Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2011 o 15:35, Bartimeus napisał:

Mam pytanie czy w sklepie gram.pl pojawi się Diablo II z EXPANSION SET(razem) po polsku,
tak jak kiedyś było Platynowej Kolekcji?

CD Projekt to wydawał i dawno temu stracił prawa, więc szanse raczej marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2011 o 14:44, Damian091 napisał:

Mam pytanie co oznacza informacja przy zamówieniu ,,zamówienie przesyłane do Sferis (w
celu obsługi logistycznej)"

To znaczy, że zamówienia zawierające sprzęt są realizowane przez Sferis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 23:39, darkwind21 napisał:

Witam, macie może informację jaki rozmiar będzie miała koszulka w EK Dead Island?

L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 12:30, husarz07 napisał:

Kiedy będą rozsyłane przesyłki z elementami ek wiedźmina 2?Miał być potwierdzający email-niczego
takiego nie dostałem.Trochę się chyba przeciąga to pakowanie.

Nie mogę sprawdzić statusu Twojej reklamacji, bo na koncie, z którego napisałeś, nie masz żadnych zamówień, więc nie znam Twoich danych osobowych.
Reklamacje na wytłoczki i inne elementy wysyłamy sukcesywnie, wcześniej prosząc o potwierdzenie adresu.
A naprawdę jest ich sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2011 o 10:43, Pietro87 napisał:

Rzuciłem prośbę do DOKu o zmianę mojego zamówienia na edycję GORE zwykła na wersję EK
[wersja PC oczywiście].
Miał bym prośbę, jeśli miała byś czas, żeby zajrzeć i zobaczyć czy da się tak zmienić
te zamówionka [bo trochę bez sensu dawać anulowanie na obecne zamówienie i składać nowe
jeśli możecie zmienić]

Masz zmienione. Oczywiście, że wszystkie takie podmianki są możliwe, jeśli nie wyczerpała się ilość. DOK spełnia takie prośby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 11:10, akne napisał:

Już powinno działać poprawnie.


I działa :)

Dnia 11.08.2011 o 11:10, akne napisał:

U mnie są posegregowane na niewysłane i wysłane, wg daty od najnowszych do najstarszych.
A u Ciebie jak teraz?


U mnie się porobiło coś takiego:

20110811114426

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej co jest promocja Best Of Activision miała być dostępna do 31 sierpnia a mimo iż egzemplarzy macie dużo to już usunęliście promocje. Będzie jeszcze?

Wczoraj gdy chciałem zamówić to miałem cały czas błąd strony podczas składania zamówienia więc pomyślałem, że poczekam do dzisiaj a tu już nic nie ma :(

Czy to jakiś błąd strony czy za szybko daliście info o promocji w sklepie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skodr, też się zdziwiłem, ale teraz widnieje zapis "Promocja od 24.08.2011 do 07.09.2011". Reklama nadal ma 31 lipca, ale skoro nie pojawia się na głównej (a i parę tytułów doszło) to pewnie będzie ciekawsza promocja właśnie od 24 sierpnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można wiedzieć coś więcej o akcji z Gears of War 3 Epic Edition? Dostalem jakis czas temu maila, ze staracie sie dostać ta edycje z innych krajow? Jakies postepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo.

Przychodzę z pracy (sam nie jestem w stanie odebrać gry, bo w godzinach kiedy są otwarte punkty odbioru pracuję) i widzę Aliens vs Predators EK. Pierwsze spojrzenie już mi się nie podobało. Folia od góry zdarta, tak jakby ktoś już wcześniej zaglądał do pudełka, a pudełko lekko pogniecione. No ale ok, trudno, to "tylko" opakowanie. Otwieram, wyjmuję face haggera czy jak tam to się pisze i co widzę? Ogon, ale w trzech częściach. Popękany. O losie. Czy wy do chusteczki, sprawdzacie co wy wysyłacie do klientów? Już pomijam fakt połamanego ogona, bo on był w opakowaniu i utalentowany pracownik sklepu mógł nie zauważyć, ze jest popękany, ale nie uwierzę, że nie widział zdartej folii i lekko zgniecionego pudełka. Czy wy do chusteczki traktujecie klienta poważnie, czy jak śmietnik, do którego należy wrzucać śmieci?

I co ja teraz mam zrobić? Latać, wysyłać, majtać, swój cenny czas marnował, bo wy nie potraficie go i mnie uszanować.

Nie dość, że miałem zły dzień w pracy, to zamiast sobie poprawić humor grą, to sobie jeszcze go bardziej zepsułem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 19:36, Moutywator napisał:

ciach

Hmmm. Mówisz, że sam nie odbierałeś przesyłki więc odebrał ktoś z domowników. I może to któryś z nich urządził sobie zabawe na facehuggerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 19:41, donard napisał:

Hmmm. Mówisz, że sam nie odbierałeś przesyłki więc odebrał ktoś z domowników. I może
to któryś z nich urządził sobie zabawe na facehuggerze?

Nie żartuj proszę. Mieszkam tylko z rodzicami, a grę odebrała dla mnie mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę sposób rozdarcia folii, i tego facehaggera można dojść do wniosku że dostałem egzemplarz z jakiegoś zwrotu. W głowie mi się to nie mieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2011 o 19:49, Moutywator napisał:

Biorąc pod uwagę sposób rozdarcia folii, i tego facehaggera można dojść do wniosku że
dostałem egzemplarz z jakiegoś zwrotu. W głowie mi się to nie mieści.


Proszę edytować swoje posty jeśli chcesz co ś dodać, pisząc post pod postem zaśmiecasz wątek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja o dziwo o nic nie pytam/proszę/żądam tylko chcę podziękować i pochwalić akne i całą ekipę sklepu.gram.pl za dostęp do Curse of Monkey Island legalnie i bardzo tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytań zadanych przez użytkownika Spleen. Co z Gears of Wars 3 PL Epic Edition? Nie anulowałem swojego pre-ordera i dalej widnieje w liście zamówień ze statusem ''niepotwierdzone''. Myślałem, że skoro sklep wycofał tą edycję to zamówienie zostanie automatycznie usunięte. Nie wiem co mam robić bo zamówiłem edycję kolekcjonerską i nie wiem czy mam ją anulować, żeby mi nie przyszły dwie gry. Zamierzacie jakoś ściągnąć Epic Edition do gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować