Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Nie czytałem, sorki i dzięki za odpowiedzi.

Szczerze mówiąc (pisząc?) ja osobiście bym chyba nie wytrzymał takiego ciężaru, że gros spraw związanych z największym polskim growym wydarzeniem spoczywa na moich barkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 22:31, akne napisał:

> czyli jutro już na 100% będzie można odebrać grę w punkcie odbioru, tak?
Na 100% to są pewne dwie rzeczy: śmierć i podatki :)
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=7366

taka mała dygresja ;] pewne są tylko podatki :)
http://www.mmszczecin.pl/blog/entry/210273/Kobieta+obudzi%C5%82a+si%C4%99+w+kostnicy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 13:35, moonman napisał:

"Prosimy nie szturmować punktów odbioru od momentu jego otwarcia w dniu dostawy."
szkoda ;)

Szturm nic nie da, punkt odbioru musi dostać towar, oznaczyć zamówienia jako gotowe do odbioru i dopiero wtedy będzie je można odbierać.
Przygotujcie się na kolejki w Wawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocku.
Tylko spokojnie, i tak nie uruchomicie gry wcześniej niż w poniedziałek, a większość punktów odbioru jest czynna w sobotę - informacje o godzinach otwarcia znajdziecie w mailu i SMS informującym o możliwości odebrania paczki oraz tutaj: http://www.gram.pl/sklep_odbior_osobisty_mapa.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 22:32, Harrolfo napisał:

Szczerze mówiąc (pisząc?) ja osobiście bym chyba nie wytrzymał takiego ciężaru, że gros
spraw związanych z największym polskim growym wydarzeniem spoczywa na moich barkach ;)

Nie na moich, w tę wysyłkę jest zaangażowanych kilkadziesiąt osób.
Kluczowa osoba od strony gram.pl to Doktor Evil - który nie spał od doby, żeby Wasze zamówienia przetransferowały się do magazynu etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reasumując:

Jeśli nie będzie trzęsienia ziemi itp. to nabywcy EK będą mogli odebrać swój egzemplarz najpóźniej w piątek 13.05.2011 - tak jak to obiecaliśmy wspólnie z CD Projekt w dniu odpalenia pre-ordera.
Kilkadziesiąt osób pracuje w pocie czoła nad tym od dawna, a szczególnie teraz, o 22:47, aż do 02:00 i cały dzień jutro, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Nabywcy Premium odbiorą ją 17.05.2011. Nie da rady wcześniej.

Kody do DLC - odpowiedź w punkcie 16 tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=6964

Jako bonusik zdjątko - to są paragony fiskalne dzisiejsze. Paragony zostają u nas, wydajemy je na żądanie, Wy dostajecie razem z zamówieniem dokument w formacie A4 równoznaczny z paragonem.
Paragony drukowały się 11 h dziś, ja tylko zmieniałam papier (jedna rolka ma 30 m), nie pytajcie, ile rolek poszło :)


20110511224632

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 22:47, akne napisał:

Jako bonusik zdjątko - to są paragony fiskalne dzisiejsze. Paragony zostają u nas, wydajemy
je na żądanie, Wy dostajecie razem z zamówieniem dokument w formacie A4 równoznaczny
z paragonem.
Paragony drukowały się 11 h dziś, ja tylko zmieniałam papier (jedna rolka ma 30 m), nie
pytajcie, ile rolek poszło :)


Sporo tego ;) To co, może teraz zrobisz mały konkursik z obliczeniem ile rolek zeszło, do wydrukowania tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 22:51, Piotrbov napisał:

Sporo tego ;) To co, może teraz zrobisz mały konkursik z obliczeniem ile rolek zeszło,
do wydrukowania tego?

Mój mózg już nie pracuje, pobiłam rekord siedzenia w biurze dziś, o 20:20 wyjechałam z Zamienia, przyjechałam o 7:50.
Ale Mój Idol - Doktor Evil, pracował nieprzerwanie 32 h.
Bardzo proszę, po odbiorze EK podziękujcie mu w tym konsulacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 22:47, akne napisał:

Paragony drukowały się 11 h dziś, ja tylko zmieniałam papier (jedna rolka ma 30 m), nie
pytajcie, ile rolek poszło :)


No ładnie ładnie, tak licząc w głowie to wychodzi prawie 32 rolki (w przybliżeniu 950m !) na 9.5k sprzedanych EK :) Pomyśl ile kg rakotwórczych substancji z tych rolek przeszło dziś przez Twoje ręce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ze pracujecir w pocie czoła, aby w pełni zadowolić klientów, może dzięki ciężkiej pracy doktora evila, status mojego zamówienia zmieni sie do rana na wysłany i dojdzie do mnie jutro ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 22:57, Morfieusz napisał:

No ładnie ładnie, tak licząc w głowie to wychodzi prawie 32 rolki (w przybliżeniu 950m
!) na 9.5k sprzedanych EK :) Pomyśl ile kg rakotwórczych substancji z tych rolek przeszło

A wiesz, że masz rację? Wyszłam z roboty z potwornym katarem, to cholerstwo (drukarka fiskalna) strasznie pyli. A po 3 h od wyjścia z biura już kataru nie mam.
Ale drukarka fiskalna wytrzymała - o Boże, jak dobrze, kochany fiskusie.
Mieliśmy w zanadrzu zapasową po sklepie w metrze, na szczęście nie musiałam jej szukać po szafach i dzwonić po ludziach, jak ją uruchomić :)

Dobranoc, idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, zauważyłem dziwna rzecz w statusie mojego zamówienia.
W historii zamówień jest w kategorii zamówienia wysłane i jest przy numerze zamówienia napisane "wysłane 11 maja (...)", a jak kliknie sie w numer zamówienia, to jest przygotowywane do wysyłki i pakowane
Jak jest wkoncu, wysłane czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, to wy to wszystko drukowaliście tylko na 1 drukarce!? Toż to istny masochizm ;p
Nie lepiej było użyć 2-3?
Niby długie przygotowania a tu taka wtopa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 23:10, 1096 napisał:

Nie rozumiem, w historii zamówień mam napisane ze wysłane a jak kliknie sie w nr zamówienia
to jest napisane ze jeszcze nie jest wysłane...


Przecież masz w linku napisane (wyraźniej już się nie da, chyba żeś analfabeta), że paczki "wysłane" trafiły do magazynu. Tam są obrabiane przed wysyłką, a wysłane będą, gdy pojawi się nr listu przewozowego.

Przeczytałeś Ty zawartość tego linka w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2011 o 23:10, 1096 napisał:

Nie rozumiem, w historii zamówień mam napisane ze wysłane a jak kliknie sie w nr zamówienia
to jest napisane ze jeszcze nie jest wysłane...


Pogrubie i podkresle, bo jak widac niektorzy maja problem z rozumieniem czytanego tekstu:

Wiążący będzie mail z numerem przewozowym lub informacja z punktu odbioru, że zamówienie można odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować