Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2010 o 10:20, akne napisał:

W trackingu przesyłki widzę, że punkt odbioru odebrał paczkę 02.12.2010 o 15:14.
Jutro się z nimi skontaktujemy i sprawdzimy, co się dzieje.


Dzwoniłem wczoraj do sklepu w którym miałem grę odebrać i powiedziano mi że żaden Stalker z gram.pl do nich nie dotarł, a w statusie mojego zamówienia mam "wysłane w dniu 1.12.2010". Spieszyć z tym mi się aż tak nie spieszy, ale nie chciałbym żeby towar poszedł do zwrotu z takiego błahego powodu, bo to w każdej chwili może nastąpić jeśli rzeczywiście ta gra tam leży już od 2 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 10:53, dave03 napisał:

Dzwoniłem wczoraj do sklepu w którym miałem grę odebrać i powiedziano mi że żaden Stalker
z gram.pl do nich nie dotarł, a w statusie mojego zamówienia mam "wysłane w dniu 1.12.2010".

Jutro Krzysiek Kotowski to sprawdzi (koordynator od odbiorów osobistych). Ja widzę w systemie tylko to, że ten produkt zszedł ze stanu jako wydanie do Twojego zamówienia 01.12.2010, a paczka z zamówieniami do punktu w Lesznie spakowanymi tego dnia została odebrana w Lesznie 02.12.2010 o 15:14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie poczekam do jutra co z tym fantem zrobić. Póki co i tak nie dostałem kodu, a bez niego paczki zapewne mi nie wydadzą nawet jeśli tam jednak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jeśli już potwierdziłem zamówienie które jutro zostanie zamówione jest możliwość dodania do niego jeszcze jednej gry ? lub czy mogę je spokojnie anulować i złożyć nowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 12:26, TTBoS napisał:

Mam pytanie jeśli już potwierdziłem zamówienie które jutro zostanie zamówione jest możliwość
dodania do niego jeszcze jednej gry ? lub czy mogę je spokojnie anulować i złożyć nowe
?


U mały błąd się wkradł zamiast "zamówione" miało być wysłane :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 12:26, TTBoS napisał:

Mam pytanie jeśli już potwierdziłem zamówienie które jutro zostanie zamówione jest możliwość
dodania do niego jeszcze jednej gry ? lub czy mogę je spokojnie anulować i złożyć nowe
?

Nie możesz sam dodać do zamówienia dodatkowego produktu - tylko Dział Obsługi Klienta może to zrobić.
Po prostu anuluj te dwa zamówienia (bo widzę, że masz 2 zamówienia, każde na jedną sztukę WoWC) i złóż nowe ze wszystkimi produktami, które chcesz kupić - tak będzie najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2010 o 21:15, Damianuss1 napisał:

Witam

Wiadomo już coś może o Forza Motorsport 3 Ultimate Collection? Słyszałem, że teraz ma
być premiera w grudniu.


Witam<

Wysłałem zapytanie do Microsoftu, gdyż nie podali nam żadnych danych w tej sprawie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2010 o 20:38, Piotrbov napisał:

Dwa pytania:
1. Czy będziecie mieli w sklepie do kupienia grę Kingdom Hearts: Recoded na NDS''a? Sklep
Cenegi zrobiło już pre-order
2. Napisałem do DOK''u w sprawie tego kody zniżkowego do EK Wieśka 2, lecz do dnia dzisiejszego
nie dostałem odpowiedzi.


Jeśli tylko zaproponują nam ten tytuł do kupienia, to oczywiście odpalimy pre-order. Cenega ma to do siebie, ze jeśli maja coś w baaaardzo małym nakładzie, to nie udostępniają produktu nikomu innemu.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 11:23, Vantor_Zorin napisał:

Kiedy zostanie wysłane moje zamówienie na WoW: Cataclysm EK?


Jesli zalapales sie na pule to powinno byc to zamowienie wyslane dzisiaj. Ja przy swoim mam pakowane i przygotowywane do wysylki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie dwa pytanka:
1. (vide obrazki) to ten Drakensang jest dostępny czy nie? (screeny robione przed chwilą, zaraz po sobie)
2. Jeśli bym zamówił w jednym zamówieniu Wieśia 2 i Drakensanga to będąone wysłane razem w maju, czy osobno (jeśli tak to czy będę musiał 2 razy płacić za wysyłkę)?

20101206152949

20101206153005

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam pewien problem a mianowicie, zamowilem warcraft 3 + dodatek 27.11 na odbior osobisty w Łodzi, karskiego w ch manufaktura i jak dotad nadal nie dostalem smsa odnosnie gotowosci produktu do odbioru. Niestety zamowienie zlozylem zanim sobie przypomnialem o tym ze mam konto na tej stronie wiec zamawialem bez logowania. Czy jest jakas mozliwosc sprawdzenia czy towar zostal wyslany i czy moge go nadal oczekiwac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 23:30, homer69 napisał:

Witam,
Mam pewien problem a mianowicie, zamowilem warcraft 3 + dodatek 27.11 na odbior osobisty
w Łodzi, karskiego w ch manufaktura i jak dotad nadal nie dostalem smsa odnosnie gotowosci
produktu do odbioru. Niestety zamowienie zlozylem zanim sobie przypomnialem o tym ze
mam konto na tej stronie wiec zamawialem bez logowania. Czy jest jakas mozliwosc sprawdzenia
czy towar zostal wyslany i czy moge go nadal oczekiwac?

Jest taka możliwość - wyślij do DOK ( http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4) zapytanie o swoje zamówienie (podaj w wiadomości imię i nazwisko, punkt odbioru, numer telefonu - dane podane przy składaniu zamówienia), a odpiszemy Ci, jaki status ma zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 15:32, tylor2 napisał:

1. (vide obrazki) to ten Drakensang jest dostępny czy nie? (screeny robione przed chwilą,
zaraz po sobie)

Niestety Drakensang 2 EK nie jest już dostępny. Była 1 sztuka, ale została sprzedana, więc status mógł "wariować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 02:21, akne napisał:

> 1. (vide obrazki) to ten Drakensang jest dostępny czy nie? (screeny robione przed
chwilą,
> zaraz po sobie)
Niestety Drakensang 2 EK nie jest już dostępny. Była 1 sztuka, ale została sprzedana,
więc status mógł "wariować".

A kiedy można się jej spodziewać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 07:13, tylor2 napisał:

> Niestety Drakensang 2 EK nie jest już dostępny. Była 1 sztuka, ale została sprzedana,
A kiedy można się jej spodziewać?

Raczej już tego nie będziemy mieć w ofercie, bo chyba Techland wszystko sprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest prawdziwa data premiery gry Lionheart:Wyprawy Krzyzowe? Wedlug licznika ma byc pojutrze natomiast wedlug strony wydawcy 17 grudnia. Sklep Cenega podaje, ze towar jest natychmiast dostepny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 20:51, Kathorga napisał:

kiedy dojedzie mój wow: cata CE do sferisa w galeri KrK?

Dostałeś SMS i mail, że jest gotowe do odbioru? Jeśli tak, to kiedy?
Coś nam szwankuje system do obsługi odbiorów i chciałam się upewnić, czy dobrze pokazuje statusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować