Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Akne, naszła mnie obawa. Chciałem zmienić metodę na opłatę "za pobraniem" ale wcześniej, nim metoda została zmieniona, wysłałem pieniądze przelewem. Numer mojego zamowienia to FV04551025 czy mogę mieć pewność, że nie będę miał w sklepie problemów?

Ale DLC mogłem pobrać, czyli chyba eto bcuo w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh mam jeszcze jedno pytanie - zamawiałem u was pada Razer ONZA Standard Edition.
Dostałem info, że został wysłany dziś 13.05, więc założyłem sobie, że przecież w sobotę salony są pozamykane to mogę spokojnie wyjechać.
Jestem obecnie u rodziny i nie bardzo widzi mi się powrót jutro do 13.00 do punktu odbioru osobistego a ten jest własnie w sobotę jednak do 13 otwarty.
Mogę paczkę odebrać na spokojnie w poniedziałek ? Nie zostanie chyba odesłana z miejsca jeśli nie zgłoszę się tego dnia którego została do punktu dostarczona ? [oczywiście jeśli się okaże, że faktycznie jutro pojawi się w salonie do odbioru]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie chwal dnia przed zachodem słońca." - jak się okazało moja kolekcjonerka nie jest niestety w stanie idealnym, po odpakowaniu pudełka z grą okazało się, że poradnik jest pognieciony :( Zaraz wyślę maila do DOK''u, ciekawe czy będą mi kazali odsyłać stary, czy od razu przyślą nowy.

20110513235917

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O thx, nie zauważyłem tego punktu [druga wtopa dziś, wcześniej nie zauważyłem dopisku pod punktem 16tym FAQa do W2, chyba trzeba skoczyć jednak do okulisty na kontrolne testy]

Czyli mogę sobie spokojnie spędzić weekend na wsi na pseudo-mini-agro-wczasach =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 00:00, Templar napisał:

"Nie chwal dnia przed zachodem słońca." - jak się okazało moja kolekcjonerka nie jest
niestety w stanie idealnym, po odpakowaniu pudełka z grą okazało się, że poradnik jest
pognieciony :( Zaraz wyślę maila do DOK''u, ciekawe czy będą mi kazali odsyłać stary,
czy od razu przyślą nowy.

Chłopie już byś sobie darował... niektórzy mają zmasakrowane całe popiersia, ich rozumiem... a Ty masz kilka kartek pozaginanych i chcesz to reklamować? O_o EPIC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 08:18, marcin_xxx111 napisał:

A ja mam pytanie o edycję premium, kiedy ewentualnie zostanie wysłana??


Z tego co sie orientuje to w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 10:40, Net_com napisał:

A ja mam pytanie , czy do zamówienia gry (wiedźmina) , które już potwierdziłem mogę dodać
jeszcze jakiś inny produkt , dostępny w sklepie gram.pl ?


Ja tez chciałem to zrobić 2 rzeczy dodać do zamówienia, ale mowie nie bo może ten produkt czy produkty mogą opóźnić przesyłkę wiedźmina, to zamówienie złoże 2 a co tam 4 zł stracę to nic sie nie stanie.
Najważniejsze aby w domu najszybciej wylądował Wiedźmin 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie dostawy do "Puntów odbioru osobistego".
1. Jakiej treści powinien przyjśc E-Mail oraz SMS.
2.Czy przychodzi tylko E-mail lub SMS, czy to i to.
3.W moim zamówieniu pisze iż zostało wysłane 11.05.2011r , ale do dziś nie dostałem żadnego Mail''a , tzn. że przesyłka jeszcze nie doszła , i może dojść np. 16.05.2011r?
4.Jeżeli dojdzie 16.05.2011r. to zgodnie z zapisem mam 5 dni na odbiór , tzn. 5 dni roboczych (Czyli czas do 23.05.2011r, licząc tylko dni od poniedziałku do piątku), czy też 5 dni czyli od 16.05.2011 - 21.05.2011r (czyli do soboty).
5.Czy w nagłych przypadkach dałoby się wydłużyć nieco ten termin np. z 5 dni na 10dni? Czy też bez względnie nic się nie da zrobić?
PoZdRaWiAm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo drobnych zgrzytów z popiersiem Geralta, chciałbym podziękować Akne i Doktorovi Evilowi za całą pracę i trud włożony w tak dużą akcję logistyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój napęd w lapku najwyraźniej odmówił współpracy... Da się EK jakoś powiązać, bo ja wiem, ze Steamem albo gog.com, żeby grę ściągnąć stamtąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ja mam zrobić, jeśli jeszcze nie otrzymałem e-maila z kodem potrzebnym do odebrania przesyłki (Wiedźmin 2 EK), a sama przesyłka, według strony sklepowej gramu, jest w punkcie odbioru od wczoraj (13.05)? Napisałem do BOK''u ale dzisiaj nie pracują, a gra miała być możliwa do odebrania według wszelkich zapowiedzi - wczoraj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 11:55, jarek2045 napisał:

Mam pytanie odnośnie dostawy do "Puntów odbioru osobistego".
1. Jakiej treści powinien przyjśc E-Mail oraz SMS.


u mnie było tak:
wiadomosc od ........ zamowienie z gram.pl sp. jest gotowe do wydania Haslo: #### niezbędne do obioru. Zapraszamy

Dnia 14.05.2011 o 11:55, jarek2045 napisał:

2.Czy przychodzi tylko E-mail lub SMS, czy to i to.


mi przyszło to i to (numer tel. musisz miec podany w profilu sklepowym gram.pl)

Dnia 14.05.2011 o 11:55, jarek2045 napisał:

3.W moim zamówieniu pisze iż zostało wysłane 11.05.2011r , ale do dziś nie dostałem żadnego
Mail''a , tzn. że przesyłka jeszcze nie doszła , i może dojść np. 16.05.2011r?


u mnie wysłane także było 11.05 - paczkę odebrałem 13.05 - sms przyszedł ok 14-tej 13 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wieśka już mam. Ale w moim zamówieniu z nim, gdy naciskam "Kliknij aby pobrać kod(y) do tego produktu." i pobieram to, w notatniku jest napisane "nie znaleziono kodu". Co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować