Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2010 o 17:02, akne napisał:

Zasada jest taka przy pre-orderach: jeśli otrzymamy odpowiednio wcześniej ofertę do dostawcy,
to zawsze odpalamy pre-order.
Żadnej oferty na te gry nie dostaliśmy niestety.


Więc to jest tak, że robicie pre-ordery, gdy wam dystrybutorzy to zaproponują? A jak nie zaproponują to po premierze gdzieś robicie zakupy w magazynach, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w nocy kupiłem Battlefield: Bad Company 2 Vietnam z pudełkiem kod
byl dostepny dzis widze juz produkt chwilowo nie dostepny,
pytanie moje czy jezeli kupielm go wczoraj kiedy był dostepny to ja dostane swoja kopie normalnie np za dwa dni?
czy produkt nie doszedł do was i wstrzymaliscie zamawianie?
czy poprostu liczba kopi które mieliscie do sprzedania poprostu poszły wszystkie?


pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 12:20, sylwasss napisał:

Właśnie co z kluczami do BBC2 Vietnam? Teraz widzę że w sklepie jest chwilowy brak towaru.
;/

Dostawa BFBC 2 Vietnam na PC zaliczyła opóźnienie z winy firmy kurierskiej TNT - zawieruszyła się u nich w sortowni jedna z paczek wchodzących w skład przesyłki z tym produktem. Ponieważ brakowało tej jednej paczki, to nam nie dostarczyli całej dostawy Vietnamu dziś koło południa (inne produkty EA wjechały planowo, Vietnam leciał na osobnym numerze przewozowym). Dowiedziałam się o tym o 15:00, EA interweniowało w TNT, ostatecznie dostarczyli nam te paczki, które mieli, ale o godz. 17:20, kiedy magazyn już nie przyjmował dostaw. Czyli dostawa będzie przyjęta jutro.
Ponieważ EA nam nie może dostarczyć samych kluczy, to te klucze, które zamówiliście jako produkt online (wysyłany mailem), musimy wydobyć z pudełek i wprowadzić do bazy, żebyście mogli je pobrać. Klucze powinny być dostępne między 15:00 a 17:00 jutro.
Wersja pudełkowa zostanie wysłana jutro z dostawą na środę 22.12.2010.
Przepraszamy w imieniu TNT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 12:16, Piotrbov napisał:

Więc to jest tak, że robicie pre-ordery, gdy wam dystrybutorzy to zaproponują? A jak
nie zaproponują to po premierze gdzieś robicie zakupy w magazynach, czy jak?

To jest tak, że możemy oferować produkt w pre-orderze wtedy, kiedy znamy jego cenę zakupu i mamy deklarację dostawcy, że nam dostarczy w określonym terminie określoną ilość. Nie możemy odpalić pre-ordera, jeśli nie znamy ceny, albo polskiego wydawcy :)
A po premierze to tak jak piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2010 o 19:52, akne napisał:

Ponieważ EA nam nie może dostarczyć samych kluczy, to te klucze, które zamówiliście jako
produkt online (wysyłany mailem), musimy wydobyć z pudełek i wprowadzić do bazy, żebyście
mogli je pobrać. Klucze powinny być dostępne między 15:00 a 17:00 jutro.
Wersja pudełkowa zostanie wysłana jutro z dostawą na środę 22.12.2010.
Przepraszamy w imieniu TNT.


Bardzo słabe wyjaśnienie. Z EA do centrali Action SA jest 13,7 km autem, mogę powiedzieć wam jak dojechać siedząc w Poznaniu. Jeśli siedzicie w innym miejscu, to pewnie różnica niewielka. Mentalność Warszawiaków jest okropna, zapłacą sporą kasę za przesyłkę, którą można samemu odebrać w kwadrans. Nie wspominając już o tym, że jesteśmy w XXI wieku i taka przesyłka powinna być w postaci bazy danych z generatorem, a nie stosu karteczek. Pracowałem w B2B i wiem, że takie kity to dzieciom sprzedawać możecie, zasłanianie się kurierem, to żenada. Nie wycofałem zamówienia, bo jakoś to przeżyję, ale to był mój pierwszy zakup na tej stronie (jestem raczej zakupowym konserwatystą) i sami sobie wyobraźcie jakie zrobiliście wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.12.2010 o 13:07, hans_olo napisał:

Bardzo słabe wyjaśnienie. Z EA do centrali Action SA jest 13,7 km autem, mogę powiedzieć
wam jak dojechać siedząc w Poznaniu. Jeśli siedzicie w innym miejscu, to pewnie różnica
niewielka. Mentalność Warszawiaków jest okropna, zapłacą sporą kasę za przesyłkę, którą
można samemu odebrać w kwadrans.

EA nie ma magazynu w Polsce. Towar wysyłany jest z magazynu centralnego w Niemczech prosto do sklepów.

Dnia 21.12.2010 o 13:07, hans_olo napisał:

Nie wspominając już o tym, że jesteśmy w XXI wieku i
taka przesyłka powinna być w postaci bazy danych z generatorem, a nie stosu karteczek.

Niestety EA nie jest w stanie sprzedawać nam bazy kluczy. Mają EA Store z kluczami, ale sklepom internetowym nie sprzedają kluczy.

Dnia 21.12.2010 o 13:07, hans_olo napisał:

Pracowałem w B2B i wiem, że takie kity to dzieciom sprzedawać możecie, zasłanianie się
kurierem, to żenada.

Jest tak, jak napisałam powyżej. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, to pisz śmiało.
Wszystkie zamówienia na Vietnam zostały dziś wysłane, na szczęście brakująca paczka dotarła dziś, zdążyliśmy do 16:00 rozpakować stos pudełek i przerobić je na klucze (czyli ręcznie wklepać do bazy).

Dnia 21.12.2010 o 13:07, hans_olo napisał:

Nie wycofałem zamówienia, bo jakoś to przeżyję, ale to był mój pierwszy
zakup na tej stronie (jestem raczej zakupowym konserwatystą) i sami sobie wyobraźcie
jakie zrobiliście wrażenie.

Mam nadzieję, że to co napisałam powyżej, zmieniło twoje poglądy/opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2010 o 22:16, bobobo napisał:

Czy kiedykolwiek będzie w sklepie jeszcze raz dostępna ta oferta? http://www.gram.pl/sk0_8Q7gGui3_Konsola_Nintendo_Wii_Czarna_Wii_Sports_Wii_Mario_Kart_kierownica_Donkey_Kong_Original_Edition.html
Nie mówie,że chce teraz kupić,ale mam zamiar tak ok.na początku-w połowie stycznia.


Mała szansa. To była jednorazowa dostawa i towar rozszedł się w 2 dni.

Może po zwrotach w całej Europie, Nintedo rzuci "resztki" jeszcze raz na rynek. Ale z tego co wiem, ten zestaw wszędzie sprzedawał się doskonale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Dlaczego usunęliście wysyłkę paczki przez Pocztę Polską zostawiając jedynie kuriera i odbiór osobisty? Wiele osób nie zamówi produktu bo boi się (ja też się boje), że kurier przyjedzie wtedy kiedy go nie będzie w domu.

BTW. Co stanie się jeśli kurier nikogo nie zastanie w domu? Przekaże paczkę na pocztę czy zostawi po domem :) ?

Było by bardzo dobrze gdyby powróciły wysyłki przez pocztę.
Proszę o odpowiedź w tej sprawie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 13:03, wilqu94 napisał:

OK. Jest cd-key, ale dlaczego jest on niepoprawny lub już wcześniej użyty? próbowałem
na różne sposoby go wpisywać i żaden nie zadziałał. O co chodzi?


Upewnij sie przy wpisywaniu, ze wpisujesz poprawny klucz i nie mylisz cyfry 0 z liter O, 1 z I itd. Jesli nadal beda problemy z kluczem skontaktuj sie z Dzialem Obslugi Klienta: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 12:32, WeziWoo napisał:

Witam. Mam pytanie. Dlaczego usunęliście wysyłkę paczki przez Pocztę Polską zostawiając
jedynie kuriera i odbiór osobisty? Wiele osób nie zamówi produktu bo boi się (ja też
się boje), że kurier przyjedzie wtedy kiedy go nie będzie w domu.

Od sierpnia 2009 wysyłki są realizowane przez centrum logistyczne Action SA, które nie wysyła towaru pocztą, tylko kurierem.

Dnia 22.12.2010 o 12:32, WeziWoo napisał:

BTW. Co stanie się jeśli kurier nikogo nie zastanie w domu? Przekaże paczkę na pocztę
czy zostawi po domem :) ?

Jeśli kurier kogoś nie zastaje pod adresem podanym na przesyłce, to albo dzwoni do tej osoby, albo zostawia "awizo" w skrzynce z prośbą o kontakt.
Paczkę możemy wysłać na dowolny adres - jeśli pracujesz, to do Twojego miejsca pracy, jeśli się uczysz - to do cioci, babci itp. (jeśli są prawie cały czas na miejscu pod tym adresem - wiesz, o co mi chodzi).

Dnia 22.12.2010 o 12:32, WeziWoo napisał:

Było by bardzo dobrze gdyby powróciły wysyłki przez pocztę.

Na 99% nie będzie ponownie takiej opcji. Poczta jest bardziej zawodna od firmy kurierskiej, czas dostawy jest znacznie dłuższy i znacznie większy jest procent przesyłek zgubionych.
Poza tym firma kurierska odbiera paczki z naszego magazynu nawet o 2:00 ii dostarcza do klientów w tym samym dniu. Poczta tak nie robi, max o 17:00 odbierali paczki z naszego starego magazynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cd-key jest niepoprawny lub już wcześniej użyty! Brak odpowiedzi na formularz. Wczoraj wysłałem po 18. Tel z działem obsługi klienta cały czas zajęty :( Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2010 o 15:58, WBoski napisał:

Cd-key jest niepoprawny lub już wcześniej użyty! Brak odpowiedzi na formularz. Wczoraj
wysłałem po 18. Tel z działem obsługi klienta cały czas zajęty :( Co się dzieje?


DOK dziala w godzinach od 10 do 17, nie ma sie co dziwic, ze na zapytanie wyslane po godzinie 18 nikt nie odpowiada od reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra Necrovision pojawi się jeszcze w ofercie? Na stronie gramu podane jest, że znajduje się w sprzedaży ale w samym sklepie już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować