Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2012 o 10:24, akne napisał:

Tak, dostaniesz. Dziś skończyliśmy pakowanie zestawów komiks+ litografia, a nazwa produktu
w zamówieniu też się powinna zaktualizować na "Komiks + litografia".


Aniu mi odpowiedziałaś tak samo tydzień temu a do dziś mi się nie zaktualizowało i mam jedynie komiks w zamówieniu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie

Istnieje szansa, że zwykła edycja ME3 będzie rozsyłana wcześniej, niż 7 marca? Wiem, że kolekcjonerki mają zwyczaj docierać wcześniej do odbiorców, czy zwykłe edycje też mają tę szansę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2012 o 11:58, Fang napisał:

Aniu mi odpowiedziałaś tak samo tydzień temu a do dziś mi się nie zaktualizowało i mam
jedynie komiks w zamówieniu :(


Odśwież stronę, albo kliknij w "moje zamówienia" za strony sklepu.
U mnie czasem pojawiał się sam komiks a jak odświeżyłem stronę to pojawiało się komiks+litografia.
Więc to jest tylko błąd strony.
Ania mówiła już wielokrotnie, że każdy preorder dostaje litografię a tym bardziej jeśli ktoś ma komiks, bo własnoręcznie pakowała komiksy z litografią w jeden zestaw.
Więc już starczy tych pytań o litografię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak samo widać tylko komiks, ale spokojnie trzymaj się tego co napisał Phobos_s. Sklep dotrzymuje obietnic, więc możemy być spokojni, że dostaniemy pełne zestawy - komiks i litografia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to już się przewinęło, ale czy mogłabyś Akne przycisnąć EA z pytaniem o wersje językowe Mass Effect 3? Konkretnie chodzi mi o obecność pełnej angielskiej wersji w wersji na X360. Ciągle waham się między gram.pl a amazonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam jedno pytanie. Kiedy pojawi sie preorder na gram.pl bo już niedługo open beta i zaraz potem rezerwowanie ników dla postaci. Mam nadzieje że do 30-04-2012 pojawi się w preorderze lub nawet wcześniej.
A wysyłka bedzie przed 26-04-2012 kiedy to ma być PCC = Pre Character Creation & Name reservation for pre-order customers. Czyli im wcześniej tym lepiej.
Spróbujcie pogonić dystrybutora gry czyli UBISOFT i jak najszybciej niech się pojawi w sklepie gram.pl.

P.S. Na stronie Empiku już można składać zamuwienia na TERA ale one niedają możliwiści PCC
P.S.2. Sporo osób czeka na tą gre i mam nadzieją że szybko sie pojawi w sklepie gram.pl

Pozdrawiam Dracko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanko, zamówiłem przesyłkę ale jeszcze nie potwierdziłem. Dzisiaj mija dzień potwierdzenia jednak mam odnośnie tego dwa pytania:
1.Czy można było by zmienić teraz z kuriera na punkt odbioru?
2. Czy dałabyś radę "przerzucić" wysłanie tego zamówienia na inny termin? Chodzi mi o wysłanie go w czwartek i tak aby doszła na piątek dzięki czemu w punkcie odbiuru w sobotę będę mógł w stanie ją odebrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, co się dzieje z ekipą odpowiedzialną za kontakt z klientem?
Około trzech tygodni temu wysłałem formularz kontaktowy w sprawie zmiany sposobu dostawy zamówienia no i zero odzewu, wysyłałem dwa kolejne , sytuacja wygląda tak samo.
Stwierdziłem że w takim razie nie będę już zmieniał tego adresu i dokonałem wpłaty, kwestia dotyczy EK Mass Effect 3 (pre-order zamówiony w zeszłym roku jak tylko się pojawił), w mojej zakładce zamówień nadal widnieje informacja o braku wpłaty (wiem że potwierdzenie dostaje się 7 dni przed wysyłką jednak skoro miałem możliwość dokonania wpłaty wcześniej zrobiłem to).Ze sklepem nie można się ani skontaktować mailowo ani telefonicznie ani nawet przez numer gg.Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj akne,czy jeżeli zamówiłem swoje zamówienie w punkcie Sferis,to rozumiem,że elektroniczne gratisy dostane dopiero przez waszą ekipę,że dostałem paczkę i za nią zapłaciłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o dostępność towaru w sklepie.

W niektórych sklepach jest tak, że w miarę zamawiania kolejnych sztuk liczba dostępnych egzemplarzy jest na bieżąco (automatycznie) aktualizowana. Jak to jest w Gramie? W zeszłym tygodniu byłem świadkiem dziwnej sytuacji. Z godziny na godzinę zniknęło z oferty kilka tytułów, które normalnie były dostępne - więcej niż 10 egzemplarzy. Zniknęły wówczas chyba wszystkie Raymany Origins oraz Lord of Arcana. Po jakimś czasie (gdzieś po godzinie/dwóch) znowu się pojawiły (także więcej niż 10), ale już nie wszystkie. Dzisiaj było Raymanów X360 edycja kolekcjonerska więcej niż 10 sztuk a teraz znowu towaru nie ma. Co się dzieje? Ktoś kupuje na kilogramy czy dostępność jest ręcznie regulowana i jak jest napisane na stronie produktu, że towar jest dostępny to wcale tak nie musi być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu w razie czego jakbyś mogła zrobić to o co się pytałem to podaję kod mojego zamówienia:
ET01651225

A punkt odbioru to chodzi mi o Przemyśl :)
Z góry dziękuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, czy edycja kolekcjonerska Diablo 3 będzie u was dostępna? Na ultimie już jest, ale wolałbym jednak u was, bo mogę tanio w sferisie odebrać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 22:51, Sipso2008 napisał:

Aniu, czy edycja kolekcjonerska Diablo 3 będzie u was dostępna? Na ultimie już jest,
ale wolałbym jednak u was, bo mogę tanio w sferisie odebrać :D

Z tego co mi wiadomo, to polski dystrybutor (CD Projekt) nie ogłosił jeszcze ceny w Polsce, my nie szukamy tego produktu za granicą, bo z terminami dostaw różnie bywa, więc pozostaje czekać na informacje z CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stany magazynowe pokazywane na kartach produktów synchronizują się ze stanem fizycznym w magazynie co 30 minut.
Co jakiś czas jednak coś się "wykrzacza" - w zeszłym tygodniu tak było, że przez kilka godzin wszystkie produkty nie-preorderowe miały status "brak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.02.2012 o 19:05, bobobo napisał:

Witaj akne,czy jeżeli zamówiłem swoje zamówienie w punkcie Sferis,to rozumiem,że elektroniczne
gratisy dostane dopiero przez waszą ekipę,że dostałem paczkę i za nią zapłaciłem?

Gratisowe "produkty elektroniczne" będziesz mógł pobrać z poziomu szczegółów zamówienia, kiedy wpłynie do nas płatność z punktu odbioru, czyli w ciągu max 7 dni od odebrania zamówienia przez Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyślij do mnie maila, co trzeba poprawić w zamówieniu. anna kropka stanulewicz małpa gram kropka pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować