Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2012 o 18:29, akne napisał:

Towar niedostępny u polskiego dystrybutora, podobno nowa dostawa pod koniec czerwca.

Ile będzie kosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2012 o 17:57, Fedorr napisał:

Czyli jak dostałem dziś maila, to w sobotę będę mógł jeszcze odebrać czy nie?

Najpóźniej w sobotę - ale sprawdź, czy punkt jest czynny w soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 22:52, Prior napisał:

Witam,
Mam problem z prawidłowym przeglądaniem strony sklepu.
Otóż kiedy klikam w wynik wyszukiwania (LG 37LK450), to zostaję wyrzucony na stronę główną
sklepu.

Wyszukiwarka odświeża się co godzinę. Jeśli pomiędzy odświeżeniami jakiś produkt zostanie ukryty=wycofany z oferty, to link z wyszukiwarki przenosi na stronę główną sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 23:22, Hummer napisał:

> Towar niedostępny u polskiego dystrybutora, podobno nowa dostawa pod koniec czerwca.

Ile będzie kosztować?

Trudno powiedzieć, dowiem się pewnie dopiero przed dostawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 17:49, akne napisał:

Chyba 2 miesiące. Ale jeśli kod Ci wygaśnie szybciej albo zapomnisz o terminie ważności,
to napisz do naszego DOK.


Czy jest mozliwosc dostania takiego kodu ?? W sklepie gram pl wydałem prawie 10 000 zł i zadego kodu promocyjnego nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znana jest cena podstawowej wersji gry Dark Souls na PC? Podobno ma być dużo tańsza od wersji Prepare to Die Edition choć na poziom Alan Wake (49zł w dniu premiery) chyba nie ma co liczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2012 o 17:48, akne napisał:

Niestety cena finalna dodatku do Civ 5 jest wyższa - wysłaliśmy dziś maila do klientów
w tej sprawie.
A towar ma do nas dojechać w przyszlym tygodniu - polska premiera jest 29.06.2012.


Cena nie gra roli, tylko, czy wyślecie grę 28 czerwca, żebym ją miał w dniu premiery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 21:06, JasonX napisał:

Czy jest mozliwosc dostania takiego kodu ?? W sklepie gram pl wydałem prawie 10 000 zł
i zadego kodu promocyjnego nie dostałem.

Kody zniżkowe są nagrodami w konkursach.
Mam nadzieję, że program lojalnościowy dla stałych klientów uruchomimy jeszcze w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2012 o 21:20, SpecShadow napisał:

Znana jest cena podstawowej wersji gry Dark Souls na PC? Podobno ma być dużo tańsza od
wersji Prepare to Die Edition choć na poziom Alan Wake (49zł w dniu premiery)
chyba nie ma co liczy?

Cenega nie podała jeszcze ceny "gołego" wydania, cena Prepare to Die też jeszcze nie została na 100% przez nich potwierdzona.
Pytałam się o to ostatnio, ale jeszcze nic mi nie mogli powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 10:38, TTBoS napisał:

Cena Diablo 3 (199zł) jest już końcową ? czy jeszcze się zmieni przed wysyłką drugiej
tury ?

Nie, nic się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.06.2012 o 20:08, tbgkol napisał:

Cena nie gra roli, tylko, czy wyślecie grę 28 czerwca, żebym ją miał w dniu premiery?

To zależy od tego, kiedy dostaniemy towar z Cenegi. Ponieważ ten dodatek już zaliczył obsuwę w stosunku do premiery światowej, to na karcie produktu dalej jest wysyłka "czerwiec", ale mam nadzieję, że w poniedziałek będzie wiadomo, kiedy dostaniemy towar i czy nie ma kolejnej obsuwy premiery.
Dlatego możliwość potwierdzania i opłacania zamówień na ten produktu zostanie odblokowana u nas dopiero po uzyskaniu informacji o terminie dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Aniu,

Mam problem z grą The Settlers 7 Gold, którą zamówiłem u was ( YC01271295 ). Otóż, nie mam kodów na DLC, które podobno powinny wchodzić w skład tego wydania. Jedyne co mam w pudełku to płytę z grą i instrukcję z serialem od gry - zero kodów DLC, które z tego co wyczytałem, powinny być w pudełku.

Co mam zrobić z tym fantem? Wystarczy, że Cię powiadomię poprzez ten temat na forum i da radę zaradzić problemowi? Czy muszę pisać do Ubi?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Droga akne,
Miałbym do ciebie zapytanie a właściwie prośbę o podziałanie w tym kierunku. Chodzi mi mianowicie o to, że jakiś czas temu w Niemczech zostały zapowiedziane i ostatecznie wydane dwa pakiety gier Gothic, Gothic Complete Edition (Gothic, Gothic II, Gothic II NK, Gothic 3 Edycja Rozszerzona i Gothic 3 Zmierzch Bogów Edycja Rozszerzona) oraz Gothic 3 Gold Enhanced (Gothic 3 Edycja Rozszerzona i Gothic 3 Zmierzch Bogów Edycja Rozszerzona)(wizualizacje na dole).
Jak powszechnie wiadomo, seria Gothic w Polsce ma dużą grupę fanów więc tu, w wielu głowach rodzi się pytanie: Czy te pakiety zostaną u nas wydane? Padały już takie zapytania w wątkach z konsulami CDP ale nikt nie odpowiedział, a od jakiegoś czasu w ogóle nikt tam nie pisze. Więc ja piszę do Ciebie, czy siłą swoich wpływów nie mogłabyś jakiejś odpowiedzi uzyskać od CDP? Jeżeli CDP postanowił by to wydać u nas, w odpowiedniej cenie, może jeszcze wytargować jakieś bonusy to uważam, że byłby to złoty interes.
Oczywiście nie wymagam, żebyś rzucała wszystko co robisz i natychmiast, drzwiami i oknami wbijała się do CDP ale przy jakiejś okazji można by było użyć umiejętności perswazji: uroku lub zastraszenia i wydobyć jakąś informację, nawet jeżeli miałaby być ona negatywna.
Pokładam w Tobie duże nadzieje.
Pozdro!

20120622203234

20120622203252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2012 o 15:59, Cierpik182 napisał:

Mam problem z grą The Settlers 7 Gold, którą zamówiłem u was ( YC01271295 ). Otóż, nie
mam kodów na DLC, które podobno powinny wchodzić w skład tego wydania. Jedyne co mam
w pudełku to płytę z grą i instrukcję z serialem od gry - zero kodów DLC, które z tego
co wyczytałem, powinny być w pudełku.

Zgłosiliśmy ten problem do Ubisoftu w zeszłym tygodniu (bo było trochę takich przypadków), lecą maile w obie strony, ale rozwiązania wciąż brak.
W poniedziałek będę ich męczyć ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu kupiłem tę grę i jeśli nic nie zmienili, to sam klucz gry w wersji Gold odblokowuje wszystkie dodatki. Wszystkie DLC masz od razu w grze, nie ma na nie osobnych kodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 11:16, damlon napisał:

Jakiś czas temu kupiłem tę grę i jeśli nic nie zmienili, to sam klucz gry w wersji Gold
odblokowuje wszystkie dodatki. Wszystkie DLC masz od razu w grze, nie ma na nie osobnych
kodów.



Wersja Gold ma zablokowane
- połowę map w trybie potyczki,
-"Kroniki Tandrii"
-i wszystkie rozszerzenia ze "Skarbca" w menu "Rozszerzenia"?

W takim razie nazwanie wersji gry podtytułem "Gold Edition" jest trochę mylące... ;/

PS: Dopiero teraz zauważyłem że elementy ze Skarbca to mapy do Kronik i do potyczek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akne planujecie może wprowadzić jako formę wysyłki paczkomaty? Jest to bardzo wygodna opcja i myślę, żę wielu ludzi wolało by taką formę przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować