Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Podpinam się pod post wyżej, gdyby była taka możliwość, to dodatkowy avatar, komiks lub koszulka ( ekstra wyglądająca IMO ) ucieszył by wielu, a na pewno mnie :)

I czy masz już jakieś info w sprawie DLC do pre-orderów SC V ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 21:05, akne napisał:

> Akne, jak życie, jak humor? :)
Czytaj gieesa :)
Tymczasowo okropnie przeziębiona jestem.

Czemuż, ach czemuż nie macie feedów :<

Zdrówka życzę w takim razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przeglądając w sklepie karty różnych wersji Mass Effect 3 zauważyłem, iż do każdego nowego zamówienia zamiast komiksu Odkupienie jest dołączona litografia z Shepardem. Czy ta litografia będzie automatycznie dołączona do poprzednich zamówień ME3? Jeśli nie, to czy jest możliwość zamiany komiksu na litografię? Komiks już posiadam i nie będę ukrywał, że większy pożytek miałbym z litografii ;)

Pozdrawiam!

EDIT: Dobra, już wiem :) Przeczytałem info w dalszej części karty, z którego wynika, że wcześniejsze zamówienia też otrzymają litografię :) W takim razie serdecznie Wam dziękuję za tak miły bonus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy, którzy zamówili ME3 dziś do 16:00 otrzymają i komiks i litografię, a ci późniejsi tylko litografię.
Podziękowania za bonusy należą się EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Awatar - tylko jeden u nas, wiedźmiński. Nie ma szans na danie wyboru z kilku awatarów, bo o to już się pytaliśmy.
Być może pojawią się jeszcze inne bonusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 22:15, LukaszR50 napisał:

Witam, chciałem się dowiedzieć, czy będzie w sklepie dostępna gra Red Dead Redemption
? Bo jak widzę, nie ma w ogóle, a była ostatnio ?

http://www.gram.pl/sk5_8AnfGOi3_Red_Dead_Redemption_Game_of_the_Year_Edition.html
http://www.gram.pl/sk2_8AnfG,,6_Red_Dead_Redemption_Game_of_the_Year_Edition.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 20:26, bartek00 napisał:

mam pytanko czy cd projekt wyda w polsce grę alan wake na pc w edycji pudełkowej mam
pani jakieś informacje na ten temat wszystko jest owiane tajemnicą

To pytanie należy kierować do CD Projektu. gram.pl od kilku lat nie jest już własnością CD Projektu, więc takich informacji nie mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2012 o 07:30, Siriondel napisał:

Czy czwartkowej wysyłce Final Fantasy XIII-2 nie zagraża żadne niebezpieczeństwo? Głównie
chodzi mi o edycję limitowaną na PS3.

Towar dziś dojechał, większość zamówień powinna być wysłana dziś, m.in. Twoje, bo widzę, że jest już pakowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 17:03, Oxva napisał:

Wiadomo coś na temat ponownej dostępności Final Fantasy XIII-2 - Crystal Edition na X360?

Wszystkie sztuki, które dostaliśmy, zostaną dziś wysłane do klientów.
Ceneganadwyżek tego towaru u siebie nie ma, bo widzę, że w muve w ogóle tej edycji nie ma.
Reasumując: marne szanse na nową dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są jakieś minimalne szanse, że coś się zmieni w sprawie n7 wargear do Mass Effect 3? Bo teraz bije sie z myslami, czy trzymać preordera pudelkowego, czy jednak kupić na origin. Przy okazji - komiks odkupienie już mam, więc może przepnij go Aniu do jakiegoś innego zamówienia, jesli to oczywiscie mozliwe, ktoś się pewnie ucieszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 18:10, Keiran napisał:

Czy są jakieś minimalne szanse, że coś się zmieni w sprawie n7 wargear do Mass Effect
3? Bo teraz bije sie z myslami, czy trzymać preordera pudelkowego, czy jednak kupić na
origin. Przy okazji - komiks odkupienie już mam, więc może przepnij go Aniu do jakiegoś
innego zamówienia, jesli to oczywiscie mozliwe, ktoś się pewnie ucieszy :)

N7 Wargear - sprawa zamknięta. W Polsce ma go tylko Origin, żaden inny sklep go nie dostanie.
(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu :) Pytanko takie, czy już przyspiespieszyła wam ksiegowość i szybciej są zauważane wpłaty za pobraniem, czy nadal jest to okres ok tygodnia ? Pytam dlatego, że zastanawiam się, czy będę czekał na dlc-ki do ME3 (tak jak to było z 2)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 20:07, Bartusz10 napisał:

Dlaczego gry z EA Platinum kosztują aż 109 zł ?

23.01.2012 EA podwyższyło ceny na Platinum i Classic na X360 i PS3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2012 o 20:18, Nor2323 napisał:

Witaj Aniu :) Pytanko takie, czy już przyspiespieszyła wam ksiegowość i szybciej są zauważane
wpłaty za pobraniem, czy nadal jest to okres ok tygodnia ? Pytam dlatego, że zastanawiam
się, czy będę czekał na dlc-ki do ME3 (tak jak to było z 2)

To nie jest kwestia naszej księgowości, tylko szybkości przesyłu informacji o płatnościach z punktów odbioru i firm kurierskich.
Ale zawsze możesz napisać do DOK po odebraniu zamówienia płatnego przy odbiorze, żeby Ci oznaczyli jako zapłacone, zanim informacji o płatności trafi do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2012 o 10:44, akne napisał:

23.01.2012 EA podwyższyło ceny na Platinum i Classic na X360 i PS3.


Ciekawe dlaczego EA jakoś nigdzie się tm nie chwali... No cóż wszystkie podwyżki są wprowadzane po cichu, a w serwisch o grach rzecz jasna nie ma newsów informujących o tym, bo w końcu skoro EA nie puściło pressa to nie ma co się wyśliać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować