Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2011 o 17:28, MarQiwaN napisał:

Tak naprawde zamówienie złożyłem 18 marca. W spamie nie mam wiadomości i nie ma opcji
potwierdz zamówienie w moich zamówieniach. Bardzo bym prosił o ręczne potwierdzenie przez
panią.

Moja odpowiedź, którą cytujesz, dotyczy geralt150. On złożył zamówienie 01.05.2011.
Potwierdziłam Ci teraz zamówienie ręcznie - sprawdź, czy jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrze teraz na szczegóły zamówienia i wygląda na potwierdzone, bo widnieje status "Status Twojego zamówienia: oczekiwanie na płatność (kliknij tutaj aby zapłacić)". Płatność mam ustawioną na mTransfer na 2szt EK ale zrezygnowałem z jednej. Mówisz, że programista zmodyfikuje zamówienie do 9 maja, więc jeśli dopiero 9-10maja mógłbym zapłacić to czy nie wpłynie to niekorzystnie na termin wysyłki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne, Ty niesamowita jesteś... Taka masa odpowiedzi, ręcznego potwierdzania, kontrolowania tego całego młyna i wolę nie wiedzieć, czego jeszcze... Jeszcze pamiętam, jak się nad odejściem od konsulowania zastanawiałaś, Bogu dzięki, że się rozmyśliłaś (nawet sobie wolę nie wyobrażać, co by było, gdybyś jednak odeszła...)!
A z mojej strony nietradycyjne pytanie o wielce tradycyjną rzecz - kolekcjonerkę. "Gothic" 4 już od kilku miesięcy stoi sobie w promocjach w tej samej cenie (jeśli się mylę, wybacz), czy są szanse, że jeśli tak jeszcze dłużej postoi - stanieje?
A jak już przy temacie promocji jestem, czy macie może zalegające gdzieś stare, ekskluzywne wydania (kolekcjonerki...?) gier znajdujących się teraz w tanich seriach, oprócz tych w aktualnym "Tanim Graniu" (czy jak to się tam zowie)? Niestety zanim zdążyłem zamówić Dzikie Hordy, cały zapas wyparował, ale może macie tam coś jeszcze, nieujawnionego? Ceny iście przednie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 17:02, akne napisał:

Normalnie możliwość potwierdzenia zamówienia jest dopiero 7 dni przed datą wysyłki.
W przypadku Wiedźmin 2 zrobiliśmy wyjątek i już można potwierdzać zamówienia złożone
do 30.04.2011.
Niestety widzę na Twoim przykładzie, że zamówienia złożonego 01.05 nie można jeszcze
potwierdzić (bo objęła je stara reguła).
Nasz programista poprawi to w środę, póki co mogę Ci ręcznie potwierdzić to zamówienie,
żebyś się nie stresował. Podaj mi jego numer.


Akne będę wdzięczny jeśli potwierdzisz mi ręcznie to zamówionko, bo prawdopodobnie przez cały ten tydzień nie będę miał dostępu do netu więc chociaż jeden problem z głowy ;) Nr mojego zamówienia to: TC00791162

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 17:20, akne napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=7062
No tak mniej więcej to ma działać, ale jeśli dostawa W2 przyjedzie późno, to nie będziemy
tracić czasu na zabawę z przesuwaniem numerków (programista to musi zrobić), żeby się
coś nie wychrzaniło z pozostałymi zamówieniami, tylko szybko wyślemy tak jak jest, czyli
te wolne mogą też zostać na później - uprzedzam.
Priorytetem jest szybka wysyłka.


Liczyłem że będzie można wymienić jeszcze numerek(nie żeby mój aktualny mi się nie podobał ;p), ale nie można mieć wszystkiego xD
Szkoda że osoby które zamówił później będą miały niższe numerki od tych co na samym początku byli zdecydowani, no trudno :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko, jest szansa, że będziecie mieli jeszcze SWAT 4 razem z dodatkiem? Chciałem zamówić jak był w promocji i pech bo podczas zamówienia mi się komp wyłączył a gdy go uruchomiłem ponownie to już nie było :(
To samo tyczy się z Jerycho.

Proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 18:38, skodr napisał:

Ja mam pytanko, jest szansa, że będziecie mieli jeszcze SWAT 4 razem z dodatkiem?

Niestety nie. To była absolutna resztka, kilkanaście sztuk, na więcej nie ma szans.
Jericho - prędzej, ale najwcześniej pod koniec maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 18:37, Buachu napisał:

Liczyłem że będzie można wymienić jeszcze numerek(nie żeby mój aktualny mi się nie podobał
;p), ale nie można mieć wszystkiego xD

Grzebanie w puli 1-1000 ograniczamy do minimum, żeby nic się nie wykrzaczyło.

Dnia 01.05.2011 o 18:37, Buachu napisał:

Szkoda że osoby które zamówił później będą miały niższe numerki od tych co na samym początku
byli zdecydowani, no trudno :(

Napisałam, że może być tak, że zostawimy te wolne na później, jeśli będzie trzeba się skupić na szybkiej wysyłce reszty, bo towar za późno przyjedzie.
Przeklinam od kilku miesięcy Pewną Osobę, która chciała, żeby 1-1000 trafiło z określonymi numerkami do poszczególnych osób wg chronologii zamówień :D
To cholernie skomplikowana operacja pod wieloma względami, która sprawia, że ja, osoba leniwa i niekompetentna, muszę siedzieć w święto narodowe przy kompie i pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 17:48, Byl napisał:

czy są szanse, że jeśli tak jeszcze dłużej postoi - stanieje?

Musiałabym ją mocno pod wodą sprzedawać, ale mamy naście sztuk i słabo się sprzedaje, więc może boss się zgodzi na wyprzedaż - ale to po wieśku najwcześniej.

Dnia 01.05.2011 o 17:48, Byl napisał:

A jak już przy temacie promocji jestem, czy macie może zalegające gdzieś stare, ekskluzywne
wydania (kolekcjonerki...?) gier znajdujących się teraz w tanich seriach, oprócz tych
w aktualnym "Tanim Graniu" (czy jak to się tam zowie)? Niestety zanim zdążyłem zamówić
Dzikie Hordy, cały zapas wyparował, ale może macie tam coś jeszcze, nieujawnionego? Ceny
iście przednie...

To była specjalna akcja, kilka produktów było dosłownie po 10-15 szt, Hordy, Swat 4, EE III.
Z zalegających EK mam tylko Arcanię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 17:37, Morfieusz napisał:

Patrze teraz na szczegóły zamówienia i wygląda na potwierdzone, bo widnieje status "Status
Twojego zamówienia: oczekiwanie na płatność (kliknij tutaj aby zapłacić)". Płatność mam
ustawioną na mTransfer na 2szt EK ale zrezygnowałem z jednej. Mówisz, że programista
zmodyfikuje zamówienie do 9 maja, więc jeśli dopiero 9-10maja mógłbym zapłacić to czy
nie wpłynie to niekorzystnie na termin wysyłki ?

Załatwimy to w środę, jak wrócimy do biura po długim weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 20:04, akne napisał:

Musiałabym ją mocno pod wodą sprzedawać, ale mamy naście sztuk i słabo się sprzedaje,
więc może boss się zgodzi na wyprzedaż - ale to po wieśku najwcześniej.
Z zalegających EK mam tylko Arcanię :D


No to mam nadzieję, że Szanowny Boss zmieni cenę o przecineczek w lewo.
A tak serio, to fajnie by było, jak by cena spadła, bo EK Arcanii jest całkiem fajna, tylko cena odtrąca bo nijak ma się do zawartości, a i gra jakaś wybitna nie jest. Mam nadzieję, że uda się jeszcze spuścić (dość znacznie, rzecz jasna, hehe), chętnie wyciągnę wtedy oszczędności i zainwestuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 17:29, akne napisał:

Zamówienie FV03331008 potwierdziłeś o 11:20 dziś, czyli widzę, że problem już nie występuje?


Tak dziś o tej właśnie godzinie sprobowałem ponownie i poszło :)
Przy okazji spytam - czy czas w którym potwierdzono zamówienie może wpłynąć jakoś na wysyłkę? Tzn osoby które potwierdziły najszybciej będą miały wysłany towar w pierwszej kolejności? ~1 dzień czekania dłużej nie jest dla mnie żadnym problemem jakby co, pytam z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzis 1 maja i że Tobie chce się odpowiadać, pracować a nie np. siedzieć w spokoju przy grillu lub innych ciekawszych zajęciach.

Pełen podziw i szacunek dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, a poza tym dopiero teraz przekonałem się jak trudnym przedsięwzięciem jest sfinalizowanie wysyłki W2.
Ja oczywiście swoją EK dziś potwierdziłem więc wypada jeno czekać na kuriera.

No i również przyłączam się do prośby o molestowanie bossa wyprzedażą EK Arcanii. Kufel mnie korci.

:)

Pozdrowienia i szacunek dla Ciebie Aniu, że znosisz te nasze problemy i pytania nawet w dniu 1 Maja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2011 o 19:55, akne napisał:

Niestety nie. To była absolutna resztka, kilkanaście sztuk, na więcej nie ma szans.
Jericho - prędzej, ale najwcześniej pod koniec maja.


Niech to, no cóż polowałem na tę grę od wielu lat i nigdzie nie mogłem jej trafić ale cóż, może uda mi się zakupić gdzie indziej :( Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować