Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Aniu , doszla juz do was dostawa D3 EK i D3? pytam, poniewaz gosc na oficjalnym polskim forum D3 ,napisal,ze otrzymal ja z brakamii. Pudelko z soundtrackiem mimo ,ze zafoliowane nie mialo w srodku plyty i brakuje mu guest pass''ów. Troche bylbym zadzwiedziony ,ze za taka cene nie bylo by wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 14:32, dzyndzels napisał:

Aniu , doszla juz do was dostawa D3 EK i D3? pytam, poniewaz gosc na oficjalnym polskim
forum D3 ,napisal,ze otrzymal ja z brakamii. Pudelko z soundtrackiem mimo ,ze zafoliowane
nie mialo w srodku plyty i brakuje mu guest pass''ów. Troche bylbym zadzwiedziony ,ze
za taka cene nie bylo by wszystkiego.


To co jest w zestawie ma być w zestawie. Jeśli jakiegoś elementu brakuje trzeba napisać reklamację do sklepu lub do Blizzarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie odnośnie Diablo 3 , widzę że nakład został wyczerpany, kiedy można spodziewać się nowej dostawy, bo zamierzam zamówić D3 gdzieś za dwa tygodnie pod koniec miesiąca. Chciałbym zamówić jak zwykle u was na gramie, ale nie wiem czy będzie już wtedy dostępny nowy rzut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 16:17, Meketh napisał:

Witam mam pytanie odnośnie Diablo 3 , widzę że nakład został wyczerpany, kiedy można
spodziewać się nowej dostawy, bo zamierzam zamówić D3 gdzieś za dwa tygodnie pod koniec
miesiąca. Chciałbym zamówić jak zwykle u was na gramie, ale nie wiem czy będzie już wtedy
dostępny nowy rzut.


Cytat Ani, ze wczoraj:
"Wczoraj po 18:00 zablokowałam produkt na wszelki wypadek, gdyby w nocy się klienci rzucili, odblokowałam rano i chyba zablokuję koło 16:00, bo ilość zmierza ku wyczerpaniu, a nie chce mi się zaglądać do systemu w weekend, przynajmniej nie co kilka godzin."

Więc możliwe, że coś jeszcze jest, lecz na wszelki wypadek jest zablokowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2012 o 17:07, Valium napisał:

Prawdopodobnie juz nie w przypadku D3, ale czy przy nastepnych kolekcjonerkach bylaby
mozliwosc aby termin potwierdzania zamowien byl troche przed premiera? Tak, aby zdecydowani
mogliby sie zalapac na swoj egzemplarz jeszcze na premiere. :)

Tak zawsze robimy przy większych premierach, ale tym razem przeszkodził nam długi weekend - dla dobra klientów nie chcieliśmy wymagać wcześniejszego potwierdzania zamówień i wcześniejszego ich anulowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złóż zamówienie, nie potwierdzaj go ani nie opłacaj, prześlij mi jego numer, to Ci wyedytuję cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.05.2012 o 12:00, Elhi napisał:

L.ZAMENHOFA 46 58-105 Świdnica, bo widzę, że w tesco nie można odebrac EK.

Gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 14:32, dzyndzels napisał:

Aniu , doszla juz do was dostawa D3 EK i D3? pytam, poniewaz gosc na oficjalnym polskim
forum D3 ,napisal,ze otrzymal ja z brakamii. Pudelko z soundtrackiem mimo ,ze zafoliowane
nie mialo w srodku plyty i brakuje mu guest pass''ów. Troche bylbym zadzwiedziony ,ze
za taka cene nie bylo by wszystkiego.

Nie martw się na zapas :) I nie siedź nie forach ;)
A poważnie, to jeśli w pudełku czegoś brakuje, to zawsze możesz złożyć reklamację sprzedawcy, on się skontaktuje z dystrybutorem itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2012 o 16:17, Meketh napisał:

Witam mam pytanie odnośnie Diablo 3 , widzę że nakład został wyczerpany, kiedy można
spodziewać się nowej dostawy, bo zamierzam zamówić D3 gdzieś za dwa tygodnie pod koniec
miesiąca. Chciałbym zamówić jak zwykle u was na gramie, ale nie wiem czy będzie już wtedy
dostępny nowy rzut.

"Nowy" rzut będzie dostępny 15.05, kiedy anulują się niepotwierdzone zamówienia złożone do 11.05.2012.
Nie wiem, kiedy będzie kolejna normalna dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 08:50, akne napisał:

Złóż zamówienie, nie potwierdzaj go ani nie opłacaj, prześlij mi jego numer, to Ci wyedytuję
cenę.


To numer mojego zamówienia: YI00601206
Dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 10:32, Robertson250 napisał:

To numer mojego zamówienia: YI00601206

Gotowe, możesz płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2012 o 18:52, David741 napisał:

Mam pytanie, czy Diablo III będzie dostępny jeszcze na PC ?

Leń, spójrz 3 posty wyżej i masz odpowiedź. Albo wycofane sztuki (z anulowanych, niepotwierdzonych), albo czekanie na nową dostawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bardziej prywatnie do Ciebie - jak zostałaś product managerką, dlaczego Cię to kręci i jaką drogę musiałeś pokonać aby pełnić wymarzone stanowisko? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie, czy EK diablo 3 mozna zamowic teraz na przyszlosc, czy trzeba czekac az beda dostepne? (pisze z nadzieja zalapania sie na 15-go)

Salve!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy planujecie mieć w swojej ofercie token''y do Battle.net ?
Pod koniec miesiąca chce sobie zamówić w gram.pl myszkę Steelserier Diablo i przy okazji tego tokena (gdyby były) by nie płacić 2x za przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,piszę w sprawie FIGURKI dodawanej do Pre Order''a gry Protoype 2. Do dzisiaj jej nie otrzymałem,pisałem już do obsługi klienta i odpowiedzi nie dostałem(pisałem już 3dni temu). Co w związku z tym? Czekam i dalej jej nie otrzymałem,miała zostać dosłana w późniejszym terminie(jak pisano w mailu, ,,problemy z produkcją'''')...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo, czy tylko mi zniknęło zamówienie Diablo 3 w sklepie gram.pl ?? Czy to jakieś żarty są ?!

Zamówienie złożone w lutym, a tu dzień przed premierą znika mi z listy zamówień gra.

CO TU SIĘ DZIEJE ?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować