Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2011 o 20:00, akne napisał:

Potwierdziłam Ci teraz zamówienie ręcznie. Sprawdź, czy dane się zgadzają. Czy dalej
Ci pasuje odbiór w Echo w Płocku.
A mail z prośbą o potwierdzenie poszedł na Twoją skrzynkę na vp.pl 1 maja o 00:52.
Może już nie używasz tej skrzynki, może wpadł do spamu.


Maila w SPAM nie ma ale dane się zgadzają i bardzo Pani dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:07, SirYarpen napisał:

Zamówienie nr FV01421074. Chodziło o zmniejszenie liczby egzemplarzy do 1. Jeżeli jest
taka możliwość. Serdeczne dzięki i przepraszam za kłopot. (jednak wychodzi na to, że
dobrze zrobiłem pytając - ja i mój pech ;) )

Trochę się rozpędziłem i napisałem na forum. Maila w sumie też wysłałem raz jeszcze do DOKu (o ile dobrze zrozumiałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu!
(cieszę się, że nie zrezygnowałaś :))

Mam małe pytanie - czy znasz jakąś bardziej określoną datę kiedy zaczniecie pre-ordery "Assassin''s Creed: Revelations"? Bo nie chciałbym powtórki z rozrywki odnośnie pre-orderów Edycji Kolekcjonerskiej (jeśli takowa będzie)...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:43, Makintosh napisał:

Mam małe pytanie - czy znasz jakąś bardziej określoną datę kiedy zaczniecie pre-ordery
"Assassin''s Creed: Revelations"?

Ha, ha, ha, ha, ha.
Przyszłam do domu o 19:40, z roboty wyszłam o 18:00, odpaliłam pocztę służbową, a w niej mail prasowy z 17:59 z Ubi odnośnie Revelations, że w planie, że listopad i coś tam.
Łał, łał, łał, nic więcej nie wiem :)
I żadnego pre-ordera na edycję kolekcjonerską ACR nie odpalę, dopóki nie dostanę z Ubi cyrografu potwierdzającego ilość EK/Limited Coś Tam, jaką możemy dostać.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:19, Harrolfo napisał:

Anulowałem, czekam na magiczne pojawienie się nowego zamówienia, dzięki za odpowiedź
:)
I tak ile czasu mniej więcej idą do was przelewy z mbanku?

mTransfer dociera w czasie rzeczywistym:
http://serwis.platnosci.pl/platnosci/jak_to_dziala/metody_platnosci_i_czasy_realizacji/
Czyli niezależnie od tego, czy to dzień roboczy czy nie, to 1 h max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 21:05, karolekx23x napisał:

Edycja Premium kiedy bedzie rozsyłana do graczy ? 12.05. tak jak jest w statusie zamówienia
?

Raczej 13.05.2011, widzę, że się "przylepił" do Twojego zamówienia termin wysyłki EK, nie Premium.
Sorki, jakiś błąd. poprawimy to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:50, akne napisał:

I żadnego pre-ordera na edycję kolekcjonerską ACR nie odpalę, dopóki nie dostanę z Ubi
cyrografu potwierdzającego ilość EK/Limited Coś Tam, jaką możemy dostać.

Może tym razem jakiś bardziej wiążący niż przy ACB? :) Swoją drogą czuje w kościach, że ten listopad to na PC będzie marcem/kwietniem. Tak dla tradycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem.
Według Wiedźmin 2 FAQ email z prośbą o potwierdzenie zamówienia (płatność przy odbiorze, edycja standartowa) powinienem otrzymać 1 maja. Niestety takowej wiadomości nie dostałem, również nie mam możliwości potwierdzenia zamówienia z poziomu konta gram.pl w zakładce moje zamówienia. Równo za tydzień w wypadku braku potwierdzenia moje zamówienie ma być anulowane (tak jak pisze w FAQ) a ja nie mam żadnej możliwości potwierdzenia zlecenia.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu tej usterki, bo nie chcę stracić preorderowych gadżetów i przedpremierowej wysyłki ;]

Pozdrawiam
Anakin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 20:52, akne napisał:

Który numerek Ci zostawić?

Hmm nie lubię nieparzystych, chociaż i tak jestem skazany na 3 z przodu ;). W takim razie 35 poproszę ;P .Dzięki wielkie i przepraszam za kłopot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdziłam Ci teraz ręcznie to zamówienie.
Sprawdź folder "Spam" w swojej skrzynce przez www, może tam trafił ten mail z 01.05.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak 13 to zdąży dojść na czas, wiadomo bo przesyłka idzie 1-2 dni. Raczej do punktu dochodziła w 1 dzień a kurierem 2 dni ale widać ze data dobrana dobrze i bezpieczna ze kasy otrzyma i 17 maja o godzinie 00:01 zabierze sie za nią.
13 piątek żeby był najszczęśliwszy, najbardziej udany dzień.

Już nie mogę się doczekać gry w swoim domu :) Teraz odliczanie dni, potem godzina 17 w nocy pewnie nie usnę tylko wezmę się za Wiedźmina.
I nadejdzie moment kiedy będę tylko o jednym myślał, ciężko będzie złapać skupienie na czymś innym.

Jak Ty pilnujesz wszystkiego co z Wiedźminem 2 to jestem o wiele spokojny ze wszystko się uda pozytywnie.
No i najważniejsze żeby przyłożyli sie Ci co zajmować będą się bezpośrednio paczką a w szczególności moją paczka z ukochana grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 21:18, akne napisał:

Potwierdziłam Ci teraz ręcznie to zamówienie.
Sprawdź folder "Spam" w swojej skrzynce przez www, może tam trafił ten mail z 01.05.2011.


W spamie niestety nic nie ma (choć nie jestem pewny czy nie mam włączonego autousuwania ^^ jednak z mailami od gramu nigdy nie było problemów)
Niemniej zamówienie jest już potwierdzone, więc i problemu już nie ma.
Dziękuję Pani Aniu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 21:24, Harrolfo napisał:

A nie miała EK zostać doręczona najpóźniej 13-ego?

No tak, to się zgadza, ale karolekx23x pytał o Premium, a widzi w swoim zamówieniu na Premium datę wysyłki 12.05.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję, że Twoja Premium trafi do punktu odbioru najpóźniej 16.05.2011.
Będziemy się starać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cytuję fragment Twojego posta:
"Raczej 13.05.2011, widzę, że się "przylepił" do Twojego zamówienia termin wysyłki EK"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2011 o 21:33, Harrolfo napisał:

Cytuję fragment Twojego posta:
"Raczej 13.05.2011, widzę, że się "przylepił" do Twojego zamówienia termin wysyłki
EK
"

No tak, ale karolekx23x ma zamówioną Premium i powinien widzieć 16.05.2011.
Ale być może Premium wyślemy 13.05 z dostawą na 16.05.2011.
Sorki, jeśli coś mieszam, padam na pysk.

A EK 12.05 z dostawą na 13.05.2011.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować