Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2012 o 11:58, karolekx23x napisał:

Kiedy CDP ogłosi datę premiery gry Alan Wake na PC w wersji pudełkowej? Moze gram ma
jakieś informacje?


gram.pl na pewno nie ogłosi daty premiery Alana Wake na PC wcześniej niż CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To wiem tylko i tak jest spory poślizg a wszystko ucichło, dziś 7 marca zero informacji, wątpię ze do końca marca wyjdzie, nawet nie wiadomo czy EK będzie.
Moze być tak ze wiedza kiedy CDP ma to ogłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 11:58, karolekx23x napisał:

Witam
mam takie pytanko czy w najbliższym czasie będzie przecena gier z EA Classic np. 2 za
1zł?

Coś ma być w marcu/kwietniu.

Dnia 07.03.2012 o 11:58, karolekx23x napisał:

Kiedy można się spodziewać zniżki za grę Fife 12 na PC?

Trudno powiedzieć, nadchodzi Euro 2012, może w maju?

Dnia 07.03.2012 o 11:58, karolekx23x napisał:

Kiedy CDP ogłosi datę premiery gry Alan Wake na PC w wersji pudełkowej? Moze gram ma
jakieś informacje?

Miał wyjść w marcu, ale podobno przesunie się na kwiecień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 10:42, Vantor_Zorin napisał:

Złożyłem teraz zamówienie ale w mailu pisze "Zamówienie należy potwierdzić w terminie
5 dni od momentu jego złożenia. Brak potwierdzenia w tym terminie powoduje automatyczne
anulowanie zamówienia" 5 dni wypada 12 marca a nie 19,więc jak to jest?

Coś pochrzaniłam w przypadku pobrania - od daty złożenia zamówienia masz 5 dni na potwierdzenie, bo zamówienia na Fifę Street można od dziś potwierdzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w szczegóły zamówienia na HoMM 6 - pod okładką produktu jest link "Kliknij aby pobrać kod(y) do tego produktu." - kiedy klikniesz w niego, otworzy się plik tekstowy z kodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2012 o 20:24, Henrar napisał:

Hmm, odebrałem dzisiaj ME3 w Sferisie (płatność z góry) i nie mam kodu w zamówieniach.
Wiadomo kiedy można się go spodziewać? :3

Wejdź w szczegóły zamówienia na ME3 - pod okładką produktu jest link "Kliknij aby pobrać kod(y) do tego produktu." - kiedy klikniesz w niego, otworzy się plik tekstowy z kodem.
U mnie działa bez problemu w przypadku Twojego zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2012 o 21:57, Kadaj napisał:

Nie wiem jak w innych miejscowościach, ale w u mnie w Dominium pizza z podwójnym serem
to jakaś kpina. : <

A fakt, Da Grasso już większe jest od Dominium - pomyślimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 14:34, akne napisał:

A fakt, Da Grasso już większe jest od Dominium - pomyślimy :)


Ja zawsze lubiłem Dominium ale ostatnio przerzuciłem się na Da Grasso :) Smaczniej, szybciej i lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pojawiła się możliwość zamuwienia preorderu gry TERA w sklepie gram.pl i w związku z tym chciałem się zapytać i szczeguły totyczące wydania dostępnego w sklepie.
Czy zawiera jakieś dodatki do gry dostępne w preorderze , daje morzliwość PCC=Pre Character Creation & Name reservation for pre-order customers czyli stworzenie postaci i zarezerwowanie niku.I czy zawiera dodatkowo 30 dni gry?

Aha i jeszcze chciałem się zapytać o cene abonamenty gry TERA i bedzie wynośic co miesieczny abonament?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 16:51, dracko napisał:

Witam. Pojawiła się możliwość zamuwienia preorderu gry TERA w sklepie gram.pl i w związku
z tym chciałem się zapytać i szczeguły totyczące wydania dostępnego w sklepie.
Czy zawiera jakieś dodatki do gry dostępne w preorderze , daje morzliwość PCC=Pre Character
Creation & Name reservation for pre-order customers czyli stworzenie postaci i zarezerwowanie
niku.I czy zawiera dodatkowo 30 dni gry?

Aha i jeszcze chciałem się zapytać o cene abonamenty gry TERA i bedzie wynośic co miesieczny
abonament?


Postaram się dopytać jutro o te szczegóły polski oddział Ubisoft, który zajmuje się dystrybucją wersji pudełkowej w Polsce.
Na razie potwierdzoną mam tylko cenę.
Pewnie te 30 dni w pudełku jest, ale pewnie tak jak w przypadku innych MMO będziesz musiał albo podać numer karty kredytowej, albo wpisać kod prepaida 60-dniowego, żeby pograć.

A do tego data premiery światowej (03.05.) jest dość nieszczęśliwa, bo w Polsce w tym czasie trwa długi weekend. Jeśli dostaniemy towar w środę 02.05 (wątpię, żebyśmy dostali w pon 30.04, a jeśli już, to się nie zgodzą na wysyłkę w tym dniu), to wy go dostaniecie 04.05, cholera itp.
Pisałam o tym do Frogstera, ale daty nie zmienią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 14:48, Phobos_s napisał:

Ja zawsze lubiłem Dominium ale ostatnio przerzuciłem się na Da Grasso :) Smaczniej, szybciej
i lepiej :)

Da Grasso wyraźnie lepsze smakowo produkty ma. Przynajmniej mój oddział na Zaciszu w Wawie.
Ale z szybkością dostawy, to różnie bywa. Do mnie mają jakieś 10 min autem, a czas realizacji do 1,2 h sięga - pewnie tacy oblegani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 19:37, Szw3dzik napisał:

A kiedy zamówienie zmieni status na zrealizowane wczoraj odebrałem paczke.

Jak za pobraniem placiłeś to bodaj do pięciu dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2012 o 22:44, Harrolfo napisał:

Witam,
Czy jest szansa, żeby był dostępny w sklepie Alan Wake [PC] po angielsku przed premierą
wersji polskiej?

Nie, nie będziemy mieć w ofercie angielskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2012 o 07:13, karolekx23x napisał:

Aniu Wszystkiego Najlepszego z Okazji Dnia Kobiet:)

Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje ekipie gram za bardzo szybka wysyłkę Mass Effect 3, wszystko działa szybko dzięki Tobie
1 dzień i gra jest u mnie. Wracam do domu po pracy a tu karton stoi z gra:)
Jeszcze raz dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować