Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

>Nerwy mi rozum odjęły, dzięki za poradę, do mnie również dzis dotrze ;)

A mnie pierd***ą i jutro wieczorem MOŻE dojdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 15:53, Bulka159 napisał:

Upewniłem się, czy paczka dzisiaj dojdzie - dojdzie. Wystarczy zadzwonić na infolinie,
podać numer listu przewozowego, podają numer do kuriera i zwyczajnie zapytać o której
będzie. Infolinia jak i sam kurier bardzo uprzejmi. Także dzwonić, pytać i czekać :)
Sam kurier powiedział mi, że jest szał dzisiaj z tymi grami, co mnie nawet nie dziwi
:)

Do zobaczenia w sanktuarium, mój diabełek będzie za godzinkę.


Ja dzwoniłem po 14 do kilku oddziałów i niestety moja paczka jak to ładnie pani powiedziała "przez pomyłkę" poleciała do innego oddziału. Wynikiem tej "pomyłki" jest wysyłka dopiero jutro.. Teraz pytanie kogo to wina? Gram czy Shenkera..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Prześlij proszę te uwagi do mnie na maila - zgłoszę do działu transportu.


Wysłałem ci na e maila skargi, oby coś naprawili bo na razie wolę nie kupowac na gram.pl, kurier za drogi na to co oferuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 16:31, skodr napisał:

>Nerwy mi rozum odjęły, dzięki za poradę, do mnie również dzis dotrze ;)

A mnie pierd***ą i jutro wieczorem MOŻE dojdzie...

To ja wolę nie dzwonić, bo znając moje szczeście usłyszę to co Ty.

A tak mnie zastanawia. Na jakiej zasadzie przydzielacie kurierów, bo chyba DBS nie dostarcza wszystkich D3 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na karcie Diablo III piszę że gra jest dostępna. Ale gdy chcę ją dodać do koszyka to wyskakuje że wszystkie sztuki zostały wyprzedane ? Moglibyście to naprawic czy coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest kpina co do tej cholernej firmy Shenker, paczka zostala wysłano do odbiorcy "Warszawa Polska 2012-05-15 10:04" z Wawy do mojego miasta to okolo 20km szybciej bym rowerem dostarczyl niz tym "kurierem" . Od tej godziny ani nie mozna dodzwonic sie do biura obslugi klienta magiczne "Przepraszamy wszystkie linie sa zajete" no prosze mamy dwudziesty pierwszy wiek czy oni maja tylko jeden telefon omg. Ani kurier nie zadzwoni czy dzis bedzie , nic ,zero , dno . To mialbyc preorder ,dostarczony kurierem , a nie robienie klienta w bambo. Sory , ale nerwy mnie poniosly czekajac na D3 caly dzien , bez zadnego odezwu od zajebistej firmy kurierskiej SHENKER. Porazka totalna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Do kiedy gram.pl wysyła przedmioty przez DB Schenker? Ja do tej pory dostawałem wszystko przez UPS (z ich pracy jestem mega zadowolony). Czy coś się zmieniło globalnie czy tylko niektóre rejony mają DBS od teraz? Mam nadzieję, że okolice Leszna nadal obsługuje u Was UPS, po tym co tu ludzie piszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kmalcherek
No niektóre rejony widać obsługuje DB SHENKER a inne UPS.

Ja odkąd zmieniono na DB SHENKER to cały czas mam ich i niestety cały czas problemy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beda jeszcze kolekcjonerki? Caly dzien nie mialem dostepu do komputera, o 17:20 ogladalem jak leci ostatnia sztuka. :///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 13:03, akne napisał:

Uzasadnienie jest jedno: Diablo 3.
Gdybyśmy mieli więcej niż jeden numer telefonu, to też wszystkie linie byłyby dziś zajęte.
W czym Ci mogę pomóc?


I to jest dla Pani uzasadnieniem?
Fakt, iż ludziom ciężko odebrać telefon, JEDEN jedyny ? Nie osądzam ostatecznie że taka jest prawda, jedynie przypuszczam, bo podejrzewam że odbijałem się ze względu na innych ludzi próbujących się dobić, nie mniej gdy już załapałem sygnał to NIKT nie raczył odebrać. Potem już sobie odpuściłem, zyskaliście u mnie minusa. Jeśli dla was problemem jest odebranie jednego telefonu, który posiadacie to jak w takim razie można uznać Was za ''profesjonalną firmę'' ? Jeśli brakuje Wam ludzi to grono bezrobotnych jest dość szerokie w naszym cudnym państwie, przy czym dodać kilka telefonów by mogli rozładować chętnych na informację klientów. Jaki w tym problem? Tłumaczy się Pani premierą gry? Dużą premierą gry? Co to za tłumaczenie? Przy Państwa firmie jest raczej niestosowne, ponieważ to już nie jest NASZ problem tylko WASZ. Klienci oczekują na informacje, wyciągają do Was ręce, ręce z PIENIĘDZMI, a Wy nie raczycie odpowiedzieć na kilka pytań..

Tak czy inaczej dobrze się stało, przeszedłem się do MM i kupiłem D3 OSOBIŚCIE za 170 zł, niżej nigdzie nie znalazłem.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo 3 EK ... byl to mój pierwszy zakup i ostatni na tą chwilę w waszym sklepie...
specjalnie urlop brałem z pracy czekając na kuriera (SCHENKER) pomimo ze ich tracking kuleje ( opóznienia kilku godzin ) to pierwszy raz widze by paczka aby pokonać 80km ( z Kielc do Radomia ) wymaga ponad 8h ( Wysłano do odbiorcy Kielce Polska 2012-05-15 12:15 ) na tą godzine nie ma kuriera i niespodziewam się go dziś już ehhh
nastepnym razem wolał bym dopłacic i móc wybrać z jakiej firmy kurierskiej skorzystać ( jeśli będzie następny raz ale widze że empik lepiej sobie w tej kwesti radzi )

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 19:20, Valium napisał:

Beda jeszcze kolekcjonerki? Caly dzien nie mialem dostepu do komputera, o 17:20 ogladalem
jak leci ostatnia sztuka. :///


Wystarczy przejść się do sklepów i poszukać.

Ludzie czy Wam na prawdę tak ciężko wyjść z domu? Odrobinka czasu na spacerek i już kolekcjonerka w łapkach, niewiele potrzeba.. gram.pl i wszystkie portale wysyłkowe to nie wszystko, swoje nakłady mają również inne sklepy - a więc nic prostszego jak przejść się do sklepu.. ;)

Pozdrawiam tych którzy doświadczyli ''udanych'' zakupów w gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, ale taki Poznan dostal 8 sztuk, Bydgoszcz 5. Wszystko wyprzedane (mieszkam w Bydgoszczy). Sprawdzalem w poniedzialek wszystkie sklepy, wszedzie powiedzieli ze nie bedzie. Dzisiaj sie we wszystkich przeszedlem, w jedynym Saturnie wyniesli ostatnia z 5 sztuk 15 minut przede mna jak ladnie mi pan z obslugi powiedzial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zszokowany Twoją wypowiedzią.

W dziurze której ja żyję (największa dziura na dolnym śląsku - Wałbrzych) bez problemu nabyłem grę w MM''kcie. Byłem również w Empiku, skąd się odbiłem i poszedłem prosto do MM (pomyślałem, a nóż się trafi). Tam zauważyłem reklamy D3 i popędziłem na sklep. Patrzę D3 na półkach (gdy brałem było 9 sztuk). Nie wiem może to wynika z małego zainteresowania (w co śmiem wątpić bo jest o tym głośno) w moim mieście, a może z biedy (aczkolwiek Camaro, Porshe, Mustang, Corvetta i tego typu zjawiska są tu znane), sam nie wiem ;)

Dodam jeszcze, iż bardzo się zdziwiłem gdy usłyszałem od Pana w Empiku że ''Diablo 3 pojawi się na półkach jutro albo pojutrze''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2012 o 20:25, Valium napisał:

Mowie o kolekcjonerce. Inne wydania mnie nie interesuja.


To zmienia postać rzeczy, nie doczytałem że chodzi o EK. Mnie osobiście zwykła wystarczy, dlatego też tylko za nią rozglądałem. Nie zwróciłem uwagi czy jest również EK na półkach ale próbuję sięgnąć pamięcią i nie przypominam sobie żeby była. Nie mniej jeśli interesuje Cię tylko EK to radzę wstrzymać się do jutra/pojutrza tak jak mnie poinformowali w Empiku - tam na pewno nabędziesz EK. Jeszcze jedno, w większym mieście, takim jak Poznań, wydaje mi się że odbywała się nocna premiera, dlatego też D3 powinno już być na półkach o ile się nie mylę?

No chyba że interesują Cię EK z allegro za ok 500 zł? :) (jeśli chcesz na gwałt już teraz mieć zamówione xd)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować