Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2012 o 21:55, Bartusz10 napisał:

Cześć, planuje niedługo (25-26 czerwca) zamówić ten produkt: http://www.gram.pl/sk0_8AfeGem2_Uncharted_2_Among_Thieves_PL_Uncharted_Drake_s_Fortune_Platinum.html
Na razie jest niedostępny, czy za te kilka dni będzie kilka sztuk?

Nie będzie już dostępny, nakład wyczerpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2012 o 01:15, Phelela napisał:

I co akne odpisali coś , wiem że jestem dociekliwy no ale nie zmienie tego , ten guest
pass nie jest mi potrzebny z mówiąc szczerze tylko pytam z czystej ciekawosci :D Dzieki
za odpowiedz z góry .

Guest passów wolnych nie mają, ale one i tak tracą ważność za kilka dni, więc po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 08:40, Geraltt napisał:

Pytanie do akne, jak szybko rozchodzi się dostawa takich gier jak D3 w sklepie gram.pl
to jest ze w ciągu doby, czy wcześniej bo oczywiście nie ma go nigdzie przejechałem z
10 sklepów i nic w empikach patrzyłem nic.

To zależy od ilości, jaką dostajemy :) Ostatnia dostawa wystarczyła na kilka godzin, ta nowa pod koniec czerwca może wystarczy na kilka godzin dłużej, bo zainteresowanie jest wciąż ogromne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 12:03, Vantor_Zorin napisał:

Będzie jeszcze dostępna gra UFC Undisputed 3 na PS3?

Raczej nie będzie dostępna u nas już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 01:15, Phelela napisał:

I co akne odpisali coś , wiem że jestem dociekliwy no ale nie zmienie tego , ten guest
pass nie jest mi potrzebny z mówiąc szczerze tylko pytam z czystej ciekawosci :D Dzieki
za odpowiedz z góry .

To może ja odpowiem bo zgłosiłem ten problem do BOK-u. Pan Jakub odpisał, że faktycznie jest im znany problem z guest passami które powinny się znaleźć w pudełkach ale się nie znalazły, i że jeśli sobie życzę to mogę napisać maila i doślą guest passy. Żeby nie było tak pięknie to w kolejnym zdaniu pan Jakub od razu zniechęca do ich zamówienia (cyt.: jednakże Blizzard od 15 czerwca udostępni za darmo korzystanie z takiego konta do jakiego dają dostęp guest passy, więc de facto do przyszłego piątku te kody stracą ważność).
Mi także ten kod nie jest do niczego potrzebny, ale jak dla mnie problem nie jest rozwiązany. Wykręcanie się przysłowiowym "sianem" (tłumaczenie, że możemy wysłać ale po co?) nie przystoi moim zdaniem do takiej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2012 o 17:32, qazzy napisał:

Wykręcanie się przysłowiowym "sianem" (tłumaczenie, że możemy wysłać ale po co?) nie
przystoi moim zdaniem do takiej firmy

Nie wykręcamy się, fakty mówią same za siebie - guest passy tracą ważność za kilka dni, CD Projekt nie ma wolnych guest passów w ogóle. Żeby wysłać guest passy kilku osobom, które zgłosiły się z reklamacją, że ich nie ma w pudełku, musieliśmy je wyjąć z nowych egzemplarzy gry. Więcej egzemplarzy na takie cele nie mamy niestety, a te rozpakowane sprzedamy w sklepie jako same klucze do D3 (produkt online).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 15:28, akne napisał:

To zależy od ilości, jaką dostajemy :) Ostatnia dostawa wystarczyła na kilka godzin,
ta nowa pod koniec czerwca może wystarczy na kilka godzin dłużej, bo zainteresowanie
jest wciąż ogromne.


Dzięki za odpowiedź to muszę za granicą szukać, to jest lepiej od euro 2012 :D niedługo będzie w sklepach i na allegro chodziła po 400 :) a pani kupiła sobie kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 18:30, akne napisał:

Nie wykręcamy się, fakty mówią same za siebie - guest passy tracą ważność za kilka dni,
CD Projekt nie ma wolnych guest passów w ogóle. Żeby wysłać guest passy kilku osobom,
które zgłosiły się z reklamacją, że ich nie ma w pudełku, musieliśmy je wyjąć z nowych
egzemplarzy gry. Więcej egzemplarzy na takie cele nie mamy niestety, a te rozpakowane
sprzedamy w sklepie jako same klucze do D3 (produkt online).

Z czyjejś winy (i na pewno nie kupującego) guest passów nie było. Ktoś powinien powiedzieć "sorry, kolejny raz daliśmy d...", a nie lecieć z tekstem "i tak się nie przyda". W dobrym tonie było by to jakoś zrekompensować "poszkodowanym" i było by pięknie, a tak jakiś niesmak pozostał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek, wiecie może co się dzieje z Left 4 Dead 2, w zasadzie zniknął ze wszystkich sklepów(przynajmniej wersja PC), a jeśli to tylko chwilowy brak, to może macie informacje kiedy będzie z powrotem u Was w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 15:35, darkwind21 napisał:

Dzień doberek, wiecie może co się dzieje z Left 4 Dead 2, w zasadzie zniknął ze wszystkich
sklepów(przynajmniej wersja PC), a jeśli to tylko chwilowy brak, to może macie informacje
kiedy będzie z powrotem u Was w sklepie?

EA wycofało go ze swojej oferty jakiś czas temu i raczej nie będzie dostępny w wersji pudełkowej już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 13:00, Fedorr napisał:

Przepraszam za posta pod postem, nie mogę już edytować.
W sklepie jest chyba błąd, chcę zamówić Saints Rowa 3 na PC, jednak kiedy klikam na grę,
wywala mnie na głowną stronę sklepu...

Pewnie w wynikach wyszukiwania klikałeś na wydanie premierowe, które ukryłam około 12:45, bo przyjechało tańsze - z Platynowej Kolekcji:
http://www.gram.pl/sklep/pc/pk-saints-row-the-third
Wyszukiwarka aktualizuje się co godzinę, stąd ten błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2012 o 08:01, Fedorr napisał:

Mam kolejne pytanko
Mianowicie, jeżeli dziś o godz 12 zamówie grę z odbiorem w sferisie, to kiedy powinna
być do odebrania?

Jeśli opłacisz lub potwierdzisz zamówienie do 16:00, to na 90% w następnym dniu roboczym będzie ono gotowe do odbioru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2012 o 21:42, Bartusz10 napisał:

A ta trylogia Uncharted to czemu jest w całości po angielsku i kiedy ona będzie dostępna
?


Pakiet składa się z trzech gier i nie mamy możliwości podania wersji jezykowej każdej z nich. Ponieważ pierwsza część jest po angielsku (nigdy nie była tłumaczona) zdecydowaliśmy się podać, że wersja jezykowa jest angielska, żeby później nie było rozczarowań typu "napisaliście, że jest po polsku, a pierwsza część nie jest".
Ostatecznie - pierwsza część gry jest po angielsku, druga i trzecia część są po polsku.
Lada moment pakiet powinien być dostępny w naszym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Czy data wydania Civa V: Bogowie i Królowie się jakoś zmieniła? Bo teraz pisze "Zamówienie przedpremierowe (przedsprzedaż), planowana wysyłka: czerwiec 2012", a wcześniej był 21 czerwiec... Z tego co śledzę, to data wydania w Europie nie zmieniła się z 22 czerwca, więc skąd ta zmiana u Was w sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam to jeszcze raz ja
Podczas zamawiania gry saints row the third wyskoczył mi błąd...
Chciałbym się dowiedzieć czy przez przypadek nie zamówiłem 2 sztuk gry na koncie Fedorr
Oraz 2 pytanko:
Wybrałem opcję zapłaty kartą, i w zamówieniach pisze że musze opłacić gre... Jak to zrobić? :p
Pozdrawiam
Fedorr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować