Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2012 o 14:37, Fallafter napisał:

Nie mogę się doszukać - co z preorderowymi bonusami do Mass Effect 3? Gdzie można dostać
kody jak już się odebrało grę?


Kody będą w dziale "moje zamówienia" w terminie do pięciu dni po wpłynięciu płatności jeśli płaciłeś przy odbiorze. Jeśli płaciłeś z góry to kod powien być w "moich zamówieniach".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 14:41, Wojman napisał:

Kody będą w dziale "moje zamówienia" w terminie do pięciu dni po wpłynięciu płatności
jeśli płaciłeś przy odbiorze. Jeśli płaciłeś z góry to kod powien być w "moich zamówieniach".


dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh gra doszła :) Wszystko jest ok, a litografia się super prezentuje;))
Jeszcze raz dziękuje Ani i gram.pl za bezproblemową wysyłkę ;))

Moja pierwsza transakcja z gram.pl zakończyła się sukcesem;)
Zyskaliście cennego klienta hehe ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 13:32, bEBZOOl napisał:

Że tak zapytam. Dlaczegóż preorder Risen 2: Dark Waters na PC jest "chwilowo niedostępny"?
Trochę tego nie rozumiem...

Założyłam blokadę na taką ilość, żeby wystarczyło bonusu DLC.
Zaraz odblokuję Risena 2 do zamówień, ale bonusu już nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 15:10, damianek12385 napisał:

Heh gra doszła :) Wszystko jest ok, a litografia się super prezentuje;))
Jeszcze raz dziękuje Ani i gram.pl za bezproblemową wysyłkę ;))

Moja pierwsza transakcja z gram.pl zakończyła się sukcesem;)
Zyskaliście cennego klienta hehe ;D


Dolączam się do tych podziękowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne podziękuj dobremu człowiekowi, który odblokowanie kluczy zrobił na wprowadzenie nr rachunku - świetny pomysł przy wpłacie za pobraniem :) mam nadzieje, że jak zamówienie zyska status zrealizowane, już nie będę musiał wklepywać nr, tak na wypadek przyszłości i zgubienia rachunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogromnie dziękujemy za podziękowania odnośnie wysyłki ME3.
Bardzo przyjemnie czytać takie posty :)
Podziękowania przekazałam całej ekipie gram.pl (przekażę je też Gosi z EA za ustawienie szybkiej dostawy, Gosia rulez, załatwia wszystko ekspresowo i profesjonalnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 19:09, Nor2323 napisał:

Akne podziękuj dobremu człowiekowi, który odblokowanie kluczy zrobił na wprowadzenie
nr rachunku - świetny pomysł przy wpłacie za pobraniem :) mam nadzieje, że jak zamówienie
zyska status zrealizowane, już nie będę musiał wklepywać nr, tak na wypadek przyszłości
i zgubienia rachunku

Dobry człowiek to Igor albo Piotrek z DOK, bo taki mechanizm zlecił ktoś z DOK do wykonania jakiś czas temu Dr Evilowi (królowi programistów, który sprawuje m.in. pieczę nad wysyłką zamówień do Was), w związku z licznymi mailami od pobraniowych klientów, co im się za długo nie zmieniał status na "zrealizowane" i nie mogli pobrać kodów bonusowych.
Zapomniałam całkiem o tym, stąd informacje w postach, że trzeba mieć status "zrealizowane", żeby pobrać kod, moja wina. Wybaczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 19:35, Vantor_Zorin napisał:

Witam,kiedy najwcześniej wysyłka "FIFA Street" na PS3?Pytam bo chce złożyć pre-order
aby dostać DLC ale kasę będę mieć dopiero 12-13 marca.

Najwcześniej ten produkt będziemy wysyłać w poniedziałek 12.03.2012, najpóźniej 14.03.2012.
Jeśli złożysz teraz zamówienie z opcją płatności "przelew bankowy", to się nie anuluje przed 23.03, a do tego terminu zachowasz prawo do bonusów pre-orderowych.
A jeśli złożysz teraz zamówienie z opcją "przy odbiorze" lub "szybki przelew / karta", to 19.03.2012 się anuluje w przypadku niepotwierdzenia (pobranie) lub braku płatności (szybki przelew lub karta przez PayU), a do tego terminu zachowasz prawo do bonusów pre-orderowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 14:37, Fallafter napisał:

Nie mogę się doszukać - co z preorderowymi bonusami do Mass Effect 3? Gdzie można dostać
kody jak już się odebrało grę?

Gdzieś zasłyszałem że na potwierdzeniu zamówienia winien być kod, ale nigdzie nic takiego
nie widzę.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=10519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.03.2012 o 23:35, Kadaj napisał:

Kiedy promocja z kawałkiem pizzy do każdego zamówienia? ;p

A tak poważnie: co byś powiedział na kupon super zniżkowy do Pizza Dominium?
Masz tę sieć w zasięgu rzutu beretem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 20:08, akne napisał:

A tak poważnie: co byś powiedział na kupon super zniżkowy do Pizza Dominium?
Masz tę sieć w zasięgu rzutu beretem?


Ja mam. Około 3 kilometrów w linii prostej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, odebrałem dzisiaj ME3 w Sferisie (płatność z góry) i nie mam kodu w zamówieniach. Wiadomo kiedy można się go spodziewać? :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 20:08, akne napisał:

A tak poważnie: co byś powiedział na kupon super zniżkowy do Pizza Dominium?
Masz tę sieć w zasięgu rzutu beretem?


Ta pizzeria jest bardzo rzadka i bardzo droga. Już lepiej polecałbym Pizzahut lub Da Grasso,będą lepsze ;_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 20:08, akne napisał:

A tak poważnie: co byś powiedział na kupon super zniżkowy do Pizza Dominium?
Masz tę sieć w zasięgu rzutu beretem?

A nie macie przypadkiem kontaktów z Da Grasso? ;>

Nie wiem jak w innych miejscowościach, ale w u mnie w Dominium pizza z podwójnym serem to jakaś kpina. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jakiś czs temu zamówiłem grę Might & Magic: Heroes VI (+ bonus!). Bonusem miał być kod na odblokowanie dodatkowego herosa jeśli dobrze pamiętam. Skąd mam pobrać ten kod ? W przypadku Wiedźmina czy Dragon Age 2 bonusowy kod jest w zakładce zamówienia w kolumnie "Istotne informacje" gdy już status zmieni się za zrealizowane, ale Heroes 6 ciągle jest w realizacji.
Masz czekać za zmianę statusu czy po prostu pominąłem gdzieś zakladkę z tym kodem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie WOW! Przychodzę o 22.00 do domu po ciężkim dniu pracy a tu w pokoju stoi pudełko z ME3! W dniu światowej premiery! Razem z komiksem i litografią! Totalny szacunek i podziękowania dla ekipy sklepu GRAM.PL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 20:04, akne napisał:

A jeśli złożysz teraz zamówienie z opcją "przy odbiorze" lub "szybki przelew / karta",
to 19.03.2012 się anuluje w przypadku niepotwierdzenia (pobranie) lub braku płatności
(szybki przelew lub karta przez PayU), a do tego terminu zachowasz prawo do bonusów pre-orderowych.

Złożyłem teraz zamówienie ale w mailu pisze "Zamówienie należy potwierdzić w terminie 5 dni od momentu jego złożenia. Brak potwierdzenia w tym terminie powoduje automatyczne anulowanie zamówienia" 5 dni wypada 12 marca a nie 19,więc jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
mam takie pytanko czy w najbliższym czasie będzie przecena gier z EA Classic np. 2 za 1zł?
Kiedy można się spodziewać zniżki za grę Fife 12 na PC?
Kiedy CDP ogłosi datę premiery gry Alan Wake na PC w wersji pudełkowej? Moze gram ma jakieś informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować