Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2010 o 14:40, General86 napisał:

Witam. Czy ta gra będzie jeszcze kiedykolwiek w sprzedaży gram.pl ? Need for Speed Underground
1

Produkt wycofany z oferty EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z FEAR 2?


Widzę 2 wersje, premierowa okładka ( 17,99 ) i extra klasyka ( 16,99 ) i obie są niedostępne.

Czy któraś jeszcze będzie w ogóle dostępna?

P.S Bardziej zależało by mi na premierowej ale jak się nie da to się nie da :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 16:21, rtyrtyrty napisał:

Jak to jest z FEAR 2?

Ze 2-3 dni temu premierówka FEAR 2 była jeszcze dostępna, ale jak na gramie pojawił się artykuł/poradnik ( http://www.gram.pl/art_9wPiJ,2_Przedswiateczny_poradnik_zakupowy_gry.html) w którym zarekomendowano tą grę na prezent gwiazdkowy to nagle nakład się wyczerpał ;) Nie wiem czy sporo osób po jego przeczytaniu się na grę rzuciło czy to przypadek, ale stawiam na to pierwsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 17:11, dave03 napisał:

> Jak to jest z FEAR 2?
>
Ze 2-3 dni temu premierówka FEAR 2 była jeszcze dostępna, ale jak na gramie pojawił się
artykuł/poradnik ( http://www.gram.pl/art_9wPiJ,2_Przedswiateczny_poradnik_zakupowy_gry.html)
w którym zarekomendowano tą grę na prezent gwiazdkowy to nagle nakład się wyczerpał ;)
Nie wiem czy sporo osób po jego przeczytaniu się na grę rzuciło czy to przypadek, ale
stawiam na to pierwsze...

Kurde a myślałem że jeszcze się załapie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2010 o 16:21, rtyrtyrty napisał:

Jak to jest z FEAR 2?

Najnowsza edycja (XK) jest obecnie niedostępna w CDP. Ale ostatnio dostaliśmy resztkę nakładu premierowego w tej samej cenie, już się wyczerpał.
Ale w poniedziałek powinna być dostępna edycja w Platynowej Kolekcji, za 17,99 zł (jutro mamy mieć dostawę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania:
1. Czy będziecie mieli w sklepie do kupienia grę Kingdom Hearts: Recoded na NDS''a? Sklep Cenegi zrobiło już pre-order
2. Napisałem do DOK''u w sprawie tego kody zniżkowego do EK Wieśka 2, lecz do dnia dzisiejszego nie dostałem odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 20:38, Piotrbov napisał:

Dwa pytania:
1. Czy będziecie mieli w sklepie do kupienia grę Kingdom Hearts: Recoded na NDS''a? Sklep
Cenegi zrobiło już pre-order

Zapytam Łukasza, który zajmuje się grami konsolowymi.

Dnia 03.12.2010 o 20:38, Piotrbov napisał:

2. Napisałem do DOK''u w sprawie tego kody zniżkowego do EK Wieśka 2, lecz do dnia dzisiejszego
nie dostałem odpowiedzi.

Hmm, sprawdzę w poniedziałek, czy do nich dotarło to zapytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 21:25, David741 napisał:

Przepraszam Aniu , że zawracam ci głowę , ale będzie dostępny Assassin''s Creed: Brotherhood
- Limited Codex Edition na PC??

Ilość, jaką zaawizowałam w Ubi i w Cenedze jakiś spory czas temu, się wyczerpała, nie chcieli mi dać więcej, kiedy o to poprosiłam. Ale sprawa otwarta, bo w międzyczasie premiera się przesunęła.
Ale nie wiem, jak to będzie, bo na premierę Limited Codex na iksa i ps3 dostaliśmy mniej niż chcieliśmy.
Poczekajmy do stycznia, wtedy sprawa ilości powinna się wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 23:53, donard napisał:

> ciah
A wyjaśniło się coś co do ceny? Bo tam możliwa była obniżka o 10 zł czy jakoś tak ;)

Nihil novi. Premiera się obsunęła na 2011 i nie wiem, czy będzie możliwa obniżka, nie wiem, na czym stoję. Będę ich męczyć na początku stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, żeby się nie okazało, że np. ja nie dostanę... walczcie o tyle ile zamówiliście, bo chcę moją 1 w życiu kolekcjonerkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy macie jakieś problemy z transportem? Pytam, bo zamówiłem Stalkera: Czyste Niebie z odbiorem osobistym we wtorek późnym wieczorem i do dnia dzisiejszego paczka nie dotarła do salonu... W każdym bądź razie póki co nie dostałem ani smsa ani malia. Rozumiem że warunki na drogach są jakie są i takie opóźnienia nie powinny dziwić tym niemniej chciałbym się dowiedzieć czy wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 07:27, Radekl2 napisał:

No, żeby się nie okazało, że np. ja nie dostanę... walczcie o tyle ile zamówiliście,
bo chcę moją 1 w życiu kolekcjonerkę...

Ja też bym chciała dostawać tyle towaru, ile zamówię. Poczekajmy do stycznia, wtedy wszystko się wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2010 o 13:05, dave03 napisał:

Czy macie jakieś problemy z transportem? Pytam, bo zamówiłem Stalkera: Czyste Niebie
z odbiorem osobistym we wtorek późnym wieczorem i do dnia dzisiejszego paczka nie dotarła
do salonu... W każdym bądź razie póki co nie dostałem ani smsa ani malia. Rozumiem że
warunki na drogach są jakie są i takie opóźnienia nie powinny dziwić tym niemniej chciałbym
się dowiedzieć czy wszystko jest w porządku.

W trackingu przesyłki widzę, że punkt odbioru odebrał paczkę 02.12.2010 o 15:14.
Jutro się z nimi skontaktujemy i sprawdzimy, co się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować