Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 21.11.2010 o 19:35, akne napisał:

EK jest mało, zamów przez sklep, raczej nie będzie jej można kupić na miejscu bez zamówienia.


Czyli jeśli zamówię teraz CE przez sklep będę mógł odebrać ją o północy ? To którą "miejscówkę" mam wybrać ? Czy to nie ma znaczenia ? I czy jak zamówię to mam wysłać do was maila, że chcę odebrać CE na nocnej premierze czy się ze mną skontaktujecie jakoś czy po prostu mam wstawić nr. zamówienia na forum i zostanie zmienione na odbiór podczas nocnej premiery ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie (co za nowość :D) dotyczące EK Wiedźmina 2. Czy w zestawie jest papierowa figurka Dragua,figurka Geralta i losowa postać z gry czy figurka Dragua i dwie losowe postacie z gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 13:45, bobobo napisał:

/ciach/

Na podstawie opisu z karty produktu obstawiałbym, że figurka Dragua, figurka Geralta i losowa postać z gry.
Akne pewnie wyjaśni to niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne z łaski swojej powiedz, gdzie jest moja kolekcjonerka ACB, która miała być już w piątek? 16:00, mam nadzieję, że jeszcze dojedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dubla, ale już wszystko wiem... Świetnie, kod zniżkowy 10zł... Mogłabyś mi w takim razie powiedzieć, czy ten kod zniżkowy mogę "dodać" do zamówionej już EK W2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 16:29, barsum napisał:

Przepraszam za dubla, ale już wszystko wiem... Świetnie, kod zniżkowy 10zł... Mogłabyś
mi w takim razie powiedzieć, czy ten kod zniżkowy mogę "dodać" do zamówionej już EK W2?

Jeszcze raz przepraszamy za obsuwę, niezależną od naszych starań o szybką wysyłkę tej premiery.
Samodzielnie kodu nie dodasz po złożeniu zamówienia - napisz do naszego DOK, to Ci zmniejszą cenę.
Albo złóż zamówienie na coś innego i wtedy wpisz go w koszyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 13:45, bobobo napisał:

A ja mam pytanie (co za nowość :D) dotyczące EK Wiedźmina 2. Czy w zestawie jest papierowa
figurka Dragua,figurka Geralta i losowa postać z gry czy figurka Dragua i dwie losowe
postacie z gry?

Geralt i losowa postać jest w Edycji Premium, EK zawiera Premium + dodatkowo ma dużego potwora, więc trzy figurki: mały Geralt, mała losowa postać i duży Draug.
Tak jest też w opisie: http://www.gram.pl/sk2_8Q3hHO,1_Wiedzmin_2_Zabojcy_Krolow_Edycja_Kolekcjonerska.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2010 o 22:11, massive-77 napisał:

> W grach CD Projekt dalej są kartki z kluczami do rejestracji elektronicznej.
> Może kupiłeś grę innego wydawcy? W pudełku z jaką grą nie znalazłeś kartki z kodem?

>
ostatni call of duty black ops, czyli rozumiem ze jesli gra jest wydawana przez cdproject
to bedzie miala karteczke z rejestracja? tak?

No to wszystko jasne, nie zarejestrujesz tej gry i nie dostaniesz CDpunktów.wPLNów, bo to gra innego wydawcy.
Kartki z kodami do rejestracji elektronicznej są tylko w grach CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 02:25, Bambadil napisał:

Czyli jeśli zamówię teraz CE przez sklep będę mógł odebrać ją o północy ?

Tak. Czekam tylko na wdrożenie mechanizmu do samodzielnego wybrania opcji "odbieram na nocnej premierze", wtedy wyślemy mailing do klientów, że jest taka możliwość.

Dnia 22.11.2010 o 02:25, Bambadil napisał:

To którą "miejscówkę"
mam wybrać ? Czy to nie ma znaczenia ?

Nie ma znaczenia, jaką formę dostawę/punkt odbioru osobistego tego teraz wybierzesz przy składaniu zamówieniu. Po prostu jutro wyślemy Ci informację, że możesz to zmienić na odbiór w czasie nocnej premiery.
Ale, uwaga: nie będzie opcji płatności z góry przelewem - będziesz mógł tylko zapłacić na miejscu gotówką albo kartą.

Dnia 22.11.2010 o 02:25, Bambadil napisał:

I czy jak zamówię to mam wysłać do was maila,
że chcę odebrać CE na nocnej premierze czy się ze mną skontaktujecie jakoś czy po prostu
mam wstawić nr. zamówienia na forum i zostanie zmienione na odbiór podczas nocnej premiery
? ;p

Maila dostaniesz instrukcjami, do jutra powinien już działać mechanizm do samodzielnej zmiany formy dostawy na nocny odbiór, no najpóźniej w środę. Do premiery jeszcze 14 dni, więc spoczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 19:32, donard napisał:

Aniu, a fajne są te papercrafty?

Konferencję CD Projekt widziałam w necie tylko, o ile pamiętam, to pokazywali, jak te pejperkrafty będom wyglądać, no takie origami albo cóś ;)
Nie pamiętam dobrze, bo byłam skupiona na odpaleniu pre-ordera i sprawnym działaniu sklepu (żeby działał po odpaleniu pre-ordera, nie tak jak w 2007 ;) ale w necie pewnie jest jakieś nagranie konferencji, poserczuj.

Dnia 22.11.2010 o 19:32, donard napisał:

BTW. Gratz rekordu Ps. Będzie nocna premiera wiedźmaka?

o ilość zamówionych EK Ci chodzi? słabiutko, liczyłam na 7 kilo po weekendzie ;)
Nie wiem, czy będzie sens robić nocną premierę, skoro ci, co zamówili EK, dostaną ją wcześniej, trochę bez sensu by było robić nocną dla Premium, bo by nie było wafla.

Dnia 22.11.2010 o 19:32, donard napisał:

PS2. 18+?

Ojej, zamknijmy temat, ok? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 19:47, akne napisał:

> Aniu, a fajne są te papercrafty?
Konferencję CD Projekt widziałam w necie tylko, o ile pamiętam, to pokazywali, jak te
pejperkrafty będom wyglądać, no takie origami albo cóś ;)
Nie pamiętam dobrze, bo byłam skupiona na odpaleniu pre-ordera i sprawnym działaniu sklepu
(żeby działał po odpaleniu pre-ordera, nie tak jak w 2007 ;) ale w necie pewnie jest
jakieś nagranie konferencji, poserczuj.

Myślałem, że jak miałaś w swych szponach łepek geralta to może też origami złożyłaś ;)

Dnia 22.11.2010 o 19:47, akne napisał:


> BTW. Gratz rekordu Ps. Będzie nocna premiera wiedźmaka?
o ilość zamówionych EK Ci chodzi? słabiutko, liczyłam na 7 kilo po weekendzie ;)
Nie wiem, czy będzie sens robić nocną premierę, skoro ci, co zamówili EK, dostaną ją
wcześniej, trochę bez sensu by było robić nocną dla Premium, bo by nie było wafla.

Mogą być 2 nocne premiery ;) Dla kolekcjonerów i pozostałych ;P

Dnia 22.11.2010 o 19:47, akne napisał:

> PS2. 18+?
Ojej, zamknijmy temat, ok? ;)

Z 18+ chodziło o nocną premierkę ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 19:47, akne napisał:

o ilość zamówionych EK Ci chodzi? słabiutko, liczyłam na 7 kilo po weekendzie ;)

A jak Premium? Ile napaleńców już się uzbierało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2010 o 20:53, donard napisał:

> > Aniu, a fajne są te papercrafty?
Myślałem, że jak miałaś w swych szponach łepek geralta to może też origami złożyłaś ;)


Łeb mamy w biurze, a papercrafty widziałam tylko na konferencji z daleka, tak z 15 km (tzn. przez net) :)

Dnia 22.11.2010 o 20:53, donard napisał:

> Nie wiem, czy będzie sens robić nocną premierę, skoro ci, co zamówili EK, dostaną

> wcześniej, trochę bez sensu by było robić nocną dla Premium, bo by nie było wafla.

Mogą być 2 nocne premiery ;) Dla kolekcjonerów i pozostałych ;P


Bez sensu :) To by miało tyle sensu, co nocna premiera ACB, która się jednak odbyła :D
Sorry, jestem cięta na Ubi ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2010 o 10:48, szypek26 napisał:

> o ilość zamówionych EK Ci chodzi? słabiutko, liczyłam na 7 kilo po weekendzie ;)
A jak Premium? Ile napaleńców już się uzbierało?

coś koło 600 rano było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie pytania o GT5 ode mnie :) Wysyłka poszła wczoraj (23.11) czy dziś pójdzie dopiero (24.11)? Bo informacje z listy zamówień i z jego rozwinięcia są sprzeczne. Wg. listy wysłano 23, wg danego zamówienia paczka przygotowywana do wysyłki.

Wziąłem odbiór w punkcie, rozumiem, że SMSa i maila dostaję w momencie, kiedy gra jest do odbioru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 00:06, fifomaniak napisał:

Ostatnie pytania o GT5 ode mnie :) Wysyłka poszła wczoraj (23.11) czy dziś pójdzie dopiero
(24.11)? Bo informacje z listy zamówień i z jego rozwinięcia są sprzeczne. Wg. listy
wysłano 23, wg danego zamówienia paczka przygotowywana do wysyłki.

Zamówienie jest w drodze do punktu odbioru.

Dnia 24.11.2010 o 00:06, fifomaniak napisał:

Wziąłem odbiór w punkcie, rozumiem, że SMSa i maila dostaję w momencie, kiedy gra jest
do odbioru?

Tak. Poczekaj na taki mail i SMS, dziś je dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować