Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2011 o 14:13, Predator1992 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie, czy będzie import save-ów z pierwszego Wiedźmina? Czy to jak
przeszło się jedynkę będzie miało wpływ na wydarzenia w Wiedźminie 2 ?


Uprasza sie o czytanie FAQu, w przeciwnym wypadku mozna narazic sie na gniew Moderatorow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym się zapytać, czy istnieje możliwość zmniejszenia liczby sztuk w zamówieniu bez jego anulowania? Wysłałem w sumie formularz zgłoszeniowy w tamtym tygodniu, ale nikt dotąd mi nie odpowiedział. Zamówienie o którym mowa to FV01421074. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

D. Dobry
Mam takie pytanko: ile zazwyczaj trwa odpowiedź z DOKu? Bo wczoraj posłałem formularz i odpowiedzi ani słychu ani widu. A kolega powyżej napisał, że tydzień temu i odpowiedzi nie dostał.
Zmartwiłem się trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 16:20, Leos8 napisał:

Mam takie pytanko: ile zazwyczaj trwa odpowiedź z DOKu? Bo wczoraj posłałem formularz
i odpowiedzi ani słychu ani widu. A kolega powyżej napisał, że tydzień temu i odpowiedzi
nie dostał.


Wez prosze pod uwage, ze mamy dlugi weekend... Z tego co wiem DOK stara sie w miare na biezaco odpowiadac na maile. W przypadku spraw zwiazanych z Wiedzminem 2 trzeba tez wziac poprawke na to, ze pytan, problemow, zmian w zamowieniach jest po prostu sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 16:20, Leos8 napisał:

D. Dobry
Mam takie pytanko: ile zazwyczaj trwa odpowiedź z DOKu? Bo wczoraj posłałem formularz
i odpowiedzi ani słychu ani widu. A kolega powyżej napisał, że tydzień temu i odpowiedzi
nie dostał.
Zmartwiłem się trochę.

Połowa DOK ma urlop dziś - długi weekend, nawet magazyn nie pracuje.
Odpowiedzi na mail spodziewaj się zwykle w ciągu 24 h roboczych, po weekendzie to może być ciut dłużej.
Czyli w środę 04.05. dostaniesz odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 15:57, SirYarpen napisał:

Ja chciałbym się zapytać, czy istnieje możliwość zmniejszenia liczby sztuk w zamówieniu
bez jego anulowania? Wysłałem w sumie formularz zgłoszeniowy w tamtym tygodniu, ale nikt
dotąd mi nie odpowiedział. Zamówienie o którym mowa to FV01421074. Z góry dziękuję za
odpowiedź.

Nikt Ci nie odpowiedział, że zostało to zrobione, bo masz zamówienie z puli 1-1000.
Masz w nim 2 sztuki, jedną musi usunąć programista ręcznie w bazie, żeby nie wysypała się numeracja pozostałych sztuk - ich przypisanie do następnych zamówień.
Programista chce wprowadzić takie zmiany hurtem w środę/czwartek, DOK zbiera zapytania i prośby, stąd brak odpowiedzi.
Czyli troszkę cierpliwości jeszcze, mówiłam, ze z tą pulą 1-1000 jest w cholerę problemów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 14:13, Predator1992 napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie, czy będzie import save-ów z pierwszego Wiedźmina? Czy to jak
przeszło się jedynkę będzie miało wpływ na wydarzenia w Wiedźminie 2 ?

Tak podobno ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 13:37, Predator1992 napisał:

i niczym więcej się nie różnią tylko numerkiem? ale mają zaklepany konkretny numerek
a reszta znaczy Ci co mają z przedziału 1001- 9999 też maja zaklepany na 100% egzemplarz
gry?

Tak, masz zaklepany egzemplarz już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 13:07, Konrad512 napisał:

Tak z czystej ciekawości- co zrobicie z pozostałymi egzemplarzami EK?

Pozostałe to jakie? :)
Wszystkie te, które nie sprzedadzą się do premiery czy wolne numerki z puli 1-1000?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję. Tak właśnie myślałem, że długi weekend - po prostu wolałem się upewnić, gdyż niektórzy dzisiaj pracują i nie wiedziałem czy DOK ma wolne ;)
Wojman, Akne - Dziękować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 16:53, akne napisał:

Pozostałe to jakie? :)
Wszystkie te, które nie sprzedadzą się do premiery czy wolne numerki z puli 1-1000?

I te i te :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne, mam takie nietypowe pytanie:
Pewna osoba z numerowaną kolekcjonerką Wiedźmina 2 postanowiła zrezygnować z zamówienia. Czy jest jakaś możliwość, żebym "przejął" to zamówienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 18:21, Konrad512 napisał:

> Pozostałe to jakie? :)
> Wszystkie te, które nie sprzedadzą się do premiery czy wolne numerki z puli 1-1000?

I te i te :P

1-1000 idą na allegro a reszta chyba zostaje w sklepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 19:06, Harrolfo napisał:

Akne, mam takie nietypowe pytanie:
Pewna osoba z numerowaną kolekcjonerką Wiedźmina 2 postanowiła zrezygnować z zamówienia.
Czy jest jakaś możliwość, żebym "przejął" to zamówienie?

Napisz do kumpla, żeby napisał do DOK i zmienił dane i adres dostawy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 16:53, akne napisał:

> Tak z czystej ciekawości- co zrobicie z pozostałymi egzemplarzami EK?
Pozostałe to jakie? :)
Wszystkie te, które nie sprzedadzą się do premiery czy wolne numerki z puli 1-1000?


Nie wiem, o co chodziło koledze, ale ja się podczepię, i zapytam - oczywiście o te niesprzedane do premiery! Sam liczę na Giermasz (na którym, nawet jak by się EK Wiedźmaka 2 pojawił, zapewne zostałby zwinięty przez osoby koczujące od czterech dni), ale ciekawe, czy można z EK coś innego zrobić. A może po prostu sprzedawanie przez Gram.pl dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania o sprzedaż EK po jej premierze. Czy nakład 9999 sztuk jest pewny? Bo w ciągu tygodnia jaki został do planowanej wysyłki 1000 sztuk raczej się nie sprzeda, czy będzie można zamówić EK do wyczerpania zapasów czy po premierze zniknie z oferty sklepu? Zamówiłam dwie sztuki ale nie wiem czy mi starczy pieniędzy na obie i nie wiem czy mam się szybko zapożyczać by mieć kasę na 12-ego czy nie ma aż takiego pośpiechu?

I drugie pytanie odnośnie możliwości zagrania dzień wcześniej- czy kod aktywujący, po którym system rozpozna czy to EK czy Premium, będzie się znajdował z tyłu instrukcji czy na jakieś osobnej kartce? Jeśli to pierwsze to czy w EK będzie się znajdować zafoliowana edycja Premium identyczna co sprzedawana osobno czy jeszcze poza kodem będzie jakaś drobna różnica? A jak będzie w przypadku kodu na Kurtke Niebieskich pasów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 00:00, Katrina91 napisał:

czy będzie można zamówić EK do wyczerpania zapasów czy po premierze zniknie
z oferty sklepu?


Z tego co było mówione wcześniej, jeśli jakieś EK dotrwają do końca pre-ordera bez znalezienia nabywcy to zostaną wystawione na Allegro. W tej samej cenie co teraz. Kiedy i jak to dokładnie będzie wie tylko Akne, ale jedno jest pewne - EK się w końcu skończy i raczej nie potrwa to długo :-)

Dnia 03.05.2011 o 00:00, Katrina91 napisał:

I drugie pytanie odnośnie możliwości zagrania dzień wcześniej- czy kod aktywujący, po
którym system rozpozna czy to EK czy Premium, będzie się znajdował z tyłu instrukcji
czy na jakieś osobnej kartce?


Instalator rozpozna, że CD-Key jest z Edycji Kolekcjonerskiej co pozwoli na grę już w poniedziałek.

Dnia 03.05.2011 o 00:00, Katrina91 napisał:

A jak będzie w przypadku kodu na Kurtke Niebieskich pasów?


Kody na DLC będą dostępne z poziomu "Moje zamówienia" sklepu gram.pl nie wcześniej niż po otrzymaniu przez sklep zapłaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować