Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2011 o 15:56, biedrona0 napisał:

Czy ktoś także dostał tak samo uszkodzoną głowe Geralta z EK jak ja ?


bardzo brzydko to wyglada, jesli tak maja przedstawiac sie elementy kolektorki za 230 zl to wstyd.

ps.

a moze w takim wypadku powinien byc dokladany zestaw malego malarza i kazdy moglby sobie pomalowac Geralta sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do obsługi klienta i mi powiedzieli że będą pisali do producenta o to żeby poszkodowanym wysłali tą głowę jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:05, biedrona0 napisał:

Zadzwoniłem do obsługi klienta i mi powiedzieli że będą pisali do producenta o to żeby
poszkodowanym wysłali tą głowę jeszcze raz

Czyli każdemu? xD 10tys nowych głów?

Każdy mówi, że ma uszkodzony łeb... A wystarczyło folię bobęlkową albo jakąś piankę...

Ciekawi mnie jak moja będzie wyglądać, ale się chyba już dziś nie doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat głowa to element kolekcjonerki na którym zależy mi najmniej, ale skoro już zapłaciłem: jeśli dostanę taki bubel to z całą pewnością będę żądał darmowej wymiany. Nie ma zmiłuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:12, biedrona0 napisał:

mam nadzieję że szybko rozwiąża ten problem i wyślą te głowy

Ciekawi mnie w jaki sposób udowadnia się uszkodzenie głowy, bo coś czuję, że trzeba im odesłać starą, a oni przyślą nową... a to zajmie wieki. Bo pewnie trzeba będzie naprodukować nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz lepiej niech te głowy zostawią w spokoju i poprzez gram.pl jakies bajery powysyłają :D, coś ala DLC, zniżka czy amulet etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie dostałem sms''a że moja EK jest do odebrania. Chociaż to na jedno dobrze bo mam ciągle nadzieje , że moja główka Władusia dotrze do mnie w całości. A jeśli nie to będzie dym.

Płacę = Wymagam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:16, Kameteralt napisał:

Ja jeszcze nie dostałem sms''a że moja EK jest do odebrania. Chociaż to na jedno dobrze
bo mam ciągle nadzieje , że moja główka Władusia dotrze do mnie w całości. A jeśli nie
to będzie dym.

Płacę = Wymagam

Se możesz wymagać daty jak ma dojść do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:13, Pryka napisał:

Ciekawi mnie w jaki sposób udowadnia się uszkodzenie głowy, bo coś czuję, że trzeba im
odesłać starą, a oni przyślą nową... a to zajmie wieki.

Fotki powinny wystarczyć. Może na tle pudełka z widocznym numerkiem kolekcjonerki. Bo odsyłanie starego łba w grę nie wchodzi. No chyba, że na ich koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2011 o 16:18, heyboy napisał:

Fotki powinny wystarczyć. Może na tle pudełka z widocznym numerkiem kolekcjonerki. Bo
odsyłanie starego łba w grę nie wchodzi. No chyba, że na ich koszt.



Dokładniuchno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2011 o 11:57, otto-b napisał:


to ze w pierwszej kolejnosci zostaly wyslane pozniej zamowione egzemplarze to trudno,
ale czy nie mialo tak byc ze numerowane bedzie tylko 1000 pierwszych sztuk?? a okazuje
sie ze numerki maja wszystkie kolektorki - to nie jest w porzadku, prosimy o wyjasnienie!


numerowane są wszystkie kolekcjonerki, ale numery przypisane są dla pierwszego 1000 ludzi, reszta dostaje przesyłkę z numerem z taśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra.... Właśnie dostałem sms''a. Zobaczymy jak to wygląda napisze za około 2 godziny ( dosyć długi dojazd ). Mam wielką nadzieję , że wszystko będzie ok....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:07, Pryka napisał:

Każdy mówi, że ma uszkodzony łeb... A wystarczyło folię bobęlkową albo jakąś piankę...


Witamy w Polsce: ograniczone myślenie/brak wyobraźni/cięcie kosztów... A myślałem, że po EK pierwszego Wiedźmina już wpadek nie będzie ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja EK jest od wczoraj w trakcie wysyłania, dziś przedstawiciel sklepu w przysłanym ok. godz 13 mejlu zapewniał mnie, że nastąpi to dziś. Niestety zamówienie dalej nie zmieniło statusu. Trochę szkoda, że niektórzy już dziś dostali inni najpewniej będą czekać do poniedziałku :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje, czy w newsach o kolekcjonerce i głowie ludzie z gramu zapewniali nas, że głowa będzie odpowiednio zabezpieczona? Bo takie teksty z ich strony pojawiły się po pytaniu któregoś z forowiczów, czy to się nie rozpadnie w trakcie transportu. Jeśli ktoś ma czas, niech sprawdzi, można by się domagać jakiejś KONKRETNEJ rekompensaty, bo "nowa głowa" to tak... Hm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 16:42, biedrona0 napisał:

Totalna wpadka , najwyraźniej folia bąbelkowa jest za droga ;/

Ja bym raczej podejrzewał, że nie zrobili testów tak jak ludzie z Zelmera i myśleli, że nic się w żłobionym pudełku z głową nie stanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować