Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2012 o 09:02, Nono1 napisał:

No to super. :( Ide do roboty o 14, więc znów nie kupie diablo 3.

Dla osób pracujących/uczących się itp. odblokuję jeszcze niewielką ilość po 20:00 dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 09:19, Damcio87 napisał:

Będzie możliwość kupienia 2 szt. diablo 3 w jednym zamówieniu? Chciałbym kupic gre dla
siebie i brata, a nie uśmiecha mi sie płacic 2 razy za przesyłke.

Niestety tylko 1 szt/ 1 zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 10:16, akne napisał:

Uprzedzam, że ilość jest niewielka, więc na pewno max w godzinę zejdzie.


W godzinę? Ja obstawiam 10 min :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2012 o 20:43, akne napisał:

Mogłabym też zwiększyć cenę Diablo 3 do ceny sugerowanej (199,90, a sprzedawaliśmy je
po 179,90), ale to by stawiało w złym świetle sklep gram.pl, że żeruje na niedostępności
produktu, zatem cena (179,90) pozostanie bez zmian.


Niech ten post nr. [11589] zostanie bez komentarza... :)

P.S. Sprawa z adresem punktu odbioru w Malborku dalej nie jest rozwiązana. Na ul. Kotarbińskiego 30 NIE ma sklepu OGIT.pl . Na stronie GO24 jest ten sam błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 10:26, Henrar napisał:

Czy pakiety Resistance Trylogia i Uncharted Trylogia będą u Was dostępne?


W tej chwili ciężko coś powiedzieć na ten temat. Staramy się uzyskać unformacje o tych zestawach od wydawcy. Jeśli będzie taka możliwość, to pojawią się one w naszej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Huehuehue. Zapowiadali, że przez godzinę będzie Diablo, a po 15 minutach nie dało się dodać do koszyka.;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 15:12, krobert napisał:

rozumiem, że już było dzisiaj D3 i się skonczylo? ://


Z tego co wiem to o godz. 20 mają puścić reszte sztuk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bylo od 12, udalo mi sie nawet jedna zdobyc, konsul zapowiedzial na 20 ostatnia ture Diablo. Radze juz na kilkanascie minut przed odświeżac stronke aby zdazyc. Dzis w 15 minut sie rozeszlo:)

Ależ jest popyt na Diabełka :) Szacun dla ludzi bo dawno ludzie sie o nic tak nie zabijali heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 15:58, patryczoso napisał:

Radze juz na kilkanascie minut przed odświeżac stronke aby zdazyc. Dzis w 15
minut sie rozeszlo:)


Niekoniecznie. Dziś się Diablo o 12:01 punktualnie pojawiło, ale b. szybko się rozeszło.;p o 20 może być to bardzo trudne, żeby sie załapać.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 10:17, akne napisał:

> No to super. :( Ide do roboty o 14, więc znów nie kupie diablo 3.
Dla osób pracujących/uczących się itp. odblokuję jeszcze niewielką ilość po 20:00 dziś.


Czesc Akne.
Naleze do osob, ktore sie latwo denerwuja i nie zaluja slow krytyki dla dziadowych uslug. (szczegolnie CDP i Cenedze). Dzis jednak i ogolnie w momentach, w ktorych czytam Twoje posty jestem radosny :). Dla mnie Ty stanowisz marke gram.pl i symoblizujesz jakosc i profesjonalizm jaki oferuje ten sklep. Wsparlas mnie kilka razy bardzo waznymi dla mnie jako klienta informacjami oraz uprzejmym podejsciem. Czesto odpalam ten temat, zeby tylko poczytac jak bardzo jestes pomocna i przyjaznie nastawiona wobec klientow gram.pl. Moge tylko zgadywac czy Ci na nas zalezy i po Twoich dzialaniach zgaduje, ze tak. Chce zaznaczyc, ze podziwiam Twoja prace i wsparcie jakie nam oferujesz. W tym kraju, w ktorym prawie na kazdym kroku nawet ten , ktoremu dajemy na chlebek probuje nas zrobic w konia, Twoje profesjonalne podejscie nie stanowi standardu. Dlatego uwazam, ze tym bardziej nalezy Cie szanowac. Dziekuje Ci bardzo za wsparcie i umozliwianie spokojnych pozbawionych nerwow zakupow. Jutro ide odebrac Max Payne''a na PC 3 :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 15:58, patryczoso napisał:

bylo od 12, udalo mi sie nawet jedna zdobyc, konsul zapowiedzial na 20 ostatnia ture
Diablo. Radze juz na kilkanascie minut przed odświeżac stronke aby zdazyc. Dzis w 15
minut sie rozeszlo:)


Bardzo proszę nie odświeżać energicznie stronki przed 20:00, bo jeszcze się gram sparaliżuje i wtedy nie odblokuję tej resztki towaru, bo nie będę miała dostępu do grama.

Ponieważ nasz system dla zapewnienia realizacji zamówień tworzy czasami podwójne rezerwacje pod jedno zamówienie, to jutro o 7:40, kiedy pójdą do pakowania zamówienia potwierdzone dziś po 15:00, uwolni się jeszcze trochę sztuk.

Dżizas, czuję się jak w "Misiu" albo w inszym kabarecie:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=bMCuwMyLxvU#t=368s


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2012 o 18:45, TwardkiSlovian napisał:

Naleze do osob, ktore sie latwo denerwuja i nie zaluja slow krytyki dla dziadowych uslug.
(szczegolnie CDP i Cenedze). Dzis jednak i ogolnie w momentach, w ktorych czytam Twoje
posty jestem radosny :). Dla mnie Ty stanowisz marke gram.pl i symoblizujesz jakosc i
profesjonalizm jaki oferuje ten sklep.

Ja tylko wypowiadam się na forum w imieniu całej ekipy grama.
Gdyby nie fakt, że stanowimy fantastyczny zespół, to nie byłoby tak kolorowo ;)

Dnia 31.05.2012 o 18:45, TwardkiSlovian napisał:

Wsparlas mnie kilka razy bardzo waznymi dla mnie
jako klienta informacjami oraz uprzejmym podejsciem.

J.w.
To chyba normalne, że sklep powinien traktować Klienta profesjonalnie i uprzejmie.
Oczywiście miewamy wpadki, nikt nie jest doskonały, ale staramy się, żebyście byli zadowoleni.
Chcemy, żebyście byli tak dobrze obsługiwani, jak sami oczekujemy od sklepów, w których kupujemy.

Dnia 31.05.2012 o 18:45, TwardkiSlovian napisał:

zakupow. Jutro ide odebrac Max Payne''a na PC 3 :)

Łomatko, powaliłeś mnie. (...)
Żebyś tylko nie zapeszył z tym MP3 ;)
Chłopaki zawsze chcą napisać na fejsie, że "dziś wysyłamy premierę X", a ja im mówię, żeby nie zapeszyli :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.05.2012 o 11:02, erwins napisał:

P.S. Sprawa z adresem punktu odbioru w Malborku dalej nie jest rozwiązana. Na ul. Kotarbińskiego
30 NIE ma sklepu OGIT.pl . Na stronie GO24 jest ten sam błąd.

Sprawa z Malborkiem się wyjaśniła, jutro adres zostanie zaktualizowany na Konopnickiej 27.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 19:24, akne napisał:

To chyba normalne, że sklep powinien traktować Klienta profesjonalnie i uprzejmie.
Oczywiście miewamy wpadki, nikt nie jest doskonały, ale staramy się, żebyście byli zadowoleni.
Chcemy, żebyście byli tak dobrze obsługiwani, jak sami oczekujemy od sklepów, w których
kupujemy.


Ekhem.:D Gram trochę u mnie stracił ostatnio puszczając te kilkanaście sztuk diablo pół godziny przed czasem, ale dziś na szczęście pokazaliście profesjonalizm i było o równej 12 jak mówiłaś.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować