Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2012 o 19:58, darkwind21 napisał:

Czy do oferty powróci Test Drive Unlimited i Penumbra. Coś ostatnio nigdzie nie idzie
znaleźć tych gier.
Z góry dzięki za opdowiedź.

CD Projekt to wydawał, ale chyba stracili licencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2012 o 15:23, Pawel0861 napisał:

Witam

Mam pytanie odnośnie pre-ordera Borderlandsa 2 na PC.
Czy egzemplarze sprzedawane na sklep.gram.pl także zawierają dodatki przedpremierowe
jak na amazonie i gamestop? (czyli złoty klucz, broń Gearboxa i amulet?)

Bonusy do pre-orderów pewnie wkrótce Cenega ogłosi, i pewnie nas też będą dotyczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2012 o 02:16, Zgreed66 napisał:

Ja mam takie pytanie odnosnie odbioru osobistego, nie ma już mozliwosci odebrania przesyłki
w "Trio" w Opolu?
W sumie teraz chciałem złożyć zamówienie i taki zonk.


Trio niestety wycofało się ze współpracy , inna chętna firma nie spełniła warunków aby ich zastąpić i szukamy kogoś innego . Na tym etapie nie mogę jeszcze powiedzieć ,że potrwa to xxx dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Będą rozdawane klucze do TERA onlina CBT 5 ? No i czy będzie dostępna w Polsce wersja gry z możliwoscią: PCC = Pre Character Creation & Name reservation for pre-order customers (czyli tworzenie postaci do zamawiajacych przed premierą)
Head Start = only for pre-order customers / If you pre-order TERA, you’ll be able to create a character and reserve your favorite name in advance and you’ll also be able to enter the servers before the actual launch date.
(wiadomo oco chodzi)

W inny firmach co sprzedaja preordery gry TERA jest dostępny PCC i Head Start. Dlaczego niema go w gram.pl ?
W polsce z tego co wiem i czytam po forach internetowych sporo fanów zamawia z zagranicznych sklepów a u naszego rodzimego sprzedawcy nie są dostępne takie typy pre-orderu, dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 14:24, dracko napisał:

Hej. Będą rozdawane klucze do TERA onlina CBT 5 ? No i czy będzie dostępna w Polsce wersja
gry z możliwoscią: PCC = Pre Character Creation & Name reservation for pre-order customers
(czyli tworzenie postaci do zamawiajacych przed premierą)
Head Start = only for pre-order customers / If you pre-order TERA, you’ll be able
to create a character and reserve your favorite name in advance and you’ll also
be able to enter the servers before the actual launch date.
(wiadomo oco chodzi)

W inny firmach co sprzedaja preordery gry TERA jest dostępny PCC i Head Start. Dlaczego
niema go w gram.pl ?
W polsce z tego co wiem i czytam po forach internetowych sporo fanów zamawia z zagranicznych
sklepów a u naszego rodzimego sprzedawcy nie są dostępne takie typy pre-orderu, dlaczego?

Mam problem z uzyskaniem jasnych i przejrzystych informacji od polskiego dystrybutora wersji pudełkowej.
Prawdopodobnie to, co będą sprzedawać, będzie zawierać prawo do headstartu i rezerwacji nicka, ale na 100% nie jestem jeszcze upewniona. Mamy tylko obiecane trochę kodów na mounta (info na karcie produktu).
Do tego premiera jest w bardzo nieszczęśliwym okresie i obawiam się, że nie będziemy mogli zrealizować wysyłki przed premierą, jeśli dostaniemy towar późno, czyli 30.04 popołudniu. Bo 01.05 jest święto, 02.05. nasz magazyn nie pracuje, 03.05 jest święto, a 04.05 piątek.
Zatem polecam zamawianie wersji elektronicznych. Niestety.
(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2012 o 19:49, Wojak0074 napisał:

Czy i kiedy będzie dostępna wersja "Freedom" Assassin''s Creed 3?

Polski oddział Ubisoft obecnie nie potwierdza i nie zaprzecza, że Freedom będzie dostępne w Polsce tylko w Ubi Shop.
Czyli imho będzie dostępne tylko w Ubi Shop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie egzemplarze Mrocznej Edycji Wieśka na xboksa są wysyłane 13 (piątek)? Istnieje szansa by były wysłane wcześniej? Gdyby doszedł akurat na weekend to byłby cud, miód i orzeszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Ale to i tak niebardzo ratuje tych co chcą brać udział w Head-Start który ma być od 28-04 do 02-05-2012 no i premiera 03-05-2012

Prosze pomęczcie Ubisoft i wyciągnijcie wiecej inforamcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie w sprawie konkursu Mass Effect 3 - zaprojektuj DLC.
Jestem laureatem, zająłem pierwsze miejsce w konkursie. Otrzymałem przed chwilą (04-03-12 15:00) przesyłkę z modelem statku, ale nie dostałem nagrody głównej wielkiej litografii, nastąpiła jakaś pomyłka przy wysyłaniu?
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tu nie pisałem ale teraz po prostu muszę. Aniu, powiedz proszę co już wiadomo na temat pre-purchase GW2 w Polsce. Przypominam, że pre-purchase rusza już 10 kwietnia (tydzień czasu OD DZIŚ!!!) a nadal nie znamy ani ceny, ani czy w ogóle będzie można kupić w Polsce taki hit jak GW2 w przedsprzedaży. No sorry, ale jeśli Malta, RPA i Islandia już dawno mają załatwione takie pierdoły, a my do dziś nie wiemy absolutnie nic to już po prostu wstyd. Przez to musimy (fani serii gw) planować kupno gry za granicą w obcych walutach, a nie wspierać Polską gospodarkę

Spoiler

(i portfele cdp)

. Jest jeszcze trochę czasu ale jako jedyny kraj nie dano nam żadnego info na temat możliwości kupienia pre-purchase w Polsce.
Chyba nie wymagamy za wiele.

Pozdrawiam, szerszu fan serii gw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania, bo też czuję, że czas się kurczy, 10 kwietnia już za rogiem.

[Ale, tak nawiasem mówiąc, to domyślam się, że karny k***s należy się nie Ani, a CDP za opieszałość - w końcu to oni są za polskie wydanie odpowiedzialni, i bez ich info niewiele się tu da zrobić]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Kiedy będzie można zamawiać w sklepie gram.pl dodatek do Tropico 4 ?
Czy jest jeszcze szansa na pojawienie się Dead Space 1 na PC oraz dodatku do Disciples III - Wskrzeszenie ?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2012 o 11:41, Bajuj napisał:

Kiedy będzie można zamawiać w sklepie gram.pl dodatek do Tropico 4 ?

Nie odpalam na to pre-ordera, więc zamówienie będzie można złożyć, kiedy towar do nas dojedzie, czyli 1-2 dni przed premierą.

Dnia 04.04.2012 o 11:41, Bajuj napisał:

Czy jest jeszcze szansa na pojawienie się Dead Space 1 na PC oraz dodatku do Disciples
III - Wskrzeszenie ?

Dead Space - niedostępny w EA już, nakład wyczerpany. Wskrzeszenie wycofałam z oferty, bo się nie sprzedawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 05:59, Tenebrael napisał:

Przyłączam się do pytania, bo też czuję, że czas się kurczy, 10 kwietnia już za rogiem.

[Ale, tak nawiasem mówiąc, to domyślam się, że karny k***s należy się nie Ani, a CDP
za opieszałość - w końcu to oni są za polskie wydanie odpowiedzialni, i bez ich info
niewiele się tu da zrobić]


Trwają rozmowy, ale żebyście potem nie marudzili, że miało być inaczej, a ogłosiliśmy coś innego, to dogrywamy pewne szczegóły i tak jak na całym świecie u nas pre-order też ruszy 10.04.2012 - na 99%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 11:14, Sipso2008 napisał:

Wszystkie egzemplarze Mrocznej Edycji Wieśka na xboksa są wysyłane 13 (piątek)? Istnieje
szansa by były wysłane wcześniej? Gdyby doszedł akurat na weekend to byłby cud, miód
i orzeszki :)

To zalezy od tego, kiedy towar dotrze do naszego magazynu. Wersja optymistyczna to wysyłka 12.04.2012, ale na tym etapie nic nie chcemy obiecywać, bo po drodze są święta i jakieś kataklizmy się mogą wydarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2012 o 14:15, dracko napisał:

Dzięki za odpowiedź. Ale to i tak niebardzo ratuje tych co chcą brać udział w Head-Start
który ma być od 28-04 do 02-05-2012 no i premiera 03-05-2012

Prosze pomęczcie Ubisoft i wyciągnijcie wiecej inforamcji.


Męczymy Frogstera, Ubisoft itp., żebyście mogli dostać pudełkową wersję wystarczająco wcześnie, aby skorzystać z head startu (od 28.04) i wcześniejszej rezerwacji nicka (od 26.04), czyli Ubisoft powinien ją wysłać do sklepów 24.04 - wariant idealny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2012 o 14:27, akne napisał:

Trwają rozmowy, ale żebyście potem nie marudzili, że miało być inaczej, a ogłosiliśmy
coś innego, to dogrywamy pewne szczegóły i tak jak na całym świecie u nas pre-order też
ruszy 10.04.2012 - na 99%.


W wielu przypadkach pre-order i pre-purchase się pokrywają ale w wypadku GW2 jest różnica... więc czy na pre-purchase tej gry w gram.pl można liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.04.2012 o 14:51, Chrronnos napisał:

W wielu przypadkach pre-order i pre-purchase się pokrywają ale w wypadku GW2 jest różnica...
więc czy na pre-purchase tej gry w gram.pl można liczyć?

http://www.guildwars2.com/en/the-game/game-faq/#forty-three
Na pamięć to już umiem :)
Na 100% wszystko się wyjaśni (mam nadzieję) do piątku 06.04.2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować