Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2011 o 00:49, SuavekS napisał:

No i w PL będzie wersja PL na płycie, ale przy standardowej edycji. Augmented może być
zupełnie inną historią. Zresztą, w mailu też mi odpisano, że AE będzie po angielsku.
Import? Tylko skąd...? Bo jeśli z UK to będzie problem i to trzeba wyjaśnić.

To tylko admin. Gdzieś tam wyczytałem, aby się wstrzymać z ewentualnym anulowaniem bo może jeszcze coś się zmieni. 110 zł za AE to było za pięknie aby się sprawdziło :/ W sumie to masz rację, że się pytasz Cenegi. AE od nich zadziała na 100%, tylko czy najpierw nie trzeba będzie walczyć z kluczami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 00:59, logray napisał:

To tylko admin. Gdzieś tam wyczytałem, aby się wstrzymać z ewentualnym anulowaniem bo
może jeszcze coś się zmieni. 110 zł za AE to było za pięknie aby się sprawdziło :/ W
sumie to masz rację, że się pytasz Cenegi. AE od nich zadziała na 100%, tylko czy najpierw
nie trzeba będzie walczyć z kluczami :/

Rozbawiło mnie w ogóle, że cena AE na Amazon znów wróciła do... 25 funtów. Gdyby sytuacja była inna, to bym się nie zastanawiał, tylko zamawiał tam. W ogóle wiele osób wyczuwa tu spisek, mający wpłynąć na sprzedaż gry w UK.

Nie wiem, tak czy inaczej potwierdziłem właśnie swoje zamówienie w sklepie gram.pl - gdyby miało coś się dziać, to Cenega sama o tym powinna poinformować i na czas wycofać swoje produkty z oferty, aby uniknąć burzy i sterty reklamacji. Kwestia po prostu, że trzeba poczekać na tę odpowiedź. Chyba, że Pani Konsul uda się dowiedzieć czegoś więcej z lepszych źródeł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2011 o 21:25, Isildur napisał:

Teraz proszę:

Jutro zadzwoń i załatw sprawę jak należy. Po załatwieniu sprawy napisz nam tutaj czy
ją załatwiłeś. Bo wykłócanie się ze zwykłymi użytkownikami oraz Moderatorem, który nie
jest pracownikiem gram.pl nie prowadzi do niczego i nie przyspieszy Twojej reklamacji.

Taka moja prośba ;)

Gwarantuję Ci, że nikt tutaj Ciebie w dok nie ignoruje, że nikt specjalnie telefonu nie
odbiera. Ja nigdy nie miałem problemów a jak już coś się działo to próbowałem następnego
dnia. Troszkę wyrozumiałości bo w dok pracują również ludzie, sam pracujesz w dziale
obsługi klienta prawda? Więc powinieneś wiedzieć co i jak.

Pozdrawiam
Marcin Isildur W....

Wysłałem do nich przedwczoraj kolejnego meila, do chwili obecnej bez odpowiedzi. Dzisiaj próbowałem się już dodzwonić 10 razy, nikt nie odbiera. Jeszcze jakieś rady? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 13:26, Moutywator napisał:

Wysłałem do nich przedwczoraj kolejnego meila, do chwili obecnej bez odpowiedzi. Dzisiaj
próbowałem się już dodzwonić 10 razy, nikt nie odbiera. Jeszcze jakieś rady? :)


To ja nie wiem, poczekaj aż akne wróci z urlopu ona powinna pomóc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 13:53, Isildur napisał:

To ja nie wiem, poczekaj aż akne wróci z urlopu ona powinna pomóc ;)

Tak, tylko teoretycznie mam 10 dni na zwrot towaru, więc jak wróci, to jeszcze się okaże, że już wcale nie mogę zwrócić.

I wyszło na moje, poziom obsługi - porażka. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry że jeszcze raz o podobną rzecz pytam... ale to niby to samo, ale jednak nie...

Nie sprawdzałem, ale czy jeżeli zamówię FIFA 11, a potem wybiorę dodatkowo NFS:HP to będę miał tą grę za 1zł choć będzie na stanie za 1-7dni? No i drugie pytanie: jeżeli tak, to muszę czekać aż NFS pojawi się na stanie wtedy będzie moje zamówienie realizowane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Aniu macie jeszcze jakieś egzemplarze EK Wiedźmina 2 o unikalnych numerach ?? Bo jakiś żydek zakosił mi ostatnią sztukę ;/ a macie jeszcze te promocję Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Kolekcjonerska + podkładka Razer Goliathus ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Zamówiłem pre order BF3 już dość dawno i w zamówieniach mam "Battlefield 3 Edycja Limitowana", a w sklepie jest "Battlefield 3 Edycja Limitowana + 5 DLC". Czy w moim zamówieniu również dostanę te DLC, czy muszę zamówić jeszcze raz?
Dzięki, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 21:51, Moutywator napisał:

telefon: 022 33 22 232


Na maila powinieneś otrzymać potwierdzenie wysłania maila do doku, proszę zrobić screena i wrzucić go tu nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2011 o 21:59, Oloninho napisał:

Hej,
Zamówiłem pre order BF3 już dość dawno i w zamówieniach mam "Battlefield 3 Edycja Limitowana",
a w sklepie jest "Battlefield 3 Edycja Limitowana + 5 DLC". Czy w moim zamówieniu również
dostanę te DLC, czy muszę zamówić jeszcze raz?
Dzięki, pozdrawiam.

Tak dostaniesz, dlc są dla wszystkich pre-orderowców jak na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 20:34, Opal_P napisał:

Przypuszczam że skoro jest miniaturka okładki Platynowej Kolekcji to gra jest w wydaniui
"PK"... przynajmniej w tym przypadku:
http://www.gram.pl/sklep/pc/mass-effect-bring-down-the-sky
ale czy ktoś może to potwierdzić?
...no ... i czy egzemplarze nie są w stanie "po przejściach"
Pozdrawiam


Tak to Platynowa Kolekcja, są to nowe i nie używane egzemplarze ;)
Gram.pl nie sprzedaje używek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2011 o 02:40, Deturis napisał:

Czy jest cień szansy wysłania Deus Ex Human Revolution przed 25 sierpnia?

To zależy od terminu dostawy z Cenegi. Najczęściej ich premiery wjeżdżają w czwartek do nas, więc wysyłka do Was też w czwartek, ale jeśli przyjdzie w środę, to wyślemy w środę.
Ale to się okaże pewnie najwcześniej w poniedziałek pod koniec dnia. Przypomnij mi się postem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować