Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2010 o 14:16, Damianuss1 napisał:

> Zobaczcie, jak Wam się ładuje ta strona.
ŁaŁ! Ale jazda.

To jest rzeczywisty przedmiot - prototyp głowy, sfotografowany w trójwymiarze (nie pytajcie o szczegóły, nie znam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 15:32, Damianuss1 napisał:

> To jest rzeczywisty przedmiot
Już się nie obraca :<.

Kliknij na obrazek, zacznie się obracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 14:14, akne napisał:

Wrzuciliśmy na kartę EK "trójwymiarowe zdjęcie" głowy Geralta:

I to jest to, na co wszyscy czekaliśmy. Świetna robota!

Swoją drogą dziwne, że CDP przy ogłaszaniu kolekcjonerki pokazywał zdjęcia robione kalkulatorem, które kompletnie nie pokazywały, jak łeb Gerwanta wygląda w realu. Nic dziwnego, że ludziom się to na początku nie podobało...
Nie chcą własnej EK promować, czy jak...? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 18:41, szypek26 napisał:

Swoją drogą dziwne, że CDP przy ogłaszaniu kolekcjonerki pokazywał zdjęcia robione kalkulatorem,
które kompletnie nie pokazywały, jak łeb Gerwanta wygląda w realu. Nic dziwnego, że ludziom
się to na początku nie podobało...
Nie chcą własnej EK promować, czy jak...? o_O

Zdjęcie 3D głowy Geralta powstało po konferencji w tajnym laboratorium NASA pod Piasecznem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak widze głowe to lepeij sie prezentuje i niezle , ale nie bede pisał ze tego oczekiwałem dla mnie bardziej wartosciawą rzecza była by koszulka i do tego smycz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 20:43, karolekx23x napisał:

Teraz jak widze głowe to lepeij sie prezentuje i niezle , ale nie bede pisał ze tego
oczekiwałem dla mnie bardziej wartosciawą rzecza była by koszulka i do tego smycz.

Koszulki na 90% będą, ale osobno, za dodatkową niewygórowaną kwotę. Ze smyczy w EK użytkownicy się nabijali jakiś czas temu (EK Mass Effect), więc CDP się chyba zraził do smyczy. Może smycze też będą do kupienia osobno po rozsądnej cenie, czekamy na info od Redów, jakie gadżety chcą wypuścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 21:39, akne napisał:

Koszulki na 90% będą, ale osobno, za dodatkową niewygórowaną kwotę. Ze smyczy w EK użytkownicy
się nabijali jakiś czas temu (EK Mass Effect), więc CDP się chyba zraził do smyczy. Może
smycze też będą do kupienia osobno po rozsądnej cenie, czekamy na info od Redów, jakie
gadżety chcą wypuścić.

Smycze są troche bez sensu. Miałem z wiedźmina i gramową i jeszcze jakąś i każda się rozwaliła. Nie liczę 5 innych. Ten karabińczyk sie rozłupywał na pół. Sam bym wolał koszulkę, bo z części powyrastałem, albo hmmm czapke z daszkiem? Tylko nie z takim badziewnym nadrukiem co się rozłupie na pół tylko wyszywaną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2010 o 12:15, Oloninho napisał:

Będziecie jeszcze mieli EK Assassin''s Creed Brotherhood na X360?

No niestety, okazało się tydzień przed premierą, że to edycja bardziej limitowana, niż Ubisoft nas informował parę miesięcy temu (poprosiliśmy o konkretne ilości, Ubisoft nie powiedział wtedy, że zrobią tego mniej). Czyli szanse marne, chyba że Empik lub MM im w styczniu zwróci niesprzedane egzemplarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widzę, że Castlevania zajechała już :>. To normalna zafoliowana wersja tak?

I przy okazji chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z Just Cause 2 na iksa (Classics)?

I ostatnie. Kiedy byłaby dostawa RDR coś tam Nightmare (też na iksa)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 22:17, Damianuss1 napisał:

Widzę, że Castlevania zajechała już :>. To normalna zafoliowana wersja tak?

Tak.

Dnia 26.11.2010 o 22:17, Damianuss1 napisał:

I przy okazji chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa z Just Cause 2 na iksa (Classics)?

Trudno powiedzieć. Dopytam się Łukasza w poniedziałek.

Dnia 26.11.2010 o 22:17, Damianuss1 napisał:

I ostatnie. Kiedy byłaby dostawa RDR coś tam Nightmare (też na iksa)?

Miało wjechać w piątek, wjedzie w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy zamawiając Kinecta z Dance Central(Kinect jest dostępny natychmiastowo, a gra 1-5 dni) rezerwuję dla siebie sztukę sensora? Czy może się zdarzyć, że przez okres niedostępności gry, ktoś sprzątnie mi z pod nosa czujnik ruchu?(Jeżeli to będzie pomocne to jest to płatność z góry, przelew zrobię dziś o około 18)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy aby odebrać przesyłkę (w moim wypadku Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina 2) osobiście (u mnie jest to TESCO- dokładnie Wyspa ActiveJet) trzeba mieć ukończone 18 lat ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 17:49, miki120kznw napisał:

Czy aby odebrać przesyłkę (w moim wypadku Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina 2) osobiście
(u mnie jest to TESCO- dokładnie Wyspa ActiveJet) trzeba mieć ukończone 18 lat ???

Ja odbierałem wiele razy przesyłki 18+ bez problemów, a sam nie mam 18stki ;) btw. Jakby się czepiali to powiedz że PEGI w polsce nie jest prawem. Ja raz miałem w empiku tak, że kobita chciała bym z ojcem przyszedł mimo to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Aniu właśnie sobie o czymś przypomniałem. Czy jest możliwość podpięcia do mojego zamówienia EK Wiedźmina 2 kodu dającego zniżkę 10 złotych na zakupy w sklepie gramu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 18:26, Arthas97 napisał:

Mogłabyś Aniu powiedzieć mi, kiedy będzie dostępna gra Civilization III Złota Edycja?

Darowałam sobie zamawianie tego produktu, bo Cenega go nie miała przez pewien czas (może dalej nie ma) i nie chciało mi się za każdym razem wklepywać go do zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować