Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witam
w polowie kwietnia zmienilem mail na stronie, dlaczego informacje przychodza mi na stary mail z ktorego juz nie kozystam i gdyby nie mojaa czysta ciekawosc przepadla by mi kolekcjonerka?
spodziewalem sie informacji na nowy adres....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 23:11, Harrolfo napisał:

A czy moje aktualne zamówienie (z numerem od 1001) mam anulować, czy zostanie automatycznie
jakoś zastąpione?


Chyba raczej bedzie zmienione, ale po prostu sprawdz w dziale "moje zamowienia" na stronie sklepowej jak wyglada sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 11:57, sialala napisał:

w polowie kwietnia zmienilem mail na stronie, dlaczego informacje przychodza mi na stary
mail z ktorego juz nie kozystam i gdyby nie mojaa czysta ciekawosc przepadla by mi kolekcjonerka?


Informacja przychodzi na maila, z ktorego bylo skladane zamowienie. Na szczescie udalo Ci sie potwierdzic zamowienie na EK Wiedzmina 2. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgasła opcja edycji - okay, wysłałem 3 raz. Nie powiem, niezadowolony z DOK-u jestem.

JUŻ ODPISALI! JEZU MARIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...Zamówiłem Wiedźmina 2 Edycje Premium 22 Grudnia 2010, i do dziś nie przyszedł mi mail z potwierdzeniem zamówienia. Według statusu (Informację z prośbą o potwierdzenie zamówienia, prześlemy Tobie na 7 dni przed najbliższym możliwym terminem jego realizacji) musze jeszcze troche poczekać. Ale troche się martwie... Ten mail to mi wkońcu przyjdzie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 14:57, kazioch napisał:

Hmmm...Zamówiłem Wiedźmina 2 Edycje Premium 22 Grudnia 2010, i do dziś nie przyszedł
mi mail z potwierdzeniem zamówienia. Według statusu (Informację z prośbą o potwierdzenie
zamówienia, prześlemy Tobie na 7 dni przed najbliższym możliwym terminem jego realizacji)
musze jeszcze troche poczekać. Ale troche się martwie... Ten mail to mi wkońcu przyjdzie
czy nie?

Mail raczej nie przyjdzie, tym razem nie wyszło. Przykro mi.

p.S
tak na serio 16(dzień wysyłki) - 7 = 9, dziś jest 5 dzień maja.Wnioski już sam sobie wysunąłeś .
p.S2
post imo bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 16:19, Harrolfo napisał:

Człowiek chce płacić, a nie może ;)


Może nie chcą pieniędzy ? ;-)

@Akne
Podziękowania dla DOKu i powodzenia na najbliższe 2 tygodnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty weź mnie nie strasz!!!" Mail raczej nie przyjdzie, tym razem nie wyszło. Przykro mi. "

Ale tak serio wiem troche panikuje ale to mój pierwszy zakup przez gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 16:19, Harrolfo napisał:

No mi nadal nie zmienili/dodali zamówienia z DOKu, co się dzieje?
Człowiek chce płacić, a nie może ;)

O co chodziło w Twoim przypadku? Kiedy wysłałeś maila do DOK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziłam Ci teraz zamówienie ręcznie. Sprawdź, czy dane się zgadzają. Czy dalej Ci pasuje odbiór w Echo w Płocku.
A mail z prośbą o potwierdzenie poszedł na Twoją skrzynkę na vp.pl 1 maja o 00:52.
Może już nie używasz tej skrzynki, może wpadł do spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to oznacza, że już większość/wszystkie zamówienia zostały zmienione? Wiem, że to dla Was problem. W sumie sam się nie spodziewałem, że będę coś zmieniał. Jutro też jest w sumie dzień, ale jednak jakoś się martwię, że ktoś o mnie zapomniał :P (zwłaszcza, że niby w środę/czwartek miały być zmieniane zamówienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 13:35, Leos8 napisał:

Zgasła opcja edycji - okay, wysłałem 3 raz. Nie powiem, niezadowolony z DOK-u jestem.

No niestety, długi weekend ma swoje prawa, każdy chce odpocząć, 02.05 pracowaliśmy w mocno okrojonym składzie, DOK wygrzebuje się sukcesywnie z maili, które wpadły od 29.04 do 03.05. I nie tylko dotyczą W2.
Przepraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2011 o 23:11, Harrolfo napisał:

Ok, właśnie osoba, której zamówienie mam przejąć napisała do DOK-u.

Spoko, DOK to zrobi najpóźniej jutro.

Dnia 04.05.2011 o 23:11, Harrolfo napisał:

A czy moje aktualne zamówienie (z numerem od 1001) mam anulować, czy zostanie automatycznie
jakoś zastąpione?

Anuluj je sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:00, SirYarpen napisał:

Czy to oznacza, że już większość/wszystkie zamówienia zostały zmienione? Wiem, że to
dla Was problem. W sumie sam się nie spodziewałem, że będę coś zmieniał. Jutro też jest
w sumie dzień, ale jednak jakoś się martwię, że ktoś o mnie zapomniał :P (zwłaszcza,
że niby w środę/czwartek miały być zmieniane zamówienia).

Napisz mi maila, o co chodziło, sprawdzę status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie nr FV01421074. Chodziło o zmniejszenie liczby egzemplarzy do 1. Jeżeli jest taka możliwość. Serdeczne dzięki i przepraszam za kłopot. (jednak wychodzi na to, że dobrze zrobiłem pytając - ja i mój pech ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anulowałem, czekam na magiczne pojawienie się nowego zamówienia, dzięki za odpowiedź :)
I tak ile czasu mniej więcej idą do was przelewy z mbanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować