Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2010 o 13:14, Nor2323 napisał:

Akne miałaś w rękach całą EK Witchera czy tylko głowę ? Jeśli całą to jak prezentuje
się artbook itd. ;D

Ha, ha, przecież on jeszcze nie istnieje :) Na konferencji pokazali tylko fejk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 17:02, YaaRoo napisał:

Mam takie jedno pytanie:
Chcę zrobić w mojej szkole turniej komputerowy, czy jest możliwość aby Państwo z firmy
Gram.pl zafundowali kilka gier, które stanowiły by nagrody dla uczniów. Jeżeli tak to
podam więcej info odnośnie planu.

Proszę o mail na ekipa@gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2010 o 19:42, Arthas97 napisał:

Kiedy dostępny będzie Pad Sony do Play Station 2 Dual Shock 2 i Karta Pamięci 8MB do

Play Station 2?

Najwcześniej koło 11.01.2011. Od 27.12.2010 do 09.01.2011 magazyny naszych dostawców nie realizują wysyłki towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 18:32, akne napisał:

> Akne miałaś w rękach całą EK Witchera czy tylko głowę ? Jeśli całą to jak prezentuje

> się artbook itd. ;D
Ha, ha, przecież on jeszcze nie istnieje :) Na konferencji pokazali tylko fejk :)

No na prezentacji (do obejrzenia na stronie wieśka), gdy startował pre-order mieli całą zawartość (głowa chyba wersja ostateczna prawdziwa, chociaż mogę się mylić), więc myślałem, że wam jako jedynemu sprzedawcy w Polsce pokazali pełną kolekcjonerke. Dzięki za odpowiedź, a przy okazji czy kolekcjonerka będzie wysyłana 12 czyli dojdzie 13 czy będzie wysłana 11 z dostawą na 12. Przesądny jestem ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 19:21, Nor2323 napisał:

No na prezentacji (do obejrzenia na stronie wieśka), gdy startował pre-order mieli całą
zawartość (głowa chyba wersja ostateczna prawdziwa, chociaż mogę się mylić), więc myślałem,
że wam jako jedynemu sprzedawcy w Polsce pokazali pełną kolekcjonerke. Dzięki za odpowiedź,
a przy okazji czy kolekcjonerka będzie wysyłana 12 czyli dojdzie 13 czy będzie wysłana
11 z dostawą na 12. Przesądny jestem ;D

Głowa już istnieje, bo musiała być rozpracowana wcześniej (próby, prototypy itp.), bo to produkt bardziej skomplikowany produkcyjnie niż artbook. Można teraz zrobić prototyp głowy, ale prototypu finalnego artbooka się nie da teraz zrobić.
Finalny artbook jeszcze nie istnieje, trzeba zebrać arty itp., wydrukować, oprawić.
Do maja kupa czasu, towar będziemy wysyłać wtedy, kiedy go dostaniemy z CDP. Uzgodniłam ostatnio z CDP nieprzekraczalne terminy dostawy EK - wszystkie egzemplarze muszą dotrzeć do klientów przed weekendem 14-15.05.2011 (premiera Wieśka 2 jest we wtorek 17.05.2011).

Nie masz większych zmartwień w grudniu 2010? ;)
Ja też lubię wiosnę, ale bez przesady ;)
Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy w tym roku będzie jeszcze dostępna w sprzedaży Karta PlayStation Network 100 lub 200zł (kod on-line)?? Jeśli tak to kiedy? Z góry dziękuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 13:44, sharkien napisał:

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, czy w tym roku będzie jeszcze dostępna w sprzedaży Karta
PlayStation Network 100 lub 200zł (kod on-line)?? Jeśli tak to kiedy? Z góry dziękuje
za odpowiedz.

http://www.gram.pl/sklep/ps3/karta-playstation-network-100zl-kod-on-line
już jest dostępna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 12:33, Mars napisał:

Kiedy będzie dostępny w sklepie dodatek Vietnam (klucz)? Wiecie coś na ten temat?

Druga dostawa Vietnamu jedzie do nas od wtorku 21.12.2010, miała być 23.12, będzie jutro (ostatnia informacja z TNT). Jak wjadą pudełka, to część przerobimy na klucze, czyli teoretycznie najpóźniej 29.12.2010 klucze będą ponownie dostępne w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 21:18, akne napisał:

Nie masz większych zmartwień w grudniu 2010? ;)
Ja też lubię wiosnę, ale bez przesady ;)
Pozdro :)


Mam taki tryb życia, że to jedno mnie martwi (tzn. nie martwi tylko lubie mieć wszystkie informacje o tym na co kase wywalam ;D) w ostatnich dniach 2010 ;D Dzięki ;)

P.S.
przedewszystkmi za cierpliowść i brak kpin xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 17:14, Nor2323 napisał:

przedewszystkmi za cierpliowść i brak kpin xD

Przepraszam za te " ;) " na końcu :)
Prawda jest taka, że terminy dostawy mam uzgodnione z CDP, ale do tego czasu wiele się może zdarzyć - mam na myśli np. przesunięcie premiery W2 globalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 19:09, akne napisał:

> przedewszystkmi za cierpliowść i brak kpin xD
Przepraszam za te " ;) " na końcu :)
Prawda jest taka, że terminy dostawy mam uzgodnione z CDP, ale do tego czasu wiele się
może zdarzyć - mam na myśli np. przesunięcie premiery W2 globalnie.

nie kracz o przesunięciu premiery Wieśka ;D chyba, że na wcześniejszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 19:13, Nor2323 napisał:

nie kracz o przesunięciu premiery Wieśka ;D chyba, że na wcześniejszą ;)

Premiera obojętna. Może być nawet pół roku dłużej. Ważne żeby gra była dopracowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 19:13, Nor2323 napisał:

nie kracz o przesunięciu premiery Wieśka ;D chyba, że na wcześniejszą ;)

02.01.2011 miną 4 lata, od kiedy pracuję w branży gier. 1,5 roku w CDP przy wydawaniu gier, reszta w gramie przy ich sprzedawaniu :) Przesunięcie in minus i in plus W2 nie będzie dla mnie zaskoczeniem, sam wiesz, że to mamy na porządku dziennym :D Przy czym wcześniej ukazało się jakieś 2% premierowych gier, później jakieś 60% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 19:16, donard napisał:

> nie kracz o przesunięciu premiery Wieśka ;D chyba, że na wcześniejszą ;)
Premiera obojętna. Może być nawet pół roku dłużej. Ważne żeby gra była dopracowana.

No, to jest fajne podejście. Dlatego podoba mi się strategia Blizz, że dziubią grę, dopóki nie będzie dość grywalna, a nie że 4 lata premierze trzeba grę łatać, i to nie wydawca robi, ale fani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 21:58, akne napisał:

> > nie kracz o przesunięciu premiery Wieśka ;D chyba, że na wcześniejszą ;)
> Premiera obojętna. Może być nawet pół roku dłużej. Ważne żeby gra była dopracowana.

No, to jest fajne podejście. Dlatego podoba mi się strategia Blizz, że dziubią grę, dopóki
nie będzie dość grywalna, a nie że 4 lata premierze trzeba grę łatać, i to nie wydawca
robi, ale fani :)

Przyzwyczaiłem sie do blizza bo od paru ładnych lat czekam na Diablo 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 22:43, donard napisał:

Przyzwyczaiłem sie do blizza bo od paru ładnych lat czekam na Diablo 3

Diablo 3 sprzedażowo zmiażdży Starcrafta i Cataclysm razem wzięte i powinno dorównać w Polsce Wiedźminowi 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rynek gier mam na oku około 5 lat więc wiem jak to bywa. Podejście donarda jest całkiem fajne, gdyby nie jedno acz spore "ale" - ale jednak, gdy gra jest długo w produkcji liczymy na produkt niemalże doskonały, a w 70% wypadków gry, które są "inkubowane" są niewypałami lub często spotyka się stwierdzenia "po takim czasie w produkcji można było stworzyć coś lepszego...". Blizz to osobna liga należąca do panteonu mistrzów tworzenia gier, więc jego w to nawet nie wciągajmy (każda produkcja Blizzardu to murowany hit). Ale wracając do W2 mam nadzieje, że szykując wszystko na prawie pół roku przed planowanym wyjściem nie będzie potknięć. A i jeszcze jedno kiedyś zamówiłem pre-order ME2 zwykłej edycji, jednak potem wyszło, że kupiłem kolekcjonerke i takie pytanie czy te zamówienie anulowane (na zwykłe ME2) zniknie czy będzie na zawsze w "moich zamówieniach" jako anulowane przez użytkownika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2010 o 22:45, akne napisał:

> Przyzwyczaiłem sie do blizza bo od paru ładnych lat czekam na Diablo 3
Diablo 3 sprzedażowo zmiażdży Starcrafta i Cataclysm razem wzięte i powinno dorównać
w Polsce Wiedźminowi 2 :)

Mnie sprzedaż nie interesi. Ja po prostu chcę mieć przez kolejne diablo wycięte pare miechów z życia ;)
@Nor2323 Jeżeli to było zamówienie (czyt. wyszło z koszyka) to pozostanie na zawsze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować