Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2010 o 17:23, akne napisał:

Jeśli jeszcze macie jakieś pytania o EK Wiedźmina 2 itp., to dawajcie śmiało. Padam
na pysk dziś po wczorajszej akcji, ale jutro dojdę do siebie i na wszystkie pytania odpowiem,
albo nawet FAQ przygotuję do przypięcia.

Przepraszam za błędy stylistyczne, potoczną polszczyznę itp. - potwornie zmęczona jestem.


Nie przepraszaj bo przy takim natłoku pracy każdemu może się zdarzyć ;)
FAQ byłby dobrą opcją ;)

Mam pytanie czy mapy w EK Wiedźmin 2 mogłyby być wysyłane w jakiejś tubie? Bo zgięte na kwadrat trochę tracą na atrakcyjności. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 17:23, akne napisał:

Jeśli jeszcze macie jakieś pytania o EK Wiedźmina 2 itp., to dawajcie śmiało. Padam
na pysk dziś po wczorajszej akcji, ale jutro dojdę do siebie i na wszystkie pytania odpowiem,
albo nawet FAQ przygotuję do przypięcia.

Przepraszam za błędy stylistyczne, potoczną polszczyznę itp. - potwornie zmęczona jestem.


Aniu, no coś Ty. Jesteś ostatnią osobą, która powinna tutaj za coś przepraszać :)
Powinnaś właściwie wyłączyć komputer, odciąć się od internetu i spędzić wieczór i resztę weekendu odprężając się ze swoim facetem :)
Robisz i tak jak koń w żniwa więc odpocznij. I tak wszyscy są Ci wdzięczni za Twój wkład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Edycja kolekcjonerska gry Fable III będzie jeszcze dostępna? Bo czekam i czekam a zamówić nie mogę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Droga Akne powiesz mi jak jest z moim zamówieniem ACB Codex? :) Niby jest wysłany, ale w szczegółach pisze: pakowanie i przygotowanie do wysyłki, a linka do UPS nie widać. Mam nadzieje, że dojdzie w poniedziałek. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w EK Wiedźmina 2 "Kupiec" DLC z wersji premium (standard) też jest dostępny? Proszę o uściślenie, jakie konkretnie DLC są dostępne w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 00:18, hakatu napisał:

Czy w EK Wiedźmina 2 "Kupiec" DLC z wersji premium (standard) też jest dostępny? Proszę
o uściślenie, jakie konkretnie DLC są dostępne w sklepie gram.pl


Tutaj masz odpowiedź: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=63250&pid=279

"Sekretny Kupiec tylko dla Edycji Premium kupionej w sklepie gram.pl (wyłączność na Kupca w Polsce), Kurtka Rosza - tylko dla EK na całym świecie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 01:25, donard napisał:

> ciah
No ale na konferencji Tomasz mówili że EK zawiera premium więc handlarza też powinniśmy
dostać ;P


Zacytowałem to co mi napisała akne, jak będzie zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawartość do pobrania (DLC) - dodatkowa zawartość do pobrania z sieci (zależna od sprzedawcy)

W zawartości EK pisze co innego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 01:25, donard napisał:

> ciah
No ale na konferencji Tomasz mówili że EK zawiera premium więc handlarza też powinniśmy
dostać ;P


Ja właśnie z tego powodu pytam. Na konferencji była informacja, że wersja EK to wersja Premium (z pełną zawartością razem z DLC sprzedawcy) + dodatki z EK wraz z DLC z EK. Ale nie widzę nigdzie informacji o tym na gram, stąd pytanie.

Jeżeli w EK jest "tylko" kurtka, czyli ogólnodostępny dodatek z EK, to trochę nie fair, skro EK to to samo co Premium + dodatkowa zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 19:15, Isildur napisał:

> Ile jest sztuk EK Wieśka 2 ? 5000 czy wiecej ?

Ogólnie 9999 egzemplarzy jest :P

;P a tak szczerze nie ma limitu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 12:38, Nor2323 napisał:

;P a tak szczerze nie ma limitu ?


Jakiego limitu? Edycja Kolekcjonerska jest ograniczona i wynosi 9999 sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 12:40, Isildur napisał:

> ;P a tak szczerze nie ma limitu ?

Jakiego limitu? Edycja Kolekcjonerska jest ograniczona i wynosi 9999 sztuk.

to 9999 sztuk to limit w sklepie gramu i ''numerowanych kopii'', nakład EK nie ma raczej limitu, bo po to wlasnie jest pre-order zeby wiedzieć jaki ma być prawdopodobny nakład.
Dla chętnych: w empiku we Wrocławi widziałem EK wiedźmina1 za 79 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 13:27, Buachu napisał:

to 9999 sztuk to limit w sklepie gramu i ''numerowanych kopii'', nakład EK nie ma raczej
limitu, bo po to wlasnie jest pre-order zeby wiedzieć jaki ma być prawdopodobny nakład.
Dla chętnych: w empiku we Wrocławi widziałem EK wiedźmina1 za 79 zł.


Edycje Kolekcjonerskie mają to do siebie, że są limitowane i z tego co wiem EK można kupić jedynie w sklepie gram.pl, nakład EK wynosi w Polsce 9999 sztuk i ani egzemplarza więcej. jeśli się mylę to akne mnie poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem zapytać jak to będzie z dostawą Wieśka 2. Mienowicie, przy składaniu zamówienia jest parę opcji - przedpłata na konto i przy odbiorze, potem jeszcze dzieląsię czy kurierem, czy pocztą, czy teżmoże w punkcie odbioru osobistego. I tu moje pytanie - jeśli wybiorę punkt w Gorzowie Wlkp. (akurat tam mam najbliżej), to gra będzie tam do odbioru 12.5.2010? Bo gdyby była to wybrałbym tę opcję zamiast UPS-a :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 22:21, barsum napisał:

Droga Akne powiesz mi jak jest z moim zamówieniem ACB Codex? :) Niby jest wysłany, ale
w szczegółach pisze: pakowanie i przygotowanie do wysyłki, a linka do UPS nie widać.
Mam nadzieje, że dojdzie w poniedziałek. ^^

Twoje zamówienie zostało poprawnie skierowane do realizacji do magazynu wczoraj o 16:44.
Brak numeru przesyłki nie oznacza, że nie zostało wysłane wczoraj, ale teraz nie mogę sprawdzić jego szczegółowego statusu.
Przypomnij mi się mailowo w poniedziałek - po 9:00 będę znać jego status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2010 o 19:42, Noma napisał:

Czy Edycja kolekcjonerska gry Fable III będzie jeszcze dostępna? Bo czekam i czekam a
zamówić nie mogę ^^

Niestety, nakład wyczerpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FAQ pre-order Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi na nie:

1) Czy będę mógł kupić polskie wydanie EK Wiedźmina 2 poza sklepem gram.pl?
Nie. W Polsce ten produkt sprzedaje wyłącznie sklep gram.pl - inaczej niż było w przypadku EK pierwszej części, kiedy można ją było kupić także w sieciach innych sklepów niewysyłkowych.
Dodatkowym bonusem związanym z EK jest wcześniejsza dostawa - według obecnie ustalonej daty premiery (wtorek, 17.05.2011), spodziewaj się, że otrzymasz ją już w piątek 13.05.2011 lub wcześniej.

2) Ile egzemplarzy EK będzie dostępne w Polsce?
Nakład EK to 10 000 szt. Nie będzie doprodukcji, dodatkowych egzemplarzy. To jest cała ilość, jaka będzie dostępna.
Każdy egzemplarz będzie posiadać swój unikalny numer nadrukowany na pudełku.

3) Gdzie mogę sprawdzić, jaki numer EK dostanę?
Wejdź w szczegóły zamówienia na ten produkt (dla zalogowanych: zakładka "Moje zamówienia", kliknij na numer zamówienia na EK, żeby zobaczyć je szczegóły; dla niezalogowanych/ osób, które złożyły zamówienie jako "gość": kliknij na link w mailu, który otrzymałeś po złożeniu zamówienia).
Pod nazwą gry zobaczysz informację o numerze EK.
Jeśli widzisz informację, że numer Twojej EK to "x" (np. 101, 560, 780 itp.), oznacza to, że dostaniesz EK właśnie o takim numerze (czyli te egzemplarze będą pakowane ręcznie według listy: osoba XY - numer x).
Jeśli widzisz informację, że numer Twojej EK "będzie z przedziału 1001-10000", oznacza to, że dostaniesz EK o losowym numerze z tego przedziału (czyli magazyn spakuje tę sztukę, która będzie pierwsza w podajniku w momencie, kiedy Twoja paczka będzie przejeżdżać pod podajnikiem z W2 EK). Jeśli wybrałeś odbiór osobisty, a punkt odbioru osobistego otrzyma kilka egzemplarzy, to zasada jest taka sama - pracownik punktu odbioru wyda Ci sztukę pierwszą z brzegu (prosimy o nieterroryzowanie personelu i przebieranie :)

4) Złożyłem zamówienie na EK z opcją płatności z góry. Dlaczego nie mogę teraz zapłacić za nią? Chcę zapłacić, żeby mieć pewność, że ją otrzymam.
Ponieważ płatności za zamówienia przepremierowe przyjmujemy nie wcześniej niż 7 dni przed wysyłką gry. W tym terminie otrzymasz od nas mail z prośbą o uregulowanie płatności. Prosimy nie dokonywać płatności na numery kont z innych zamówień. Do każdego zamówienia jest przyporządkowany unikalny numer konta, na które należy dokonać płatności i ten numer będzie widoczny 7 dni przed wysyłką gry, to samo dotyczy szybkich przelewów i płatności kartą - dopiero 7 dni przed wysyłką będzie można dokonać płatności.
Każde poprawnie złożone zamówienie daje gwarancję otrzymania gry, nie musisz płacić wcześniej - pamiętaj tylko o dokonaniu płatności w odpowiednim terminie.

5) Czy jeśli wybiorę opcję odbioru osobistego, to grę dostanę później niż ci, którzy wybrali wysyłkę kurierem?
Nie. EK trafi do punktów odbioru osobistego w tym samym dniu, co do domów.
Nie ma znaczenia forma dostawy. Wszystkie zamówienia zostaną wysłane kurierem UPS z dostawą na następny dzień roboczy. Nie wysyłamy zamówień pocztą.

6) Czy kupując EK w sklepie gram.pl dostanę też kod na DLC "Tajemniczy Kupiec", który dodajecie do Edycji Premium?
Tak, dla zamawiających Edycję Kolekcjonerską przed premierą będą dostępne oba DLC czyli Kurtka Roche'a oraz Tajemniczy Kupiec, a dla Premium - Tajemniczy Kupiec (Sekretny Kupiec jest w Polsce na wyłączność dla sklepu gram.pl). Kupiec jest bonusem do zamówień przedpremierowych.
Gracz może zainstalować jedno lub kilka DLC dla danego egzemplarza gry.

7) W sklepie gram.pl są dwie wersje Wiedźmina 2: Edycja Kolekcjonerska i Edycja Premium.
A co ze zwykłym wydaniem, np. takim jakie zwykle oferują wydawcy w przypadku gier premierowych: pudełko, płyta z grą, instrukcja?.

W przypadku Wiedźmina 2 nie będzie wydania "zwykłego". Wydanie standardowe ("najuboższe") to właśnie Edycja Premium. Taka jest strategia wydawcy - zaoferować bogaty produkt w cenie "zwykłego" wydania.
Dlatego w naszym sklepie nazwaliśmy ją "Edycja Premium (Standardowa)".

8) Czy będą do kupienia osobno jakieś gadżety związane z Wiedźminem 2?
Staramy się o to. To zależy od woli CD Projekt Red, takie rzeczy muszą dostać ich akceptację.

9) Czy mogę zmienić adres dostawy, formę płatności itp. w już złożonym zamówieniu?
Samodzielnie nie możesz. Zwróć się w tej sprawie do naszego Działu Obsługi Klienta, ale ponieważ do premiery gry pozostało pół roku, proponuję poczekać do kwietnia 2011 - bo przecież możesz zmienić adres, może otworzymy punkt odbioru w Twoim mieście itp. itd.

10) Złożyłem zamówienie z opcją płatności "przy odbiorze". Czy coś muszę jeszcze potwierdzać?
Tak, 7 dni przed wysyłką gry poprosimy Cię o potwierdzenie zamówienia (mailem). Tylko potwierdzone zamówienia zostaną wysłane.
Za grę zapłacisz kurierowi przy odbiorze (jeśli wybrałeś wysyłkę) lub pracownikowi punktu odbioru (tylko płatność gotówką, płatność kartą jest niedostępna na razie).

11) Jaka jest różnica między EK dostępną w Polsce a zachodnimi wydaniami? Dlaczego EK dostępna w Polsce jest tańsza?
Żadna, oprócz oczywiście wersji językowej gry i materiałów.
EK polska jest tańsza, bo będzie produkowana w Polsce, a do tego jej cena jest też dostosowana do możliwości polskich graczy - taka jest strategia wydawcy.
Nie oznacza to, że będzie wykonana z gorszych materiałów itp. - standard wykonania na całym świecie będzie ten sam, czyli wysoki. Taka sama jest też zawartość EK na całym świecie.

12) Głowa Geralta z EK wygląda jakoś tak sobie. To jest gips?
Głowa Geralta na wizualizacji nie oddaje rzeczywistego wyglądu w pozytywnym sensie - na żywo wygląda znacznie lepiej.
Nie jest śnieżnobiałym gipsowym odlewem bez skazy, tylko wyjątkowym, ciężkim przedmiotem z imitacji marmuru - szaro-biało-cielistym, z przetarciami i innymi niuansami. Widziałam ją na żywo, miałam ją w rękach. Wygląda jak marmur i tyleż waży.
Niedługo będziecie ją mogli zobaczyć w lepszej wizualizacji.

[Przypinam - Isildur]
[M - 007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować