Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Ja może spytam wprost, czy można zarezerwować sobie jedną kopię Diablo, żeby potem nie było znowu szarpaniny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dla odmiany zamiast marudzić chcę serdecznie podziękować gram.pl za naprawdę porządną wysyłkę EK Diablo III.

Ludzie mogą mówić co chcą, ale paczkę dostałem w dniu premiery (winą kuriera jest, iż o 19, ale przynajmniej zdążyłem się zdrzemnąć przed sesją z grą :D), a nie tak jak w przypadku innego sklepu z grami. Otóż konkurencja na U EK wysłała mi w poniedziałek 21 maja i to w dodatku w angielskiej wersji językowej... Nawet pomimo tego, że grę zamówiłem w pierwszych godzinach uruchomienia pre-ordera.

I jestem w stanie wyobrazić sobie (przynajmniej w jakimś stopniu) jak ciężko przeprowadzić tego rodzaju wydarzenie.

Reasumując jestem naprawdę zadowolony z przeprowadzonej transakcji i ślę podziękowania dla wszystkich, którzy byli u was częścią tego wydarzenia, z Tobą na czele, Akne.

Pozdrawiam.

PS A napinaczy nie słuchaj :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, Pani Aniu.
Chciałbym zadac pytanie o której mniej więcej zostaną wysłane egzemplarze Dragon''s Dogmy, kurierami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 11:34, Leos8 napisał:

Witam, Pani Aniu.
Chciałbym zadac pytanie o której mniej więcej zostaną wysłane egzemplarze Dragon''s Dogmy,
kurierami ;)

Zamówienia są pakowane, do sortowni firm kurierskich trafią dziś w nocy, dostawa do Was jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 10:24, Sniper1994132 napisał:

Macie jakieś informacje nt. jutrzejszego dotowarowania?

Nie spodziewamy się żadnej nowej dostawy Diablo 3 w ciągu najbliższych kliku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.wprost.pl/ar/324282/Diablo-3-wyprzedane-na-pniu-Kolejna-dostawa-na-przelomie-czerwca-i-lipca/
Czy data kolejnej dostawy w tym newsie to tylko przypuszczenia, czy rzeczywiście tak będzie? Mam nadzieję, że nie trzeba będzie czekać ponad miesiąc, żeby móc pograć w Diablo...

Aczkolwiek na stronie jednego ze sklepów (nie będę linka dawać, żeby nie było, że to jakaś reklama :P) jest komunikat, że prawdopodobna data dostawy to 6 czerwca. I ta opcja nie wygląda już tak tragicznie. :P
Tak czy inaczej, z niecierpliwością czekam na informacje na temat dostawy diabełka. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2012 o 18:31, Gromo napisał:

A wiadomo kiedy tokeny będą znowu dostępne na gramie?

Kiedy CDP je dostanie, a kiedy to nastąpi, to nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2012 o 18:28, Aeero napisał:

Czy jeśli bedzie wiadomo w jakim terminie będzie dostawa, zostaniemy poinformowani na
forum? I mam nadzieję, że teraz, jeśli gram.pl dostanie tą pulę gier, to zostanie ona
wystawiona po południu a nie z rana jak te zwroty.


Tak, puszczę informację na forum o nowej dostawie i podzielę towar na dwie partie, ale to także nie da Ci gwarancji, że uda Ci się grę zamówić, jeśli ilość będzie niewielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 13:53, matiz123 napisał:

http://www.wprost.pl/ar/324282/Diablo-3-wyprzedane-na-pniu-Kolejna-dostawa-na-przelomie-czerwca-i-lipca/
Czy data kolejnej dostawy w tym newsie to tylko przypuszczenia, czy rzeczywiście tak
będzie? Mam nadzieję, że nie trzeba będzie czekać ponad miesiąc, żeby móc pograć w Diablo...

Pytanie do CD Projekt.
My grzecznie czekamy i się dopytujemy codziennie o termin dostawy.

Dnia 24.05.2012 o 13:53, matiz123 napisał:

Aczkolwiek na stronie jednego ze sklepów (nie będę linka dawać, żeby nie było, że to
jakaś reklama :P) jest komunikat, że prawdopodobna data dostawy to 6 czerwca. I ta opcja
nie wygląda już tak tragicznie. :P
Tak czy inaczej, z niecierpliwością czekam na informacje na temat dostawy diabełka. ;)


No to życzę serdecznie temu sklepowi, żeby nie musiał informować klientów o przesunięciu dostawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 13:56, akne napisał:

Pytanie do CD Projekt.
My grzecznie czekamy i się dopytujemy codziennie o termin dostawy.

Wiem, wiem. :) Heh, teraz powtarza się nam sytuacja, która miała miejsce parę miesięcy temu, z tą różnicą, że teraz zamiast daty premiery wszyscy przewidują datę dostawy. :P

Dnia 24.05.2012 o 13:56, akne napisał:

No to życzę serdecznie temu sklepowi, żeby nie musiał informować klientów o przesunięciu
dostawy :)

Pewnie dlatego użyli słowa "prawdopodobnie", żeby nie było wielkich pretensji, jeśli przesuną termin. Aczkolwiek jestem przekonany, że jeśli to zrobią, to pretensje klientów będą ogromne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam ma pytanko odnosnie gry na pc DiRT Showdown kto jest polski wydawca cd projekt czy codemasters polska gra znikła z plnu wydawniczego cd projektu kiedy polska premiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej Akne.
Mam pytanie odnośnie odbioru osobistego. Czy sferis we Wrocławiu w Justin Center jest zamykany, że nie można wybrać go na odbiór osobisty czy to jakiś błąd po prostu ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 21:06, m1kel1 napisał:

Hej Akne.
Mam pytanie odnośnie odbioru osobistego. Czy sferis we Wrocławiu w Justin Center jest
zamykany, że nie można wybrać go na odbiór osobisty czy to jakiś błąd po prostu ?:)


Czasowo - najprawdopodobniej do końca wakacji będzie wyłaczony z odbiorów . Nowy salon jest czynny również w weekendy a w Justin nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2012 o 19:31, bartek00 napisał:

witam ma pytanko odnosnie gry na pc DiRT Showdown kto jest polski wydawca cd projekt
czy codemasters polska gra znikła z plnu wydawniczego cd projektu kiedy polska premiera

Dziś Techland ogłosił, że to wyda na rynku na polskim, premiera 06.06.2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mnóstwo osób dopytuje sie o dostawe Diablo 3. Mam nadzieję, że skłoni to gram i cdprojekt do jak
najprędszej dostawy.

Dnia 25.05.2012 o 11:27, gogowitczak napisał:

A może otworzyć pre-order na standardową edycję Diablo 3? Pełniłby funkcje swojego rodzaju
kolejki :)

Sam byłbym jak najbardziej za ale gram raczej czegoś takiego nie zrobi. A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno vobis wyszarpnął od cdp 100 sztuk i będzie można od jutra zamawiać, myślałem, że gram też jakieś układy ma i będzie można niedługo znowu zamawiać. :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować