Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 12.01.2012 o 12:14, Vantor_Zorin napisał:

Czy jest szansa aby jeszcze kiedyś można było u was kupić "Harry Potter i Zakon Feniksa"
na PS3?

EA wycofało tę grę ze swojej oferty dokładnie rok temu, więc bez szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

^$%$#%#@%, wyślę link do Twojego posta osobie odpowiedzialnej za punkty odbioru.
Następnym razem zanim potwierdzisz zamówienie wyślij mi jego numer, to dam Ci darmową wysyłkę za te perturbacje z tym punktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2012 o 19:44, akne napisał:

^$%$#%#@%, wyślę link do Twojego posta osobie odpowiedzialnej za punkty odbioru.
Następnym razem zanim potwierdzisz zamówienie wyślij mi jego numer, to dam Ci darmową
wysyłkę za te perturbacje z tym punktem.


Wiesz ile z tym było zabawy .. Wszystko się wyjaśniło, nie wiem czy to tam osoby odpowiedzialne za otrzymywanie produktów są tak leniwi, czy po prostu mają z czymś jakiś problem .. zadzwoniłem dzisiaj po godzinie 14:00 .. bo sama wiesz .. tydzień czekać za przesyłkę którą nadaje się poprzez kuriera to przesada. A więc, pan który odebrał telefon, poinformował mnie że paczka od środy jest już u nich. Wytłumaczyłem mu też, że w statusie mojego zamówienia na gramie, widnieje nadal że przesyłka została "Wysłana" więc skąd mam wiedzieć że powinienem ją odebrać? Zadzwonił do kogoś z gramu, kto jest odpowiedzialny za wydawanie kodów dot. możliwości odbioru przesyłki i dopiero po 15 dzisiaj udało mi się odebrać upragnioną grę. To chyba w ich interesie powinno leżeć to do kogo tak paczka/gra powinna trafić . Powtórzę jeszcze raz, jestem zadowlony że wszystko się wyjaśniło .. Chociaż zabawy z tym punktem w moim mieście jest co nie miara ^^.

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po otrzymaniu towaru pod zamówienie z gram.pl punkt odbioru powinien wejść w panel G024 (tak się nazywa sieć punktów) w pewnej aplikacji webowej i oznaczyć, że Twoje zamówienie jest gotowe do odbioru - po wykonaniu tej czynności dostałbyś maila i sms, że możesz odebrać zamówienie.
Pewnie zadzwonili do Krzyśka, który jest odpowiedzialny za G024 w Action ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=55968) i Krzysiek im powiedział, co mają zrobić :)

Nie będę bluzgać, bo mnie Wojman zmoderuje ;)

Przy następnym zamówieniu wyślij mi maila, to Ci dam zniżkę za te perturbacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 13:25, dudi92 napisał:

Jak zwykle mam pytanie odnośnie EK. Czy na gram.pl będzie EK Kingdoms of Amalur oraz
Max Payne 3?

KoA - z tego, co mi wiadomo, to w Polsce EA nie wprowadzi do sprzedaży EK.
MP3 - Cenega jeszcze nie ogłosiła oficjalnie, że to wyda, tym bardziej cicho o EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 11:32, donard napisał:

Aniu, jak sądzisz, będzie jakaś promocja na serie ubisoft exlusive, a konkretniej Trine
2?

Ostatnia promocja na UEX była o ile pamiętam w wakacje, ale to z okazji odświeżenia serii (wyprzedaż starszych tytułów), więc nie sądzę, żeby to powtórzyli. Ale niejasne są wyroki losu ;)
Znienacka Ubi zrobiło w grudniu promocję 25% off na świeże premiery z okazji 25-lecia, więc może wystartują w lutym/marcu z jakąś promocją UEX, skoro w tym kwartale nie wydają nic dużego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Na stronie http://www.totalwar.com/ z okazji nadchodzącej premiery samodzielnego dodatku "Fall Of The Samurai" do gry Total War : Shogun 2 pojawiała się opcja zamówienia 3 róznych wersji pre - order tego dodatku.
http://www.totalwar.com/shogun2/fots_preorder/
Czy sklep gram.pl planuje może wypuszczenie jakiejś wersji specjalnej podobnjej do wyzej wymienonych w naszym pięknym nadwiślańskim kraju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dobrze trafiłem z pytaniem. Otóż wczoraj dostałem mejla, że z okazji przekroczenia 5 tysięcy dodanych do bazy czasów gry na gramie, otrzymuję (i pewnie nie tylko ja) podkładkę pod mysz. Tutaj mam takie pytanie, czy to prawda z tą akcją?

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 12:14, Heartbreaker napisał:

Nie wiem, czy dobrze trafiłem z pytaniem. Otóż wczoraj dostałem mejla, że z okazji przekroczenia
5 tysięcy dodanych do bazy czasów gry na gramie, otrzymuję (i pewnie nie tylko ja) podkładkę
pod mysz. Tutaj mam takie pytanie, czy to prawda z tą akcją?


Najprawdziwsza prawda, choć jeśli tej podkładki nie potrzebujesz to możesz napisać maila zwrotnego, żeby wysłali ją do Moderatora Wojmana. :) A tutaj masz newsa na ten temat: http://www.gram.pl/news_8AjhHOm6_Nagradzamy_10_najaktywniejszych_uzytkownikow_Czasu_Gry_wiedzminskimi_podkladkami_firmy_Razer.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.01.2012 o 19:38, akne napisał:

KoA - z tego, co mi wiadomo, to w Polsce EA nie wprowadzi do sprzedaży EK.


EA ostatnio leci strasznie w kulki jeśli chodzi o Polskę :/
A nie wiesz Aniu, czy może choć Edycję Specjalną (bez figurki ale z soundtrackiem i kartami) wprowadzą? Czy trzeba będzie zamawiać z zagranicy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2012 o 10:33, k13 napisał:

Witam!
Wiadomo może już kiedy będzie dostępna wersja pudełkowa Serious Sama 3 (PC) ? :P

CHTW, czyli cholera to wie :) W planie Cenegi data wydania to dalej "2012", bez szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2012 o 22:20, Szalony_Max napisał:

Witam.
Na stronie http://www.totalwar.com/ z okazji nadchodzącej premiery samodzielnego dodatku
"Fall Of The Samurai" do gry Total War : Shogun 2 pojawiała się opcja zamówienia 3 róznych
wersji pre - order tego dodatku.
http://www.totalwar.com/shogun2/fots_preorder/
Czy sklep gram.pl planuje może wypuszczenie jakiejś wersji specjalnej podobnjej do wyzej
wymienonych w naszym pięknym nadwiślańskim kraju ?

Pytanie o "wypuszczenie" proszę kierować do CD Projekt :)
Podejrzewam, że zrobią jakąś edycję specjalną, ale to się okaże w lutym najwcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2012 o 16:53, akne napisał:

Wysłałam zapytanie do EA, dam znać, co odpisali.


Super, dziękuję Aniu :)
Żeby w u wydawców pracowali tacy profesjonaliści jak Ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu nie wiesz może, czy EA Polska planuje wydać Dragon Age 2 na PC w edycji EA Classics ? a jeśli tak to kiedy ? Z góry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować