Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2011 o 21:05, sebahofi napisał:

Czy seria gier The Sims 2 będzie sprzedawana w ofercie 3 w 1, tak jak to było w przypadku
1 części gry?

Moja pamięć nie sięga do promocji 3 w 1 pierwszej części :)
Ostatnia promocja Sims 2 na PC była we wrześniu (40% taniej wszystko z serii), nie wiem, czy EA coś planuje nowego.
Ale może/powinno ukazać się wydanie agregujące podstawkę i 2-3 najfajniejsze dodatki w super cenie, biorąc pod uwagę to, że ostatnio ukazał się taki pak:
http://www.gram.pl/sk5_8QfjGuy6_The_Sims_Historie_Kolekcja.html
a na Sims 3 są ciągle promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2011 o 18:19, Cierpik182 napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=65347&pid=20

Chociaż nie wiadomo jak to będzie wyglądało na samej nocnej sprzedaży.

Biorąc pod uwagę to, że Wiedźmin był jednym z ulubionych prezentów komunijnych oraz większość chłopców w gimnazjum pocina w GTA kupione przez rodziców oraz mądrzy rodzice nie puszczają dzieci po nocy w miasto oraz prawo do wylegitymowania ma chyba tylko policja, to nie widzę sensu sprawdzania dowodów osobistych na nocnej premierze.
Szczególnie to pozwolenie na przyjście do domu po północy wydaje mi się logiczne. Ale może czasy się zmieniły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 17:05, wojcio102 napisał:

Mam pytanko: banner na Gram.pl pokazuje iż w sprzedaży jest m.in. rozmiar M koszulek
z motywem Assassin''s Creed, jednak można zamówić tylko L i XL. Czy dostępne będą koszulki
z rozmiarem M z w/w motywem?

Baner mówi, że w ogóle są dostępne koszulki z różnymi motywami, w tym w rozmiarze M.
Niestety "M" jest mało popularne, więc nie sprowadzamy wielkich ilości w tym rozmiarze.
Ale generalnie od marca w koszulkach zrobi się większy ruch, więc polecam zaglądać do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 17:37, dreamer94 napisał:

Aniu, masz może jakieś hiper tajne informacje na temat AC:Bh na PC ?

Nie mam nawet podstawowej informacji o dacie premiery :)
W ogóle mnie nurtuje ostatnio polityka Ubi, męczę ich o pre-order HoMM VI, ale zasłaniają się ogólnoświatowymi regułami itp.
Podobno ma wyjść w marcu, ale w pressach z Ubi brak danych wciąż. Na Amazonie 10.05.2011 :)
A o ACB na PC od dawna cisza w pressach.
Będę wredna i napiszę, że gry Ubisoft najfajniejsze wsparcie marketingowe i informacyjne miały za czasów dystrybucji w Polsce przez CD Projekt.
To oczywiście moje prywatne zdanie, przepraszam fajnych chłopaków z polskiego oddziału Ubisoft, jeśli poczują się urażeni. Ja po prostu pamiętam stare czasy, a do tego pracowałam w CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 20:13, Phobos_s napisał:

Chyba się Ani zły link wkleił :)

Dzięki za sprostowanie, szwankuje mi klawiatura, myszka i schowek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 19:36, akne napisał:

> Do kiedy trwa ta promocja 2 gry w cenie 1? (chodzi mi głównie o packi- X-Men Origins

> Wolverine+ Rise Of The Argonauts i Prototype+Overlord II)
Tylko do wyczerpania zapasu tych paków, tzn. jeśli wyczerpie się zapas jednej z gier
wchodzących w skład paka, to pak stanie się niedostępny.
BTW: to są paki "wirtualne" - na zamówieniu będziesz mieć pak, a przesyłce dwa osobne
pudełka, okładki premierowe.


A czyli, że jeśli przy packu pisze, że ilość jest duża (ponad 10 sztuk) to nie ma się czego obawiać, że zaraz nie będzie :D To dobrze :) Bo niedługo chcę coś zamówić a muszę tak wycelować by paczka przyszła w następny piątek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 20:45, skodr napisał:

A czyli, że jeśli przy packu pisze, że ilość jest duża (ponad 10 sztuk) to nie ma się
czego obawiać, że zaraz nie będzie :D To dobrze :) Bo niedługo chcę coś zamówić a muszę
tak wycelować by paczka przyszła w następny piątek :D

Jeśli w momencie składania zamówienia widzisz "duża dostępność", to spoko.
Jeśli chcesz otrzymać paczkę później, to wybierz płatność "przelew bankowy/pocztowy" i napisz do DOK, że chcesz otrzymać paczkę najwcześniej 19.02. i za pobraniem, to we właściwym momencie skierujemy ją do realizacji.
Bo jeśli za nią zapłacisz od razu, to od razu pójdzie do wysyłki.
Właśnie mnie natchnąłeś do wdrożenia kolejnej funkcjonalności w sklepie: wyślij nie wcześniej niż <data> :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 20:52, akne napisał:

Właśnie mnie natchnąłeś do wdrożenia kolejnej funkcjonalności w sklepie: wyślij nie wcześniej
niż <data> :)


O właśnie :) Świetna sprawa :) Bo czasem coś by się chciało zamówić ale człowiek wyjeżdża na ten tydzień lub dwa apotem pan listonosz czy kurier mówi, że nie zastał adresata :)
Widzisz Aniu? :) Ty to masz głowę na karku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 21:04, Phobos_s napisał:

Widzisz Aniu? :) Ty to masz głowę na karku :)

Merlin ma taką funkcjonalność. Jako stałemu klientowi tegoż sklepu misię przypomniało o tym i właśnie zleciłam Doktorowi Evil''owi, żeby u nas takie coś zrobił.
Ściągamy, ściągamy* ;)

* cytat z reklamy Plus GSM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 20:52, akne napisał:

Właśnie mnie natchnąłeś do wdrożenia kolejnej funkcjonalności w sklepie: wyślij nie wcześniej
niż <data> :)

To fajnie, że macie pomysł coś takiego wprowadzić :)

I mam takie pytanie, czy jeśli zamówiłbym paczkę to zdjęłabyś mi koszty z kuriera (ostatnio jak paczkę zamawiałem i nie przysłaliście mi STALKERA to mi w ramach rekompensaty zaproponowałaś) i ustawiła płatność przesyłki przy odbiorze ale tak aby przesyłkę wysłano dopiero w czwartek? (dzięki temu dojdzie do mnie w piątek ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2011 o 14:42, skodr napisał:

I mam takie pytanie, czy jeśli zamówiłbym paczkę to zdjęłabyś mi koszty z kuriera (ostatnio
jak paczkę zamawiałem i nie przysłaliście mi STALKERA to mi w ramach rekompensaty zaproponowałaś)
i ustawiła płatność przesyłki przy odbiorze ale tak aby przesyłkę wysłano dopiero w czwartek?
(dzięki temu dojdzie do mnie w piątek ;))

Pewnie. Wyślij mi maila z numerem zamówienia.
Wybierz "przelew", żeby nie poszło z automatu do realizacji, a ja ci zmienię na pobranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam opis DA 2, a dokładniej tego miecza.
- Dodaje obrażenia przeciwko demonom i nieumartym. Nieumartym czy nieumarłym ? xD bo jakos nieumarty dziwnie brzmi. Przynajmniej dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować