Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 20.11.2010 o 18:36, discopete napisał:

Czy do instalacji Call of Duty Black Ops i gry single player wymagane jest połączenie
internetowe?

Gra wymaga dostępu do Internetu oraz posiadania darmowego konta Steam dla celów aktywacji oraz aktualizacji gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 19:28, Woo-Cash napisał:

Nie wiem, czy właściwie adresuję pytanie, ale jak mam wykorzystać wpln-y na GoG.pl?


Logujesz się na stronie http://www.cdprojekt.pl/ wchodzisz do działu CDPROgram.
Tam masz listę gier z GOGa i ile kosztują one w punktach. Jak grę wybierzesz to dostajesz kod który potem wklepujesz na stronie GoGa.
Tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne, mam do Ciebie malutką prośbę.
Mogłabyś dodziergać jeszcze jedną sztukę kolekcjonerki Wiedźmaka do mojego zamówienia? Byłbym Ci bardzo wdzięczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 szybkie pytanka z mojej strony:

1. Data wysyłki GT5 - w danych mojego zamówienia data zmienia się codziennie od dnia kiedy je opłaciłem (w piatek było napisane, że gra będzie wysłana w piątek, w sobotę że w sobotę a dziś, że dziś) i to rozumiem jest jakiś błąd, ale generalnie chciałbym wiedzieć kiedy można się spodziewać wysyłki czy 24 tak jak jest premiera czy raczej dopiero 25 tak jak jest napisane na stronie produktu?

2.Wiadomo może kiedy dostępne będą zestawy startowe PS Move?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne a ja mam pytanko co do premiery WoW Cata. Czy o tej godzinie 00.01 kiedy zacznie się sprzedaż będzie normalnie można kupić EK (i nie trzeba będzie się martwić o ilość) czy mam zamówić teraz w sklepie gramu i będę mógł ją tam odebrać ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 17:18, massive-77 napisał:

ok a jak teraz rejestrowac tam bo kiedys w pudełkach z gra były karteczki z kodem teraz
nie ma, to jak to zrobic ?

W grach CD Projekt dalej są kartki z kluczami do rejestracji elektronicznej.
Może kupiłeś grę innego wydawcy? W pudełku z jaką grą nie znalazłeś kartki z kodem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 15:12, Bambadil napisał:

Akne a ja mam pytanko co do premiery WoW Cata. Czy o tej godzinie 00.01 kiedy zacznie
się sprzedaż będzie normalnie można kupić EK (i nie trzeba będzie się martwić o ilość)
czy mam zamówić teraz w sklepie gramu i będę mógł ją tam odebrać ? ;p

EK jest mało, zamów przez sklep, raczej nie będzie jej można kupić na miejscu bez zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 10:36, 87kr1s napisał:

1. Data wysyłki GT5 - w danych mojego zamówienia data zmienia się codziennie od dnia
kiedy je opłaciłem (w piatek było napisane, że gra będzie wysłana w piątek, w sobotę
że w sobotę a dziś, że dziś) i to rozumiem jest jakiś błąd, ale generalnie chciałbym
wiedzieć kiedy można się spodziewać wysyłki czy 24 tak jak jest premiera czy raczej dopiero
25 tak jak jest napisane na stronie produktu?

Póki co sugeruj się datą na karcie produktu.
Sony samo nie wie, kiedy nam towar dostarczy, 25.11 to jest ostatnia wersja, i ja znam wersję z datą premiery 26.11.2010. Nie zajmuję się produktami konsolowymi, od tego jest Łukasz (Isilothar), ale kojarzę, że niezły bałagan jest z tą daty premiery. Jednego możesz być pewien: towar wyślemy do Was w tym samym dniu, kiedy go dostaniemy.

Dnia 21.11.2010 o 10:36, 87kr1s napisał:

2.Wiadomo może kiedy dostępne będą zestawy startowe PS Move?

Informacje z Sony są bez zmian: niewiadomokiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 21:44, NikiNicoo napisał:

Mogłabyś dodziergać jeszcze jedną sztukę kolekcjonerki Wiedźmaka do mojego zamówienia?

A załapałeś się na egzemplarz z pierwszego tysiąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 19:53, akne napisał:

> Mogłabyś dodziergać jeszcze jedną sztukę kolekcjonerki Wiedźmaka do mojego zamówienia?

A załapałeś się na egzemplarz z pierwszego tysiąca?


Niestety nie, ale już nie mogę patrzeć na tą ilość anulowanych zamówień w Moich Zamówieniach xP
Poradziłem sobie, zamiast jednej sztuki, biorę dwie z kumplem. Szkoda że w Kwidzynie nie ma już punktu odbioru, to była naprawdę super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 21:16, NikiNicoo napisał:

Poradziłem sobie, zamiast jednej sztuki, biorę dwie z kumplem. Szkoda że w Kwidzynie
nie ma już punktu odbioru, to była naprawdę super sprawa.

Do maja 2011 może się jakiś punkt odbioru pojawi ponownie. Wtedy napiszesz do DOK i poprosisz o zmianę na odbiór osobisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 19:26, akne napisał:

W grach CD Projekt dalej są kartki z kluczami do rejestracji elektronicznej.
Może kupiłeś grę innego wydawcy? W pudełku z jaką grą nie znalazłeś kartki z kodem?

ostatni call of duty black ops, czyli rozumiem ze jesli gra jest wydawana przez cdproject to bedzie miala karteczke z rejestracja? tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 22:11, massive-77 napisał:

ostatni call of duty black ops, czyli rozumiem ze jesli gra jest wydawana przez cdproject
to bedzie miala karteczke z rejestracja? tak?


Tak, będzie miała.

P.S. CDProjekt, a nie CDProject.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 22:11, massive-77 napisał:

ostatni call of duty black ops, czyli rozumiem ze jesli gra jest wydawana przez cdproject
to bedzie miala karteczke z rejestracja? tak?


COD: BO wydawal LEM, wiec karteczki z kodem nie bylo. A w grach CD Projekt takie karteczki sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować