierskiej sortowni (nie wiem jak dostarczacie gry do punktów odbioru osobistego) i odebrać będę mógł dopiero po weekendzie ?

A przy okazji pytanie z innej beczki, konkretnie Geralci Czerep - mówisz, że miałaś go w ręce, więc może wiesz czy materiał z jakiego jest zrobiony to stiuk ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem edytować poprzedni post ale nie zdążyłem ;) A chciałem powiedzieć, że chwilkę po wysłaniu tamtego posta przyszedł SMS z informacją, że zamówienie z gram.pl jest gotowe do odbioru :) Niemniej jednak zmylił mnie status zamówienia, brzmiący do teraz: "Status Twojego zamówienia: pakowanie i przygotowanie do wysyłki". Jednakże i tak chciałbym się dowiedzieć czy paczki przychodzą w soboty do punktów odbioru osobistego. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o przedpremierowe DLC Wiedźmina 2:

* Swordsman suit - strój zwiększający umiejętności walki mieczem.
* Magican suit - strój ulepszający efektywność znaków wiedźmińskich.
* Alchemy suit - strój pozwalający tworzyć lepsze mikstury.
* Finischer pack - zestaw dodatkowych finisherów gry.
* Secret merchant - dodatkowy kupiec oferujący przedmioty dostępne jako nagrody w zadaniach pobocznych.
* Kurtka oddziałów Vernona Roche - bonus dostępny tylko w edycji kolekcjonerskiej. Jeden z najpotężniejszych przedmiotów w grze. Wielokrotnie zwiększa umiejętności walki mieczem.


mam zamówioną EK nr 283 ;) czyli razem z DLC Kurtka Roche.
jak zdobyć pozostałe DLC?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Dlaczego nie otrzymałem jeszcze Assassin''s Creed: Brotherhood?
I gdzie mogę ewentualnie zadzwonić, żeby się dowiedzieć, co się dzieje z moją paczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 14:26, moonman napisał:

jak zdobyć pozostałe DLC?


Może ja odpowiem - w/w DLC są przeznaczone dla partnerów CDP na całym świecie, którzy będą sprzedawać Wiedźmina, czyli sklepy jak Amazon, GameStop, GAME i inne - co sklep to inne DLC do pre-orderów oferuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 14:27, Renzov napisał:

Dlaczego nie otrzymałem jeszcze Assassin''s Creed: Brotherhood?
I gdzie mogę ewentualnie zadzwonić, żeby się dowiedzieć, co się dzieje z moją paczką?

Status:
In Transit
Rescheduled Delivery Date:
19/11/2010
Shipped To:
WROCLAW, PL
Shipped/Billed On:
18/11/2010
Type:
Package
Service:
STANDARD
Weight:
2.00 Kg

Spodziewaj się kuriera dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 14:34, Noma napisał:

Będzie dzisiaj ta wysyłka AC:B Codex Edition na x36?

Tak, towar wjechał o 14:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 14:13, Morfieusz napisał:

Jednakże i tak chciałbym
się dowiedzieć czy paczki przychodzą w soboty do punktów odbioru osobistego. Pozdrawiam
:)

Na sobotę jeszcze nie wysyłamy, ale w związku z powtarzającymi się opóźnieniami w dostawach premier do nas, warto byłoby to wdrożyć - a kosztami obciążyć wydawców [mżonka]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 13:55, Morfieusz napisał:

Powiadasz, że nie dowozicie na sobotę, a jak jest z zaopatrzeniem punktów odbioru osobistego
?

Identycznie, to punktów odbioru też nie dostarczamy w sobotę.

Dnia 19.11.2010 o 13:55, Morfieusz napisał:

Tak się zastanawiam, bo osobiście czekam na TwoWorlds2 które dzisiaj winniście wysłać,

Wczoraj został wysłany, widzę w systemie, że jest gotowy do odbioru - dostałeś maila i SMS?

Dnia 19.11.2010 o 13:55, Morfieusz napisał:

A przy okazji pytanie z innej beczki, konkretnie Geralci Czerep - mówisz, że miałaś go
w ręce, więc może wiesz czy materiał z jakiego jest zrobiony to stiuk ? :)

To nie jest zwykły gips itp, to jest coś w rodzaju marmuru - ciężkie, o nierównej powierzchni, z odcieniami szaro-cielistymi. Głowa przypomina eksponat muzealny - ma nierówności, drobne rysy.
Zastrzegam, że widziałam jeden z prototypów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 14:57, akne napisał:

Wczoraj został wysłany, widzę w systemie, że jest gotowy do odbioru - dostałeś maila
i SMS?


Tak, tak, właśnie idę odebrać :-D Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 14:48, akne napisał:

Status:
In Transit
Rescheduled Delivery Date:
19/11/2010
Shipped To:
WROCLAW, PL
Shipped/Billed On:
18/11/2010
Type:
Package
Service:
STANDARD
Weight:
2.00 Kg

Spodziewaj się kuriera dziś.

I jak aktualnie wygląda sytuacja? Czekam już cały dzień i nie ukrywam, że zaczynam się denerwować. Mam nadzieję, że kurier jeszcze dzisiaj do mnie przyj(e)dzie, ale to oczekiwanie mnie dobija. Gra miała dzisiaj do mnie dotrzeć.
O co tu chodzi??? Wiesz coś, może?
Edit: Już nieważne, kurier zadzwonił, że dzisiaj przyjdzie. Dziękuję i przepraszam za zawracanie głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 16:47, Renzov napisał:

Edit: Już nieważne, kurier zadzwonił, że dzisiaj przyjdzie. Dziękuję i przepraszam
za zawracanie głowy.

Po wysyłce zamówienia wysyłamy mail z numerem przewozowym - możesz zadzwonić do UPS (numery do oddziałów są na ich stronie) i zapytać się o status przesyłki, albo nawet przekazać osobie z infolinii, że chcesz, aby kurier dostarczył paczkę np. między 10 a 12:00 (kurier nie ma takiego obowiązku, ale często jest to mu na rękę, jeśli wie, że wtedy kogoś zastanie w mieszkaniu prywatnym).
Numer przewozowy możesz wpisać na stronie UPS - każdy go może wpisać, wtedy ich system wyświetli Ci informacje o paczce - takie właśnie, jakie Ci wkleiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 17:07, akne napisał:

Po wysyłce zamówienia wysyłamy mail z numerem przewozowym - możesz zadzwonić do UPS (numery
do oddziałów są na ich stronie) i zapytać się o status przesyłki, albo nawet przekazać
osobie z infolinii, że chcesz, aby kurier dostarczył paczkę np. między 10 a 12:00 (kurier
nie ma takiego obowiązku, ale często jest to mu na rękę, jeśli wie, że wtedy kogoś zastanie
w mieszkaniu prywatnym).
Numer przewozowy możesz wpisać na stronie UPS - każdy go może wpisać, wtedy ich system
wyświetli Ci informacje o paczce - takie właśnie, jakie Ci wkleiłam.

A tak na przyszłość- mam dzwonić do oddziału UPS, który znajduje się w moim mieście, a nie do Warszawy, tak? Czy jest odwrotnie?
Niby oczywiste, ale wolę to wiedzieć od "pewnej" osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 17:12, Renzov napisał:

A tak na przyszłość- mam dzwonić do oddziału UPS, który znajduje się w moim mieście,
a nie do Warszawy, tak? Czy jest odwrotnie?

Najlepiej do oddziału - do centrali trudniej się dodzwonić, a oddział jest bardziej zmotywowany i mniej zajęty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze macie jakieś pytania o EK Wiedźmina 2 itp., to dawajcie śmiało. Padam na pysk dziś po wczorajszej akcji, ale jutro dojdę do siebie i na wszystkie pytania odpowiem, albo nawet FAQ przygotuję do przypięcia.
Przepraszam za błędy stylistyczne, potoczną polszczyznę itp. - potwornie zmęczona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 19:14, Nor2323 napisał:

Ile jest sztuk EK Wieśka 2 ? 5000 czy wiecej ?


Ogólnie 9999 egzemplarzy jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować