Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 21.03.2012 o 19:10, akne napisał:

Podobno w przyszłym tygodniu, ale ja na to pre-ordera nie odpalę - jak towar wjedzie do magazynu, to go założę w sklepie. :)

Cóż, patrząc na różne przeboje, nie dziwię się ;) A jakąś ewentualną cenę sugerowaną zdradzić możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2012 o 13:38, Mikex napisał:

Czy planowana wysyłka Wiedźmina 2 ustalona na 13.04 = data odbioru gry przeze mnie, czy
dzień, w którym zaczynacie wysyłać gry?

Na 13.04 planujemy wysyłkę Mrocznej, bo mieliśmy ją dostać wcześniej niż zwykłą - to miał być jeden z przywilejów Mrocznej.
I o tym regularnie przypominamy CDP, może da radę wysłać ją jeszcze 12.04, ale to się okaże 11.04, bo produkcja trwa, po drodze wypadają święta itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 19:12, Karpik777 napisał:

> Podobno w przyszłym tygodniu, ale ja na to pre-ordera nie odpalę - jak towar wjedzie
do magazynu, to go założę w sklepie. :)
Cóż, patrząc na różne przeboje, nie dziwię się ;) A jakąś ewentualną cenę sugerowaną
zdradzić możesz?

O ile pamiętam, to na poziomie premierowego wydania, coś koło 109-119.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.03.2012 o 22:45, Piotrbov napisał:

A cóż można zrobić, byś zmieniła zdanie?

Jestem stara, tzn. mam już naście lat doświadczenia zawodowego, pracowałam w sześciu branżach, ale branża growa bije poziomem chaosu, niedoinformowania, błędów etc. wszystkie inne.
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 19:00, akne napisał:

MoH - jutro będzie dostępny, ME2 - dzięki, poprawiłam cenę teraz.

OK bardzo dziękuje chyba zamówię MoH i BBC2 a jak zbiorę jeszcze kasę to ME 2 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błąd w sklepie; nie działa szeregowanie gier od danej litery do danej litery.

Przy okazji - zamierzacie wprowadzić możliwość układania listy gier według ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szybkie pytanie, jest możliwe, że kod sms konieczny do odbioru zamówienia mógł nie dojść? Bo pre-order na dodatek do shoguna 2 złożyłem w zeszły piątek (nr zamówienia RQ05221250), wysłano go wczoraj, dzisiaj wprawdzie zdziwiłem się, że nie ma informacji od sklepu że zamówienie można odebrać (ale do tej pory odbierałem w sferisie, a tym razem zdecydowałem się na cyfrowe.pl, więc pomyślałem że oni czegoś takiego może nie mają), no ale miałem po drodze to wpadłem do punktu odbioru dowiedzieć się co i jak, a tam z kolei dowiedziałem się, w prawdzie grę sklep dostał, ale na sam nr zamówienia i dowód osobisty wydać jej nie mogą, bo muszę podać kod sms, którego nie otrzymałem. Poradzono mi tyle, bym zapytał tutaj co zrobić z tym fantem, bo oni sami nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 18:02, dark_master napisał:

Poradzono mi tyle, bym zapytał
tutaj co zrobić z tym fantem, bo oni sami nie wiedzą.


Kod dostajesz takze na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 18:02, dark_master napisał:

szybkie pytanie, jest możliwe, że kod sms konieczny do odbioru zamówienia mógł nie dojść?
Bo pre-order na dodatek do shoguna 2 złożyłem w zeszły piątek (nr zamówienia RQ05221250),
wysłano go wczoraj, dzisiaj wprawdzie zdziwiłem się, że nie ma informacji od sklepu że
zamówienie można odebrać (ale do tej pory odbierałem w sferisie, a tym razem zdecydowałem
się na cyfrowe.pl, więc pomyślałem że oni czegoś takiego może nie mają), no ale miałem
po drodze to wpadłem do punktu odbioru dowiedzieć się co i jak, a tam z kolei dowiedziałem
się, w prawdzie grę sklep dostał, ale na sam nr zamówienia i dowód osobisty wydać jej
nie mogą, bo muszę podać kod sms, którego nie otrzymałem. Poradzono mi tyle, bym zapytał
tutaj co zrobić z tym fantem, bo oni sami nie wiedzą.


Wprowadziliśmy od poniedziłaku pewne zmiany w systemie i niestety nie zadziałały jak trzeba a punkty dostały paczki ale nie moga ich obsłużyc informatycznie Do jutra powinnismy sie uporac z problemem a jezeli nie to damy zgode punktom na wydanie bez kodu , trzeba bedzie aby pracownik punktu podczas wydawania skontaktował sie ze mną . Punkty maja do mnie kontakt Krzysztof Kotowski - Action.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej akne. Mogłabyś dać mi znać jeśli zwolni się jakaś kolekcjonerka Diablo III, bo teraz z tego co widzę nie da się już jej zamówić. Co prawda nie wiem czy nie będę kupował EK GW2, ale o polskiej cenie cisza, także wolałbym mieć Diablo III w gotowości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja mam 3 pytania odnośnie Diablo III EK i z racji różnych niemożliwości odpowiedzi, to wydaje mi się, że najlepiej by było, gdybym dostał odpowiedź w stylu "tak" lub "nie".

1 - Czy Blizzard ustosunkował się już do liczby egzemplarzy (i potwierdził), które dostanie Gram.pl ?
2 - Czy ci, którzy zamówili a z racji limitu dla nich nie starczyło, to dostali już stosowne informacje?

Tu bym się zapytał, do której godziny i którego dnia dobito na Gramie do limitu kolekcjonerek, ale z racji, że nie można byłoby udzielić takiej odpowiedzi, to pytam inaczej.

3 - Czy ci, którzy zamówili 15 marca i ewentualnie do soboty (17 marca), nie muszą się bać o swoje zamówienia?

Dziękuję za informacje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 14:57, Heartbreaker napisał:

Ja mam 3 pytania odnośnie Diablo III EK i z racji różnych niemożliwości odpowiedzi, to
wydaje mi się, że najlepiej by było, gdybym dostał odpowiedź w stylu "tak" lub "nie".

1 - Czy Blizzard ustosunkował się już do liczby egzemplarzy (i potwierdził), które dostanie
Gram.pl ?


Jestem w stanie odpowiedzieć tylko na pyt. 1:
Nie.

W związku z tym niemożliwa jest odpowiedź na pozostałe pytania.

Odpowiedź na pytanie 4., które pewnie zadasz, brzmi:
Tak, codziennie się o to dopytuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2012 o 06:20, barsum napisał:

Hej akne. Mogłabyś dać mi znać jeśli zwolni się jakaś kolekcjonerka Diablo III, bo teraz
z tego co widzę nie da się już jej zamówić. Co prawda nie wiem czy nie będę kupował EK
GW2, ale o polskiej cenie cisza, także wolałbym mieć Diablo III w gotowości. :)

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=10688
Czyli na dziś mogę tylko powiedzieć: przypomnij się kilka dni przed premierą - to jest wariant pesymistyczny, bo wciąż mam nadzieję, że dostanę tyle EK, ile zamówiłam w dniu ogłoszenia daty premiery D3 (czyli 15.03), a wtedy moglibyśmy odblokować ten produkt, bo zamówiłam znacznie więcej niż wpadło zamówień 15-18.03, czyli do momentu, kiedy podjęłam asekuracyjną decyzję o zablokowaniu produktu z powodu niepewności ilości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 15:05, Harrolfo napisał:

Błąd w sklepie; nie działa szeregowanie gier od danej litery do danej litery.

Co jakiś czas to szeregowanie się wywala niestety.

Dnia 22.03.2012 o 15:05, Harrolfo napisał:

Przy okazji - zamierzacie wprowadzić możliwość układania listy gier według ceny?

Nowa wyszukiwarka ma taką funkcję.
Wpisz w okienku wyszukiwania w lewej kolumnie na stronie sklepu fragment nazwy produktu - wyświetlą Ci się produkty po prawej.
Nad nimi masz listę rozwijaną "Pokaż według" - wybierz opcję "Cena", a następnik kliknij na strzałkę dwukierunkową (taka mała przy suwaku do wybrania zakresu cenowego) - po pierwszym kliknięciu w nią zmieni się na "strzałkę w dół" i produkty uszeregują się wg ceny - rosnąco, a po kolejnym kliknięciu w tę strzałkę na "strzałkę w górę" i wtedy produkty posortują się wg ceny - malejąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować