Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

@Noma
Prawdopodobnie żaden sklep, poza oficjalnym sklepem Ubisoftu, nie będzie posiadać tej kolekcjonerki. Ja osobiście widzę czarny scenariusz co do tej kolekcjonerki, czyli powtórka z ACR Animus, przy której do końca łudziłem się, że będzie można ją kupić poza UbiShopem, myliłem się, więc jak komuś zależy to lepiej się nie napalać... :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy gram.pl będzie prowadzić sprzedaż gw2 w edycji Digital Deluxe czy niestety pozostaje mi zamówienie edycji standardowej?
Bo jednak 75€ jest przesadą, a na oficjalnej stronie gw2 właśnie trzeba tyle za nią zapłacić.
Dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 10:22, pharaun02 napisał:

Witam.
Czy gram.pl będzie prowadzić sprzedaż gw2 w edycji Digital Deluxe czy niestety pozostaje
mi zamówienie edycji standardowej?
Bo jednak 75€ jest przesadą, a na oficjalnej stronie gw2 właśnie trzeba tyle za
nią zapłacić.
Dziękuje i pozdrawiam.


Nie będzie. Delux możesz kupić na stronach zajmującymi się sprzedażą kluczy do gier cena około 230zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuje wykorzystać rabat 20 zł przy zamówieniu kolekcjonerki Guild Wars 2 ale mimo że pojawia się napis "Aktywowano kod: rabat 20,00 zł w tym zamówieniu" cena nadal pozostaje 499,90 + przesyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zamówić 2 CE + 3 Standard, bo tak się dogadałem ze znajomymi, byśmy mieli jedną przesyłkę. Nie zdążyłem zamówić nic, choć siedziałem i cierpliwie czekałem.

Ale to nie o to właściwie chodzi. Raczej dlaczego nie można włożyć 2 edycji kolekcjonerskich do koszyka? Czemu z edycją kolekcjonerską nie można dodać edycji standardowej? Czy edycja kolekcjonerska będzie jeszcze dostępna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to za amatorszczyzna... po uzupełnieniu wszystkich danych i ostatecznej finalizacji wyskoczył mi jakiś z doopy błąd... w moich zamówieniach nie widzę potwierdzenia, a ponownie dodać nie mogę gdyż produkt jest już niedostępny... zostało tylko pogratulować naszemu rodzimemu dystrybutorowi drewnianych serverów i kosmicznej ilości wynegocjowanego nakładu w liczbie sztuk nieco powyżej 10. 2h zmarnowanego czasu pewnie nikt mi nie zwróci, ale chociaż dam zarobić więcej ANetce kupując z ich stronki. ;P

Ostatni raz korzystałem z usług tego sklepu.
Dziękuję, dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2012 o 12:33, Feflar napisał:

EK GuildWars2 będzie jeszcze dostępna?

Akne odpowiedziała już na to pytanie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=10884 . "Za to, aby zaspokoić tych, którzy nie będą mogli być przy komputerze od 9:00, będę "uwalniać" sztuki sukcesywnie, żeby też ktoś mógł się załapać późnym wieczorem. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pre-purchase''y Guild Wars 2 zostały już w całości sprzedane lub zarezerwowane (zarezerwowane, czyli zamówienia czekają na ich potwierdzenie lub opłacenie). Wysyłka sprzedanych pre-purchase''ów jest dziś.
Niewielkie ilości mogą się stawać dostępne codziennie o różnych porach, jeśli ktoś anuluje zamówienie albo go nie potwierdzi lub nie opłaci w terminie (po 7 dniach od złożenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować