Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 27.11.2010 o 20:27, Piotrbov napisał:

Hej Aniu właśnie sobie o czymś przypomniałem. Czy jest możliwość podpięcia do mojego
zamówienia EK Wiedźmina 2 kodu dającego zniżkę 10 złotych na zakupy w sklepie gramu?

Rozumiem, że kod otrzymałeś po złożeniu zamówienia na W2 EK? Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, żeby Ci go uwzględnili w tym zamówieniu: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 13:16, Arthas97 napisał:

Czy będzie jakaś promocja świąteczna w najbliższym czasie?

Będzie :) Najbliższa od 03.12.2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 19:50, akne napisał:

Rozumiem, że kod otrzymałeś po złożeniu zamówienia na W2 EK? Skontaktuj się z naszym
Działem Obsługi Klienta, żeby Ci go uwzględnili w tym zamówieniu: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4


Niestety nie. Dostałem wcześniej, tylko o nim zapomniałem. I jest napisane, że trzeba go wykorzystać do końca grudnia, nie wiem co kryje się pod tym słowem. Zamówić do końca grudnia czy wysyłka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 13:22, I_dont_know napisał:

Witam! Chciałbym się dowiedzieć czy zamawiając Kinecta z Dance Central(Kinect jest dostępny
natychmiastowo, a gra 1-5 dni) rezerwuję dla siebie sztukę sensora? Czy może się zdarzyć,
że przez okres niedostępności gry, ktoś sprzątnie mi z pod nosa czujnik ruchu?(Jeżeli
to będzie pomocne to jest to płatność z góry, przelew zrobię dziś o około 18)


Jesli płatność odbywa się kartą to jak najbardziej, dochodzi do rezerwacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2010 o 21:56, Piotrbov napisał:

Niestety nie. Dostałem wcześniej, tylko o nim zapomniałem. I jest napisane, że trzeba
go wykorzystać do końca grudnia, nie wiem co kryje się pod tym słowem. Zamówić do końca
grudnia czy wysyłka?

Wykorzystać = złożyć zamówienie i użyć w nim tego kodu. Napisz do DOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 20:02, Bartusz7557 napisał:

Czy do 7 grudnia będzie PS Move starter ?

Nie. Dziś dostaliśmy informację z Sony, że nas nie zatowarują w to w tym roku. Stawiają na "murowane" sieci sklepów i trudno im się dziwić.
(...) (...) (ocenzurowano)(...)(...)

i świeczka:
(*)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko dotyczące sprzętu, który sprzedajecie. Gdzieś miesiąc temu kupiłem w waszym sklepie myszkę: ActiveJet Mysz optyczna AMY-004 PS/2 i w tym rzecz, że przestała działać. Dajecie jakąś gwarancje na swoje produkty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 22:52, Piotrbov napisał:

Mam takie pytanko dotyczące sprzętu, który sprzedajecie. Gdzieś miesiąc temu kupiłem
w waszym sklepie myszkę: ActiveJet Mysz optyczna AMY-004 PS/2 i w tym rzecz, że przestała
działać. Dajecie jakąś gwarancje na swoje produkty?


Oczywiscie, ze jest gwarancja na sprzedawane produkty w sklepie gram.pl. Szczegoly masz tutaj: http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2010 o 17:56, donard napisał:

Ja odbierałem wiele razy przesyłki 18+ bez problemów, a sam nie mam 18stki ;) btw. Jakby
się czepiali to powiedz że PEGI w polsce nie jest prawem. Ja raz miałem w empiku tak,
że kobita chciała bym z ojcem przyszedł mimo to.


a te co odbierałeś to były od gram.pl czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 16:37, miki120kznw napisał:

i co w ogóle odbierałeś ???
jeśli można spytać

Bo ja pamiętam, sporo tego było ;) W sumie ostatnio z 18+ to dwa tytuły z odbiorem osobistym. To z gramu ;)
Serious Sam HD Złota Edycja
Prince of Persia: Trylogia
Z empa były assassins creed 1 i 2, druga prince of persia. Tak ostatnimi czasy tylko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2010 o 16:23, Turner_William napisał:

A ja mam pytanko, czy będzie jeszcze ta promocja na WoW:Battle Chest + Wrath of the Lich
King za bodajże 99zł?

Hmmm, raczej nie, ale chodzą słuchy, że przy okazji premiery Cataclysmu Blizz chce zrobić jakąś promocję na poprzednie części. Ale może to tylko plotki - chociaż byłoby to logiczne. Na razie nie mam takiej oferty od LEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to wydanie Stalkera to edycja premierowa? http://www.gram.pl/sk8_9wjgGO4_S_T_A_L_K_E_R_Czyste_Niebo.html
Według zdjęcia na to by wychodziło, ale nie ma nigdzie napisane iż to wydanie premierowe a tak zwykle u was bywało. Nie wiem czy jest to spowodowane tym, że towar jest już niedostępny (a przed złożeniem zamówienia jakoś nie zwróciłem na to uwagi) czy jak (jakby co to właśnie ja wziąłem tą ostatnią sztukę;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować