Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

DOK wygrzebuje się jeszcze z maili przysłanych po 29.04.2011 - jutro do końca dnia powienien pozałatwiać korespondencję z tego okropnego długiego weekendu.
Przepraszamy za zwłokę, ale sami rozumiecie: kolega z DOK dziś miauczał cały dzień, że ma 330 maili :) A to tylko porcja przypadająca na niego, nie cała korespondencja od Klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mail do Ciebie poszedł o 0:52 01.05.2011 - sprawdź folder "Spam" w swojej poczcie na onecie.
Nie potrzebujesz maila z prośbą o potwierdzenie - po prostu będąc zalogowana na swoim koncie na gram.pl wejdź do sklepu gram.pl w zakładkę "Moje zamówienia", znajdź to zamówienie i przy nim kliknij na link
"kliknij tutaj, aby potwierdzić zamówienie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zamówienie złożyłeś albo z innego konta (nie Gallaret) albo jako gość.
Podaj mi numer Twojego zamówienia. Jest w mailu, który dostałeś po jego złożeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 10:20, matis9988 napisał:

Kiedy będzie dostępna w sklepie gram.pl gra Diablo 2 z dodatkiem Lord of Destruction
po polsku w wersji pudełkowej?

Nigdy? Za 2 lata?
CDP nie ma praw do wydawania tego od hoho, jakoś żaden inny dystrybutor nie jest (sic!) zainteresowany reedycją polską, albo wydawca nie jest, albo coś tam.
Dziwna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2011 o 00:00, Katrina91 napisał:

Przyłączam się do pytania o sprzedaż EK po jej premierze. Czy nakład 9999 sztuk jest
pewny? Bo w ciągu tygodnia jaki został do planowanej wysyłki 1000 sztuk raczej się nie
sprzeda, czy będzie można zamówić EK do wyczerpania zapasów czy po premierze zniknie
z oferty sklepu?

Tak, nakład jest pewny. Ani mniej, ani więcej.
10.05.2011 zostaną anulowane zamówienia niepotwierdzone/nieopłacone, więc raczej na pewno będziemy mieć trochę wolnego towaru w okolicach W2.
Chyba że przed premierą pyknie to 9 999 szt, wtedy będzie można się zapisać na listę rezerwową i te osoby dostaną te "uwolnione" EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 19:43, akne napisał:

Mail do Ciebie poszedł o 0:52 01.05.2011 - sprawdź folder "Spam" w swojej poczcie na
onecie.
Nie potrzebujesz maila z prośbą o potwierdzenie - po prostu będąc zalogowana na swoim
koncie na gram.pl wejdź do sklepu gram.pl w zakładkę "Moje zamówienia", znajdź to zamówienie
i przy nim kliknij na link
"kliknij tutaj, aby potwierdzić zamówienie".


problem w tym że nie ma tego linku :) , właśnie sprawdziłam spam poczty i też pusto ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na giermaszach EK W2 nie będzie, cały nakład EK w Polsce przynależy do gram.pl, CDP zachowa sobie tylko 1 egz. symboliczny (dlatego w niektórych miejscach mowa o nakładzie 10 000, a w niektórych o 9 999).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziłam Ci teraz FB03091049 ręcznie, zerknij tylko, czy dane do wysyłki są aktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 19:58, akne napisał:

Potwierdziłam Ci teraz FB03091049 ręcznie, zerknij tylko, czy dane do wysyłki są aktualne.

wielkie dzięki :) wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 19:06, Harrolfo napisał:

Pewna osoba z numerowaną kolekcjonerką Wiedźmina 2 postanowiła zrezygnować z zamówienia.
Czy jest jakaś możliwość, żebym "przejął" to zamówienie?

Osoba, która rezygnuje, niech napisze do DOK, że "ceduje" zamówienie o numerze XXXXXX na Ciebie - niech napisze ten mail będąc zalogowana na swoim koncie (formularz: http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4)
i poda dane do wysyłki Twoje pełne (włącznie z numerem tel. do Ciebie i nickiem na gram.pl).
DOK poprawi to zamówienie i przepnie je do Twojego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 19:52, akne napisał:

10.05.2011 zostaną anulowane zamówienia niepotwierdzone/nieopłacone


Czy aby nie nazbyt pochopnie ? Zapewne wiele osób (w tym i ja) oczekuje na modyfikacje zamówienia, a niektórzy płacić będą zwykłym przelewem, co znaczy że piniążki mogą do Was nie dotrzeć na 10 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOK się jeszcze wygrzebuje kilkuset maili z długiego weekendu, przepraszamy i prosimy o cierpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WTwoim przypadku chodzi o sporą modyfikację zamówienia z puli 1-1000, którą jutro programista ma zrobić, żeby
Takich próśb jest chyba kilkanaście, reszta (pula > 1000) jest odrabiana na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, jeśli pominęłam jakiś post albo odpowiedziałam skrótowo, wyleciał mi dzień wczorajszy, niby święto, ale premiera W2 zobowiązuje do częstszej aktywności na forum.
Wybaczcie proszę, w razie czego zapostujcie jeszcze raz.

Proszę też o wybaczenie osobę, z którą mam się spotkać dziś o 21:00 - niechybnie się spóźnię, ale mam podkładkę, że pracowałam na forum i kilkunastu świadków tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 20:06, akne napisał:

Proszę też o wybaczenie osobę, z którą mam się spotkać dziś o 21:00 - niechybnie się
spóźnię, ale mam podkładkę, że pracowałam na forum i kilkunastu świadków tutaj :)


Przepraszać, dziękować i udanej randki życzyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 20:06, akne napisał:

Proszę też o wybaczenie osobę, z którą mam się spotkać dziś o 21:00 - niechybnie się
spóźnię, ale mam podkładkę, że pracowałam na forum i kilkunastu świadków tutaj :)

Achievement Unlocked "Wyjść z pracy" 50G ;) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, właśnie osoba, której zamówienie mam przejąć napisała do DOK-u.
A czy moje aktualne zamówienie (z numerem od 1001) mam anulować, czy zostanie automatycznie jakoś zastąpione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30 kwietnia(pewnie i tak przeczytali to dopiero 2 maja...) napisałem do DOK w sprawie zmiany sposobu dostawy EK wiedźmina. Odpowiedzi od nich jeszcze nie otrzymałem, a wypadało by już zapłacić. Czy mam czekać na odpowiedź DOKu? Czy może mogę już przelać kwotę z uwzględnieniem ceny nowej dostawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 07:02, Buachu napisał:

30 kwietnia(pewnie i tak przeczytali to dopiero 2 maja...) napisałem do DOK w sprawie
zmiany sposobu dostawy EK wiedźmina. Odpowiedzi od nich jeszcze nie otrzymałem, a wypadało
by już zapłacić. Czy mam czekać na odpowiedź DOKu? Czy może mogę już przelać kwotę z
uwzględnieniem ceny nowej dostawy?


Spróbuj napisać jeszcze raz. Ja wczoraj napisałem do DOK''u w tej samej sprawie i tego samego dnia dostałem odpowiedź i został zmieniony sposób dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki.
Napisałem jeszcze raz i błyskawicznie odpisali, widocznie wcześniejsze zgłoszenie zaginęło podczas weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować