Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Czy już cosik wiadomo, dokładnie o której będzie dostępne Diablo 3 do zamawiania ??
I czy zostanie wysłany e-mail o odblokowaniu do tych co mają D3 w liście życzeń ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 09:36, ahzgdn napisał:

Czy już cosik wiadomo, dokładnie o której będzie dostępne Diablo 3 do zamawiania ??
I czy zostanie wysłany e-mail o odblokowaniu do tych co mają D3 w liście życzeń ??


Akne coś przebąkiwała o 10 i 19 ale to był plan na dziś a jak to będzie jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 09:51, kesik93 napisał:

Akne coś przebąkiwała o 10 i 19 ale to był plan na dziś a jak to będzie jutro?


No właśnie ja też to zrozumiałem jako, że dzisiaj zamawianie (środa) jutro dostawa.
Powiem szczerze, że to co się dzieje to w najgorszym koszmarze by mi się nie przyśniło, że w 2012 roku będzie powrót komuny w Polsce. Brak towaru na półkach :)
Istna paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 10:09, ahzgdn napisał:

No właśnie ja też to zrozumiałem jako, że dzisiaj zamawianie (środa) jutro dostawa.


Dalej napisała, że dostawa miała się zawieruszyć i dopiero jutro ma być dostępna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2012 o 10:09, ahzgdn napisał:

Istna paranoja.

Dokładnie tak. Też mnie to wkurza.

Towar dziś dojechał, jest przyjmowany na magazyn, powinien być dostępny do sprzedaży najpóźniej jutro przed południem. Jak go przyjmą na stan, to będę w stanie podać Wam porę, o której zostanie odblokowany do sprzedaży, ale w związku z tym, że jutro wysyłamy Max Payne 3 i nie chcę, żeby szturm na grama związany z D3 zagroził tej wysyłce (bo pewnie serwis nam sparaliżuje wzmożony ruch, jak to było przy GW2 ostatnio), to pewnie dopiero po 15:00 D3 jutro będzie można zamawiać.

Osoby, które dodały D3 do listy życzeń, otrzymają mailing kilkanaście godzin wcześniej, że będzie ponownie dostępny, ale w niewielkiej ilości.

(...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Towar dziś dojechał, jest przyjmowany na magazyn, powinien być dostępny do sprzedaży najpóźniej jutro przed południem. Jak go przyjmą na stan, to będę w stanie podać Wam porę, o której zostanie odblokowany do sprzedaży, ale w związku z tym, że jutro wysyłamy Max Payne 3 i nie chcę, żeby szturm na grama związany z D3 zagroził tej wysyłce (bo pewnie serwis nam sparaliżuje wzmożony ruch, jak to było przy GW2 ostatnio), to pewnie dopiero po 15:00 D3 jutro będzie można zamawiać. Osoby, które dodały D3 do listy życzeń, otrzymają mailing kilkanaście godzin wcześniej, że będzie ponownie dostępny, ale w niewielkiej ilości.

A czy była by taka opcja, że przypuszczalnie udałoby mi się jutro zakupić to Diabolo to zostało by one wysłane jutro w jednej paczce z Max Paynem 3 z dostawą na piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2012 o 15:05, kesik93 napisał:

A czy była by taka opcja, że przypuszczalnie udałoby mi się jutro zakupić to Diabolo
to zostało by one wysłane jutro w jednej paczce z Max Paynem 3 z dostawą na piątek?

Nie mogę tego zagwarantować na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 15:18, akne napisał:

Nie mogę tego zagwarantować na 100%.

A co z tą ceną bedzie 199 czy 179 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2012 o 15:35, Phelela napisał:

A co z tą ceną bedzie 199 czy 179 ?

199,90 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo już czy będą dostępne w Polsce edycje kolekcjonerskie Borderlands 2? Chodziło by mi głównie o Ultimate Chest Loot Edition.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 19:18, faryr napisał:

Czy Diablo 3 EK będzie jeszcze dostępna czy już zakończono jej wydawanie?


Nowego nakładu nie będzie, co najwyżej gdzieś mogą się znaleźć pojedyńcze sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2012 o 17:52, Niesp napisał:

Czy wiadomo już czy będą dostępne w Polsce edycje kolekcjonerskie Borderlands 2? Chodziło
by mi głównie o Ultimate Chest Loot Edition.

Cenega to wydaje w Polsce, informacji o dostępności specjalnych edycji spodziewamy się kilka miesięcy przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie możliwość kupienia 2 szt. diablo 3 w jednym zamówieniu? Chciałbym kupic gre dla siebie i brata, a nie uśmiecha mi sie płacic 2 razy za przesyłke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od 12:00 dziś będzie można zamawiać Diablo III.
Uprzedzam, że ilość jest niewielka, więc na pewno max w godzinę zejdzie.
I proszę nie spamować w tym wątku, że ktoś się załapał albo nie itp. - bo potem będzie mi trudno odpowiedzieć inne pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować