Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2011 o 12:18, Prosiaq napisał:

Gdyby nie to, że zacząłem się bawić w blogowanie i jutubowanie, to bym się tym nie przejmował.
Serio. Chciałem zrobić unpack i nagrać, potem pobawić się kolekcjonerką, porobić parę
durnowatych wpisów


No ten argument akurat jestem w stanie zrozumieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 12:06, Prosiaq napisał:

IMHO wysyłka tych kolekcjonerek to jeden wielki bullshit. Na stronie z zamówieniami mam
napisane, że wysłano 12.05, na stronie zamówienia kolekcjonerki mam napisane, że wysłano
11.05. To jest raz. Dwa, raczej niezbyt prawdopodobne, żebym jeszcze dziś otrzymał paczkę,
pomimo swojego numeru 163 czy jakoś tak... Czyli, generalnie, ktoś mógł równie dobrze
ze trzy, cztery dni temu zamówić, opłacić i dostał na dziś, a ja zamawiałem 5 minut po
rozpoczęciu preorderów i czekać muszę dłużej? Do luftu z takim traktowaniem.


Też mam dwie różne daty wysyłki - dokładnie tak jak to opisałeś. Pewnie dostaniesz paczkę dziś, ale to czy kurier przywiezie Ci ją rano czy wieczorem zależy tylko od szczęścia.

W zasadzie to widzę, że zrobiłem błąd pisząc kiedy zamawiałem swojego kolekcjonera, bo zaraz się odezwie więcej niezadowolonych.
Wszystkie zamówienia są w systemie i nie ma podziału, że do określonych osób wysyłane są wcześniej. Dwa gram.pl zobowiązał się, że każdy dostanie paczkę do 13 maja.

Wiem, łatwo mi pisać bo miałem szczęście i już ją Wieśka mam, ale takie są fakty (nie)stety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 12:18, Prosiaq napisał:

A jeżeli jednak zostaję wyróżniony szczególnym numerem, to może powinni SZCZEGÓLNIE traktować
takowych klientów?

Ten numer to jest właśnie szczególne traktowanie. Pozostałe gry teoretycznie może spakować, opisać i nadać automat. Te muszą być ręcznie konfekcjonowane. A to kosztuje i zajmuje czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie nietypowe pytanie:
Dlaczego nie mogę sprawdzić drogi mojej nadanej już kolekcjonerki na stronie UPS? Wyświetla mi się komunikatL ">>> Znalezienie szczegółów wysyłki w systemie UPS na zlecenie użytkownika nie powiodło się. Sprawdź wprowadzone informacje i spróbuj ponownie później."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam numer 466, przesyłka wysłana wczoraj i jeszcze czekam (punkt odbioru Warszawa - Gold Computer), chciałbym dzisiaj dostać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja też wysłana wczoraj, czekam na maila, że można odbierać z punktu... Mam 298 numer.

Jak na razie cisza... ostatni gdy odbierałem paczkę z punktu dostałem powiadomienie po 14, więc liczę, że niebawem też dostanę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam odbiór osobisty w punkcie, paczka wysłana wczoraj i niedaleki numer, bo 302. Zobaczymy czy dostaniemy dzisiaj. Tak w ogóle, to pierwszy raz odbiór w punkcie wziąłem. Ciekawe jak się spiszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:19, heyboy napisał:

Też mam odbiór osobisty w punkcie, paczka wysłana wczoraj i niedaleki numer, bo 302.
Zobaczymy czy dostaniemy dzisiaj. Tak w ogóle, to pierwszy raz odbiór w punkcie wziąłem.
Ciekawe jak się spiszą.


Ja zamawiając ostatnio miałem do odbioru na drugi dzień od wysyłki, więc liczę, że będzie tak samo i teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:20, Pryka napisał:

Ja zamawiając ostatnio miałem do odbioru na drugi dzień od wysyłki, więc liczę, że będzie
tak samo i teraz.

Mam nadzieję, że tak będzie. Póki co pozostaje cierpliwie czekać na sms/mail :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle już ktoś dostał maila, że może odebrać z punktu odbioru, albo już to zrobił, odebrał?

ps. ja chyba podany mam nieaktualny numer komórkowy... zapomniałem kiedyś zmienić... teraz sobie wkręcam, że dostanę smsa na nieaktualny numer a maila nie...I nie będę wiedział :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:29, Pryka napisał:

W ogóle już ktoś dostał maila, że może odebrać z punktu odbioru, albo już to zrobił,
odebrał?

ps. ja chyba podany mam nieaktualny numer komórkowy... zapomniałem kiedyś zmienić...
teraz sobie wkręcam, że dostanę smsa na nieaktualny numer a maila nie...I nie będę wiedział
:|

A bez kodu z smsa ewentualnie maila nie dostaniesz gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:36, Dzudas napisał:

> W ogóle już ktoś dostał maila, że może odebrać z punktu odbioru, albo już to zrobił,

> odebrał?
>
> ps. ja chyba podany mam nieaktualny numer komórkowy... zapomniałem kiedyś zmienić...

> teraz sobie wkręcam, że dostanę smsa na nieaktualny numer a maila nie...I nie będę
wiedział
> :|
A bez kodu z smsa ewentualnie maila nie dostaniesz gry. :)


A żeby to oni sprawdzali w ogóle :D już raz odbierałem nikt mnie o żaden kod nie pytał, podałem imię i nazwisko i tyle. Nawet dowodu tożsamości nie chcieli żeby potwierdzić :)

btw. na maila przyjdzie taki sam kod.

ps. oni te kody dopiero teraz wprowadzili? Bo przeglądałem ostatnie zamówienia, i w starych informacjach, że można już odbierać nie ma żadnego kodu. Tylko informacja, że już można odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:41, Dzudas napisał:

No przy 2 ostatnich grach zamówionych już kod był wymagany...


No to coś się widocznie zmieniło, bo ja dość dawno ostatnio zamawiałem i nie było żadnego kodu nic. W sumie każdy by mógł to odebrać podając się za mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:45, lis_23 napisał:

Czy można jakoś śledzić los przesyłki z odbiorem osobistym w salonie Sferis?


Niestety nie :( Możesz ewentualnie zadzwonić do swojego punktu odbioru i zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:45, lis_23 napisał:

Czy można jakoś śledzić los przesyłki z odbiorem osobistym w salonie Sferis?

Jeżeli Sferis w Białymstoku to dopiero dzisiaj wysłano.... Ale telefon do Sferisu nic nie da bo do gram.pl odeślą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:54, Dzudas napisał:

> Czy można jakoś śledzić los przesyłki z odbiorem osobistym w salonie Sferis?
Jeżeli Sferis w Białymstoku to dopiero dzisiaj wysłano.... Ale telefon do Sferisu nic
nie da bo do gram.pl odeślą...


Niby jakim prawem do gram.pl odeślą? Nastraszyli Cię tak? xD Nie mają prawa, za takie coś to do sądu można podać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować