Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Hej Aniu,
mam problem z zamówieniem QE00141145.
Przy ostatnim kroku wskoczył błąd, że "Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd. Prosimy spróbować ponownie za kilka minut."
Jak wejdę w listę swoich zamówień to na liście zamówienie jest ale w szczegółach nie ma nic tylko ponownie wyświetla się treść błędu.

Hielp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam jedno pytanko. Czy Dead Space 2 w wersji na PS3 będzie zlokalizowany ? Na Ultimie pisze "PL" więc zastanawiam się jak jest w przypadku gramu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 10:56, Longer napisał:

Witam, mam jedno pytanko. Czy Dead Space 2 w wersji na PS3 będzie zlokalizowany ? Na
Ultimie pisze "PL" więc zastanawiam się jak jest w przypadku gramu;)

EA nie polonizuje tej gry na żadną platformę. Informacja potwierdzona u źródła dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2011 o 11:04, akne napisał:

EA nie polonizuje tej gry na żadną platformę. Informacja potwierdzona u źródła dziś.

Uuuu....szkoda;/ Mimo wszystko dzięki za szybką odpowiedź;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 09:36, Phobos_s napisał:

Jak wejdę w listę swoich zamówień to na liście zamówienie jest ale w szczegółach nie
ma nic tylko ponownie wyświetla się treść błędu.

Coś grzebią w systemie odbiorów osobistych, cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 14:00, Net_com napisał:

Niedawno niedaleko mnie w Prudniku otworzono punkt odbioru , będę przejeżdżał tamtędy
w piątek i zastanawiam się kiedy złożyć zamówienie i jak to wgl wygląda w przypadku takiej
formy odbioru ;)

Jeśli składasz zamówienie na towar, który mamy w magazynie ("dostępny: duża ilość, dostępny: mała ilość"), to jeśli złożysz je i potwierdzisz do godz. 16:00 (zamówienie płatne przy odbiorze), to na drugi dzień na 95% będzie je mógł odebrać z punktu odbioru (otrzymasz mail i sms, że jest gotowe do odbioru - zanim ich nie dostaniesz, nie leć w ciemno :)
Jeśli wybierzesz płatność z góry, to termin realizacji jest uzależniony od wpłynięcia płatności do nas. Czasami przelewy "ręczne" idą do nas nawet 3 dni, karty są autoryzowane do 12 h, więc sugeruję płatność szybkim przelewem albo pobranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 19:48, Carter napisał:

(zamówienie nr HG01811021: złożone Cz, 30.12.2010, zapłacone, oczekuje na wysyłkę w dniu
1.1.2011) ale żarty się was z nowym rokiem trzymają nie liczę na wysyłkę przed 3.1.2011

Skrypt tak wyliczał datę wysyłki, poprawimy to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2011 o 12:24, Skwarek-pl napisał:

Czy coś jest nie tak ze składaniem zamówień? Próbuje dziś cały dzień złożyć zamówienie
na Xboxa slim. Na ostatnim etapie składania zamówienia wyskakuje komunikat o błędzie
i prośba o spróbowanie ponownie później...

Ze względu na zmianę VAT pewne systemy musiały zostać wyłączone, teraz już powinno wszystko dobrze działać.
A zamówienie złożyłeś pomyślnie 01.01.2011 o 15:36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 11:57, akne napisał:

Coś grzebią w systemie odbiorów osobistych, cierpliwości :)


Aaa :) Łoki, to czekam :)
Dziękuju.

I w ogóle wszystkiego najlepszego w nowym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2010 o 21:08, Isildur napisał:

I moje pytanie: Kiedy będzie dostępny Football Manager 2011?

Jeśli jakaś sieć zwróci towar do CDP w styczniu, to kupimy to od nich ponownie, bo nakład jest wyczerpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2011 o 14:23, noobie napisał:

Czy konta Gold na x360, będą ciągle na składzie? Uzupełniacie to ;p?


Cały czas:) Sprzedają się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam oryginalną edycję premierową Wiedźmina. Kiedy niedawno chciałem go zainstalować (na nowym komputerze), okazało się, że zatarł się klucz rejestracji CD Projekt RED, dlatego też nie mogę zainstalować patcha 1.4. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 16:38, Carter napisał:

Pytanko moje zamówienie to ( HG01811021) kiedy mogę liczyć na wysyłkę .

Dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 17:05, Tomicha napisał:

Posiadam oryginalną edycję premierową Wiedźmina. Kiedy niedawno chciałem go zainstalować
(na nowym komputerze), okazało się, że zatarł się klucz rejestracji CD Projekt RED, dlatego
też nie mogę zainstalować patcha 1.4. Co mogę zrobić w takiej sytuacji?

Skontaktuj się z pomocą techniczną CD Projekt, załącz zdjęcie instrukcji z kluczem - wpisz do maila ten fragment klucza, który jest widoczny. Powinni Ci podać albo cały klucz (jeśli tylko fragment się zatarł), albo podać nowy klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 18:31, Net_com napisał:

Zastanawiam się jeszcze jak długo w takim sklepie przesyłka ta będzie na mnie czekać
?(Jeżeli nie odbiorę jej od razu następnego dnia).

5 dni roboczych będzie na Ciebie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2011 o 20:33, Robertson250 napisał:

Małe pytanko. Wiadomo może czy będzie dostępny jeszcze pakiet Legendy RPG? Bo bardzo
chętnie bym się skusił na kupno :D

Był przeciek parę miesięcy temu, że CDP chciało to wydać w extra klasyce gold, ale to wydanie nie doszło do skutku. Czyli jakieś sprawy licencyjne tu brużdżą, czyli trudno powiedzieć, kiedy ten zestaw będzie dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować