Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2012 o 20:55, akne napisał:

Ale mam już serdecznie dość tak nieprzewidywalnej i impulsywnej branży, po latach 5 mówię
pas, za słaba jestem i zbyt emocjonalna, żeby mieć gdzieś graczy i tylko im komunikować
kolejne dziwne posunięcia studiów i wydawców.


A cóż można zrobić, byś zmieniła zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2012 o 21:17, akne napisał:

Tak nas kurczę postrzegają, lol.


Niestety masz rację. Amerykanie do tej pory się pytają, czy po naszych ulicach chodzą niedźwiedzie polarne...

Ja w tej branży przesiedziałem łącznie 4 lata, z tym, że 3 w sklepie fizycznym, a rok jako PM u pośrednika dystrybutor -> ja -> sklepy i też miałem dosyć. Choć nie branży jako takiej a firmy.
Więc z jednej strony absolutnie Ci się nie dziwię, że czujesz się zmęczona.

Ale jeśli okaże się, że któregoś dnia zajrzę tutaj i zobaczę informację, że Akne już nie dzieli i rządzi w sklepie gram.pl, to odwrócę się na pięcie i pójdę do konkurencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie - w niedzielę kupiłem sobie w waszym sklepie Xboxa (slimka, 250 GB, bez żadnych gier, sama konsola). Dzisiaj przychodzi mi paczuszka. Wszystko ładnie cacy, przedzieram się przez karton gramowy, wyciągam moje pudło z Xboxem i prawie by mi się wy...sunął. Bo okazało się, że taśma (a raczej okrągły kawałek taśmy), która miała być pieczęcią, została odklejona i to trochę brutalnie (trochę papierku się zdarło). Spora część ulotek (tych kolorowych, czarnobiałe manuale są ok) była zagięta, bo upchana trochę w bok pudła.
Ja się pytam - o co chodzi? Tak raczej nie powinno być, że przychodzi do mnie konsola z otwartym pudełkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy planowana wysyłka Wiedźmina 2 ustalona na 13.04 = data odbioru gry przeze mnie, czy dzień, w którym zaczynacie wysyłać gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 13:38, Mikex napisał:

Czy planowana wysyłka Wiedźmina 2 ustalona na 13.04 = data odbioru gry przeze mnie, czy
dzień, w którym zaczynacie wysyłać gry?


A jak myślisz? Jak sama nazwa wskazuje wysyłka oznacza, że coś będzie wysłane, a nie dostarczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2012 o 14:35, Wojman napisał:

A jak myślisz? Jak sama nazwa wskazuje wysyłka oznacza, że coś będzie wysłane, a nie
dostarczone.


A jak myślisz, pytałbym o takie coś ot tak, bez powodu? Odpowiem - nie. A spytałem, bo pamiętam, że jak ostatnio coś kupowałem na gram.pl, to data wysyłki=data odbioru. Dlatego chciałem się dowiedzieć, czy w przypadku Wieśka też tak będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze jeśli zamówiłem EK DIABLO III 15.03 o 15.45 ;d czyli chwile po tym jak oglosiliscie mozliwosc zamawiania, nie spotka mnie rozczarowanie :D Mogła byś podać w przybliżeniu ilość preorderów aktualnie zlozonych ? Jestem ciekawy tej liczby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 21:57, dzyndzels napisał:

Mam nadzieje, ze jeśli zamówiłem EK DIABLO III 15.03 o 15.45 ;d czyli chwile po tym jak
oglosiliscie mozliwosc zamawiania, nie spotka mnie rozczarowanie :D Mogła byś podać w
przybliżeniu ilość preorderów aktualnie zlozonych ? Jestem ciekawy tej liczby:P


Nie ma szans na takie info. Sklep, gdyby podzielił się takimi danymi to sam strzeliłby sobie w kolano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 11:17, Prosiaq napisał:

Ja mam takie pytanie - w niedzielę kupiłem sobie w waszym sklepie Xboxa (slimka, 250
GB, bez żadnych gier, sama konsola). Dzisiaj przychodzi mi paczuszka. Wszystko ładnie
cacy, przedzieram się przez karton gramowy, wyciągam moje pudło z Xboxem i prawie by
mi się wy...sunął. Bo okazało się, że taśma (a raczej okrągły kawałek taśmy), która miała
być pieczęcią, została odklejona i to trochę brutalnie (trochę papierku się zdarło).
Spora część ulotek (tych kolorowych, czarnobiałe manuale są ok) była zagięta, bo upchana
trochę w bok pudła.
Ja się pytam - o co chodzi? Tak raczej nie powinno być, że przychodzi do mnie konsola
z otwartym pudełkiem?


Towar fabrycznie nowy i nie używany, cześć konsol była otwarta w celu sprawdzenia zgodności z zamówieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 16:31, Bartusz10 napisał:

Czy w tej promocji EA na PS3 będzie jeszcze MoH i czy Mass Effect 2 nie powinien kosztować
79,90 ?

MoH - jutro będzie dostępny, ME2 - dzięki, poprawiłam cenę teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 14:41, Damianuss1 napisał:

Czy planowany jest jakiś zestaw 3w1 odnośnie serii Mass Effect? Zależałoby mi na xboxowej
wersji.

Niestety nie, jedynka jest niedostępna od jakiegoś czasu, dwójka za to jest teraz w promocji po 79,90, a trójka to wiadomo - świeży produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 23:27, Harrolfo napisał:

Witam,
Czy w sklepie gramu szykują się jakieś wyprzedaże w niedługim okresie? :)

Zaglądaj regularnie to działu wyprzedaży:
http://www.gram.pl/sklep_szukaj_wyprzedaze.asp?zak_id=8u2
jeśli chodzi o pojedyncze produkty.
A jeśli chodzi o większe akcje, to polecam sekcję na stronie głównej sklepu - Super Oferty (te duże grafiki), tam są umieszczane największe promocje / okazje itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 21:57, dzyndzels napisał:

Mam nadzieje, ze jeśli zamówiłem EK DIABLO III 15.03 o 15.45 ;d czyli chwile po tym jak
oglosiliscie mozliwosc zamawiania, nie spotka mnie rozczarowanie :D Mogła byś podać w
przybliżeniu ilość preorderów aktualnie zlozonych ? Jestem ciekawy tej liczby:P

Liczby oczywiście nie mogę podać, ale zainteresowanie produktem w cenie 350 zł przerosło wszelkie oczekiwania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 19:42, Lex napisał:

Aniu, jak wygląda bundle Shoguna 2 ( http://www.gram.pl/sklep/pc/total-war-shogun-2-total-war-shogun-2-zmierzch-samurajow-1)?
To po prostu dwa oddzielne pudełka (premierowe?) z grami czy wydanie zbiorcze w jednym
boksie? Dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.

http://www.gram.pl/upl/katalog/w3/box-total-war-shogun-2-pc-4.jpg
Taką wizualizację wydania dostałam od CD Projekt i umieściłam na karcie, więc mniemam, że to dwa osobne pudełka zafoliowane razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 16:17, Karpik777 napisał:

Nie wiesz Aniu, czy Ubisoft w ogóle planuje wydać w Polsce Revelations: Ottoman Edition
na PC?

Podobno w przyszłym tygodniu, ale ja na to pre-ordera nie odpalę - jak towar wjedzie do magazynu, to go założę w sklepie.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować