Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2011 o 15:56, biedrona0 napisał:

Czy ktoś także dostał tak samo uszkodzoną głowe Geralta z EK jak ja ?

Łoł, nieciekawie. Jeśli moja taka przyjdzie to od razu do przemalowania pójdzie z pistoletu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem, a jakże, z Wiedźminem. Oprócz podstawowej wersji chciałem sobie jeszcze wziąć wszystkie części Gothica (I+II i III), z tym że próbując dodać Saga Gothic I-II wyskakuje mi:

Produkt który chciałeś dodać do koszyka jest niedostępny.
Przepraszamy, ale nie możesz dodać do koszyka produktu Saga Gothic I-II razem z pre-orderami.


A gra jest aktualnie dostępna (choć wczoraj jeszcze nie była), także tutaj moje pytanie. Czy w najbliższych dniach, dzisiaj, jutro zostanie umożliwiony zakup obu tych gier razem z Wiedźminem, bo jeśli nie zmuszony będę go zamówić pojedynczo, co mi się nie uśmiecha z racji dodatkowej kasy za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 17:06, kindziukxxx napisał:

Dobra moja EK doszła i wszystko ok :), głowa cała :)

Dałeś mi nadziej na to, że i moja będzie cała :)

Szkoda, że dzisiaj już nie dostanę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieje że moje zmówienie zmieni status z "pakowanie i przygotowanie do wysyłki" i już jutro będę mógł się cieszyć moim egzemplarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 17:14, lider150 napisał:

Mam tylko nadzieje że moje zmówienie zmieni status z "pakowanie i przygotowanie do wysyłki"
i już jutro będę mógł się cieszyć moim egzemplarzem.

Pewnie już dawno wysłane, tylko zapomnieli zmienić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok moja kolekcjonerka już doszła. Na pierwszy rzut oka wszystko ok. Głowa cała tylko małe zadrapania :) Nie mam nawet czasu obadać wszystkiego dokładnie. Zbieram się na juwenalia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 17:15, Pryka napisał:

> Mam tylko nadzieje że moje zmówienie zmieni status z "pakowanie i przygotowanie
do wysyłki"
> i już jutro będę mógł się cieszyć moim egzemplarzem.
Pewnie już dawno wysłane, tylko zapomnieli zmienić :P


Może tak, ale wciąż nie dostałem maila z potwierdzeniem wysyłki i numerem przewozowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 17:17, lider150 napisał:

> > Mam tylko nadzieje że moje zmówienie zmieni status z "pakowanie i przygotowanie

> do wysyłki"
> > i już jutro będę mógł się cieszyć moim egzemplarzem.
> Pewnie już dawno wysłane, tylko zapomnieli zmienić :P

Może tak, ale wciąż nie dostałem maila z potwierdzeniem wysyłki i numerem przewozowym.

Bo dostaniesz jak Ci się status zmieni :)

Swoją drogą, dzwoń do gram.pl co Ci zależy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 17:14, Pryka napisał:

No to wypełniacz jest chyba... tyle, że najwyraźniej mało daje. Głowa pewnie jest twarda,
ale farba na niej już nie.

Tyle, że jak się za coś płaci 230 złotych, to wypadałoby żeby produkt był w stanie idealnym. Po tych zdjęciach co ludzie z poobijaną głową wstawiali widać, że nie za ciekawie wyglądają te odpryski. No nic, poczekajmy co powie Akne na zaistniałą sytuację. Nie od dziś wiadomo, że działa cuda w różnych sprawach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wydanie SAgi Gothic jest produktem wyprzedażowym, nie można go dodać do zamówienia z pre-orderem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 17:38, akne napisał:

To wydanie SAgi Gothic jest produktem wyprzedażowym, nie można go dodać do zamówienia
z pre-orderem.


Mam pytanie czy Ci co mają status zamówienia od wczoraj Pakowanie i przygotowanie do wysyłki to w ogóle się coś w naszej sprawie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 14:45, lis_23 napisał:

Czy można jakoś śledzić los przesyłki z odbiorem osobistym w salonie Sferis?

Twoje zamówienie wyjedzie dziś, czekaj na mail i sms jutro, że jest gotowe do odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam to rozumieć ? Że paczka, która rzekomo wyszła od gramu o 11:22 (o tej godzinie dostałem maila z numerem przesyłki) gdzieś tam się kisi i nawet do pierwszej sortowni nie dotarła ? :|

20110512174718

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W skrócie, bo sporo napostowaliście, nie jestem w stanie tego ogarnąć, kolejny cały dzień spędzam w pracy.
O wielu kwestiach pisałam we wcześniejszych postach oraz w FAQ. Szukajcie zielonych wypowiedzi.

1) Reszta zamówień na EK została spakowana, dziś w nocy wyjdzie z dostawą na jutro.
Numery przewozowe dla przesyłek wysłanych do domu otrzymacie wieczorem lub w nocy.
Jeśli po wpisaniu numeru przewozowego na stronie UPS pokazuje się komunikat, że "nie znaleziono", to oznacza, że paczka ma nadany numer, ale jeszcze kurier nie wczytał numeru = nie odebrał jej z magazynu, albo dopiero na sortowni go wczytają (w nocy).
Odbiór osobisty - czekajcie jutro na mail i sms, że zamowienie jest gotowe do odbioru. Nie ma sensu szturmowanie punktu odbioru bez takiej informacji.

2) Dlaczego nie wszystkie zamowienia wyszly wczoraj? Dlaczego inni dostali już EK, a ja jeszcze, a zamawiałem przed nimi?

Magazyn pakuje zamówienia nie według daty ich złożenia, tylko losowo.
Gdyby miał je pakować chronologicznie, to spakowanie całego nakładu W2 EK trwałoby tydzień.
Od momentu odpalenia pre-ordera na karcie tego produktu widniała data wysyłki 12.05.2011, w informacjach była mowa o że dostarczymy ją do klientów najpóźniej 13.05.2011.
Dostaliśmy zgodę z CD Projekt na rozpoczęcie pakowania wczoraj, i wysłanie wczoraj tylu sztuk, ile się tylko da. Szczególnie czasochłonne jest pakowanie egzemplarzy z puli 1-1000, aby uniknąć błędów jest to robione szczególnie dokładnie itp.
I bardzo dobrze, że zaczęliśmy pakować wcześniej, bo wystąpiło "kilka" problemów.

3) Uszkodzone głowy
Zbieramy informacje o reklamacjach (przesyłajcie od razu mailem zdjęcia do DOK). W przyszłym tygodniu prześlemy je zbiorczo liczbowo do CD Projekt.
CDP już wie, że są takie zgłoszenia, już ich poinformowaliśmy dziś wstępnie.
Uwaga: głowy są chropawe, mają nierówną powierzchnię, ale nie powinny mieć odprysków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oznacza, że gram.pl wygenerował list przewozowy w UPS. Akne pisała, że UPS odbiera od nich paczki między 22 a 2 w nocy, więc jeszcze ich nie odebrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu się pytałem kiedy będzie MotorStorm: Arctic Edge i była odpowiedź w PONIEDZIAŁEK
Moje pytanie 2: W który poniedziałek :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2011 o 17:43, akne napisał:

> Czy można jakoś śledzić los przesyłki z odbiorem osobistym w salonie Sferis?
Twoje zamówienie wyjedzie dziś, czekaj na mail i sms jutro, że jest gotowe do odbioru.


I to jest trochę niesprawiedliwe - kumpel z numerem EK 1144 już ją ma od 12,a ja mam nr 545 i muszę czekać do jutra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować