Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2012 o 06:06, akne napisał:

Dzięki na odpowiedź. Szczerze mówiąc to liczyłem na jakiś rabat w stylu tego od EA. Sklep nie dla idiotów ma tę grę w sporych ilościach za 169.90. Jeszcze nigdy nie widziałem, alby tyle czasu po premierze na pólkach było aż tyle pudełek EK.

6:06? Wcześnie wstajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie jeszcze jakaś promocja z darmową dostawą? Chciałbym kupić kolekcjonerkę The Old Republic, spóźniłem się 4 godziny na ostatnią promocję, a nie ma też niestety możliwości zamówienia do punktu odbioru osobistego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
czy jesli zamowie teraz Final Fantasy XIII-2 Crystal Edition to jest jeszcze szansa, ze gre dostane?
Czy moze wypasc taka sytuacja jak z Gears of War 3 Epic Edition, ze nie bedziecie jej nawet posiadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 19:21, TwardkiSlovian napisał:

Czy Cenega odpisala moze cos w zwiazku z Krolem Arturem 2? :)

A tak, że 23.01 premiera w Polsce, ale to wypada w poniedziałek, więc muszę się dopytać jutro, czy to nie błąd.
Kolekcjonerską edycję też będziemy mieć, jutro odpalę pre-order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2012 o 19:48, Harrolfo napisał:

Aniu, czy szykuje się jakaś promocja na FUS-RO...ekhm, to znaczy na "Skyrima"? :)

Oj wątpię. Gra się sprzedaje jak świeże bułeczki, więc nie sądzę, że wydawca prędko ją przeceni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KOTOR 1 powinien być dostępny po 12.01.2012, kiedy LEM skończy inwentaryzację i będę mogła zamówić świeży towar.
KOTOR 2 - z nim były problemy, bo mieliśmy dużo przypadków uszkodzonej czwartej płyty, a LEM nie miał płyt na wymianę, więc przestałam to zamawiać. Ale dopytam się jutro, czy sprawa nie uległa zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 01:04, Spleen napisał:

Witam,
czy jesli zamowie teraz Final Fantasy XIII-2 Crystal Edition to jest jeszcze szansa,
ze gre dostane?
Czy moze wypasc taka sytuacja jak z Gears of War 3 Epic Edition, ze nie bedziecie jej
nawet posiadac?

Mamy zagwarantowane od Cenegi konkretne ilości poszczególnych edycji FF, nie wyczerpały się jeszcze (tzn. zamówień jest na mniejszą ilość), więc złóż zamówienie.
Oczywiście nie raz się zdarzało, że różni wydawcy cięli nam jednak ilości tuż przed premierą, ale myślę, że tym razem tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, czy jeśli dzisiaj byś jeszcze była, to czy mogłabyś dodać do zamówienia QT01341229 grę Elder Scrolls IV: Oblivion w ramach promocji "2 w cenie 1", bo mam tam już zamówionego Batmana, wcześniej promocji nie zauważyłem, a jak składałem zamówienie, to nie pojawiła mi się lista z darmowymi grami ( tak jak jest napisane w regulaminie). Oczywiście jeśli paczka nie wyjechała ( chyba nie, bo zamawiałem późnym wieczorem przed świętem:).
EDIT: Napisałem też do DOKu, ale nie wiem, czy oni zuważą list przed wyruszeniem przesyłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety za późno, zamówienie zostało skierowane do magazynu, więc tego Obliviona doślemy Ci osobno za 1 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2012 o 16:34, akne napisał:

Niestety za późno, zamówienie zostało skierowane do magazynu, więc tego Obliviona doślemy
Ci osobno za 1 zł.

Będę na prawdę wdzięczny, dobra kobieto :) Dziękuję na prawdę i przepraszam, że nie napisałem wcześniej z tym problemem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu czy są szanse na jeszcze jakieś promocje czy to tyle co wydawcy mają na styczeń? Na przykład obniżka Arkham City, jest jakaś szansa, że wkrótce stanieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taką sprawę- nieco dziwna...
Złożyłem zamówienie na dość dużą sumę pieniędzy i byłem przygotowany, że nie będzie można zabrać metody płatności przy odbiorze (czytałem, że do 500zł jest taka opcja). Chciałem więc zabrać przelew bankowy lub pocztowy (takie druczek wypełniany jak to ma miejsce przy samych np. grach o wartości 100zł). No już wszystko ładnie, ale tej opcji nie ma... Ze wszystkich odpowiada mi tylko płacenie za pobraniem i tu cała sprawa nabiera dziwności, bo niby nie można... No, ale co zrobię? Zamówić trzeba, a inaczej nie opłacę... Zamówiłem i wszystko poszło ładnie, ale trochę mnie to niepokoi.
Jakbyś mogła sprawdzić zamówienie nr QP01481290 i potwierdzić mi, że kurier przyjedzie i zabierze ten plik pieniędzy bez problemu to byłbym bardzo wdzięczny. Nie zamawiam tego dla siebie, dlatego moje wątpliwości są większe :)
Podejrzewam, że to przez realizację sklepu Sferis, ale pewny nie jestem, bo nie miałem z nim styczności do tego czasu.
Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje zamówienie realizuje Sferis, bo zawiera produkty z działu "Sprzęt" (na kartach takich produktów jest u góry komunikat o Sferisie). Oni dopuszczają płatność przy odbiorze niezależnie od kwoty zamówienia, my powyżej 500 zł akceptujemy tylko płatność z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować