Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Ja chcialbym zapytac o co kaman tak jakby z nowym Men of Warem ?:)
Czy Cenega ma znowu(znowu bo ta sama sytuacja byla z Krolem Arturem 2 i jest z Crusader Kings 2) klopot, zeby policzyc paluszki u rak czy faktycznie jest przekonywujacy powod, ze premiera zostala przesunieta? :D
Bardzo czesto jest tak, ze chcialbym kupic cos na gramie ale przez niekompetencje(masakryczne opoznienia premier) Cenegi moje pieniazki koncza w kieszeni sztima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
chcialbym sie dowiedziec, dlaczego zninkal moj numer gry Wiedzmina 2 Mrocznej Edycji z moich zamowien? Wczesniej bylo widoczne jaki unikalny numer posiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Wiadomo już coś o Pre Character Creation & Name reservation for pre-order customers
Head Start dla kupujacych w sklepie gram.pl? A to już niedługo.

Ubisoft odpowiedział cos na wasze męczenie go?

A i czy wiadomo juz w jakiej wysokości bedą opłaty za prepaid?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 12:26, dracko napisał:

Witaj. Wiadomo już coś o Pre Character Creation & Name reservation for pre-order customers
Head Start dla kupujacych w sklepie gram.pl? A to już niedługo.


Nie, nic jeszcze nie wiadomo. Stanie się wiadomo, kiedy zostanie ogłoszona premiera Guild Wars 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 13:30, Chrronnos napisał:

Piotrbov: dracko tego nie sprecyzował ale o ile się nie mylę to chodzi mu o TERA a nie
GW2 :)


Aaaa faktycznie. Przepraszam. Ja ciągle się w GW 2 i totalnie zapomniałem, że jakieś inne gry mogą mieć headstart itd. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, czy można połączyć moje dwa zamówienia w jedno? Oba są na Diablo III i chciałbym odebrać je za jednym razem (chodzi o odbiór osobisty).

Tutaj załączam numery zamówień:
TE01201252 - wersja standardowa
EM04041218 - kolekcjonerka

Poza tym, moje zamówienie na podkładkę Razer Goliathus (numer zamówienia: EB02211251) ma status "zrealizowane", ale obok ciągle widnieje odnośnik "sprawdź gdzie jest przesyłka". Trochę mnie to denerwuje, bo aktualnie z niej korzystam więc chyba wiem, gdzie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 12:26, dracko napisał:

Witaj. Wiadomo już coś o Pre Character Creation & Name reservation for pre-order customers
Head Start dla kupujacych w sklepie gram.pl? A to już niedługo.

Ubisoft odpowiedział cos na wasze męczenie go?

A i czy wiadomo juz w jakiej wysokości bedą opłaty za prepaid?


Ubisoft mi dziś odpisał, że powinniśmy dostać pudełka z grą najpóźniej 25.04, czyli w tym dniu ją wysłać też do Was.
Rezerwacja nicka przy użyciu klucza z pudełka ma być możliwa od 26.04, a headstart od 28.04.

Ubisoft nie będzie dystrybuować prepów pudełkowych w Polsce - a przynajmniej oficjalnie o tym nie poinformował, a do headstartu zostało 2 tygodnie, więc raczej w tym temacie nic się nie zmieni.
Więc o ceny abonamentu opłacanego kartą kredytową pytaj Asię z Frogstera na konsulacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 10:59, Spleen napisał:

Witam,
chcialbym sie dowiedziec, dlaczego zninkal moj numer gry Wiedzmina 2 Mrocznej Edycji
z moich zamowien? Wczesniej bylo widoczne jaki unikalny numer posiadam.

Pewnie coś się wykrzaczyło w momencie obrabiania zamówień w celu ich wysłania do magazynu, ale numerki zostaną przydzielone zgodnie z wcześniejszymi informacjami.
A Mroczną powinniście jutro dostać do rąk, magazyn pracuje pełną parą, żeby ją dziś do Was wysłać.
I oczywiście w punktach odbioru upominajcie się o konkretny numerek - na dokumencie sprzedaży papierowym będzie też widnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 10:14, TwardkiSlovian napisał:

Ja chcialbym zapytac o co kaman tak jakby z nowym Men of Warem ?:)


Towar wjechał dziś o 12:00, jest dostępny do zamawiania od 16:00.
Przez wysyłkę Mrocznej obawiałam się, że nie zdążymy wysłać dziś zamówień na MoW, więc rano zmieniłam datę wysyłki na 13.04. na kartach zwykłej i EK. Ale towar został przyjęty na stan szybko itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2012 o 01:53, infernal1234 napisał:

mam pytanie, czy gram.pl będzie mieć dostęp do jakich kolwiek jeszcze ek z gw2 ?

Staram się o dodatkową dostawę pre-purchase''ów EK GW 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.04.2012 o 00:23, khizbu napisał:

Czy w takim razie mogli byście publikować zdjęcie tylnej okładki? Tak by było o wiele
łatwiej, tam jest wiele informacji.

Organizacyjnie pracochłonne, bo mogę sprowadzić jedną sztukę do biura, sfotografować telefonem (mało profesjonalne), ale potem nie jest łatwo zwrócić ją do magazynu (mnóstwo formalności papierkowych).

Po prostu pytaj przed zakupem, a spróbuję wydobyć informacje od wydawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 22:53, Lfdracon napisał:

Czy jest możliwość dodania czegoś do zamówienia składającego się z jednego przedmiotu
w pre-orderze, które zostało już opłacone? Lub chociaż możliwość złożenia drugiego zamówienia
i wysłania ich razem, bez ponoszenia podwójnego kosztu przesyłki?

W takim przypadku musisz się skontaktować z naszym DOK:
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4
wysłać prośbę o połączenie zamówień (nie potwierdzaj ani nie opłacaj ich, zanim DOK Ci nie odpisze) lub dodanie produktu do zamówienia.
Przy czym DOK zazwyczaj odpowiada w ciągu 24 h, a po weekendzie 48 h, więc jeśli prosisz o zmianę w dniu wysyłki pre-ordera* lub 1-2 dni wcześniej, to możesz nie dostać połączonego zamówienia w następnym dniu.

Poza tym, jeśli złożyłeś zamówienie przedpremierowe na grę, która się ukaże za miesiąc albo później, a chcesz dołożyć produkt dostępny w ograniczonej czasowo promocji lub z wyprzedaży, to Ci go DOK nie dołoży.

W razie wątpliwości pytaj, bo są różne przypadki, a ja skrótami myślowymi operuję.


*P.S. Aha, doczytałam, że zamówienie jest już opłacone, więc do wysyłki jest kilka dni, więc patrz wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 21:22, kolexx napisał:

Jeszcze małe pytanko, czy wiadomo co z tymi ludźmi co kupili preorder z oficjalnej strony?

Czy jest szansa aby oni również otrzymali pudełko:))

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=10946
Piotrbov ma rację.
Przy zakupie klucza przez NCsoft nie masz szans na otrzymanie wersji pudełkowej standardowej edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 21:13, Damianuss1 napisał:

Teraz zupełnie inaczej kształtuje się to w mojej wyobraźni :p.

Ja już nie mam wyobraźni. Tylko zakwasy od przewalania 3-kilogramowych pudełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2012 o 18:29, wojcio102 napisał:

Czytałem poprzednie pytania pana Janka_Izdebskiego, ale nie znalazłem satysfakcjonującej
odpowiedzi więc zapytam osobiście: czy kupując na dzień dzisiejszy, w sklepie Gram.pl
grę Sniper Elite V2 na PeCety, otrzymam dodatkowo DLC "Zamach na Hitlera"? Na stronie
przedmiotu nie widać stosownej adnotacji.


Dziś potwierdziłam z LEM fakt dodawania tego DLC u nas do wersji PC, umieściłam informację na karcie.
Oczywiście bonus obowiązuje także dla wcześniej złożonych zamówień - zawsze tak jest u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe, teraz Mroczna a za 32 dni powtórka z rozrywki bo Diablo III tez ladnie da wam zapiernicz;) najwazniejsza premiera od dekady wiec cisnienie jest ogromne,zeby wszystko dotarlo na czas ;) czujesz powoli ta presje ,ktora nadchodzi :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować