Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Złożyłem zamówienie na pre-order nowej dostawy Diablo III, jednak chciałbym dodać coś do tego zamówienia - i teraz pytanie czy muszę zapłacić jak najszybciej, czy też mój egzemplarz D3 może poleżeć sobie u was do maks. 10 lipca, bowiem za uzupełnione zamówienie będę w stanie zapłacić dopiero w tym właśnie okresie.

I sama kwestia dodania "czegoś" do zamówienia - widziałem, że możecie robić to ręcznie, a ja nie chcę tam niczego anulować, żeby nie stracić ew. kopii D3, jeśli będzie ich znowu mało, a będzie decydowała kolejność :P Tyle, że ja chciałbym dodać sprzęt od Sferisa. Jak to wtedy wygląda? Wszystko jest wysyłane naraz, czy to są dwa oddzielne zamówienia? Jak wygląda sprawa z gwarancją na taki dysk twardy (bo jak wiemy bywają awaryjne)? Wy, Sferis czy tylko producent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w najbliższym czasie szykuje się jakaś dostawa Travel Kitów (zestaw podróżny?) od Sony do PS Vity? Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz coś dodać do zamówienia i do tego jeszcze opóźnić jego realizację, to napisz do naszego DOK:
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4
Jeśli zamówienie zawiera choćby jeden produkt sferisowy (z działu Sprzęt), to w całości idzie do realizacji przez Sferis i idzie w jednej paczce.
Gwarancja na dysk - na karcie produktu powinno być napisane, ile trwa i kto ją realizuje (zwykle producent, czasami sprzedawca - czyli w tym przypadku Sferis).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 12:51, dudi92 napisał:

Akne planujecie może wprowadzić jako formę wysyłki paczkomaty? Jest to bardzo wygodna
opcja i myślę, żę wielu ludzi wolało by taką formę przesyłki.

Na razie testujemy wysyłanie części zamówień w małych paczkach, które zmieszczą się w paczkomaty, ale nie wiem, czy będziemy do paczkomatów kiedyś wysyłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 17:09, Lex napisał:

Czy w najbliższym czasie szykuje się jakaś dostawa Travel Kitów (zestaw podróżny?) od
Sony do PS Vity? Dzięki za odpowiedź.

Obecnie zestawów podróżnych nie ma u producenta.
Są dostępne zestawy startowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2012 o 20:37, akne napisał:


To zależy od tego, kiedy dostaniemy towar z Cenegi. Ponieważ ten dodatek już zaliczył
obsuwę w stosunku do premiery światowej, to na karcie produktu dalej jest wysyłka "czerwiec",
ale mam nadzieję, że w poniedziałek będzie wiadomo, kiedy dostaniemy towar i czy nie
ma kolejnej obsuwy premiery.


I jak? Wiadomo coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2012 o 16:04, Sniper1994132 napisał:


Po pierwsze to nie temat na takie uwagi. Po drugie naprawdę ciężko przeczytać post Laida z wyjaśnieniem, znajdujący się w temacie do którego podałeś link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 14:02, khizbu napisał:

Czy będę mógł kupić w waszym sklepie dodatek do TESV w wersji pudełkowej? Czy jedynie
na steam?

Nie wiem, pytanie do Cenegi, ale jeśli je wyślę dziś, to i tak mi nie odpowiedzą, bo sami pewnie jeszcze nie wiedzą, więc trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.06.2012 o 15:18, tbgkol napisał:

I jak? Wiadomo coś?

Dostawa Bogów i Królów jutro i jeśli uda się szybko towar przyjąć na stan, to wysyłka również jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2012 o 23:08, Harrolfo napisał:

Aniu, czy będzie u Was w ofercie The Amazing Spider-Man / Niesamowity Spider-Man na PC?

Premiera "jakoś tak w sierpniu, cena jeszcze niepotwierdzona" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 18:40, Harrolfo napisał:

Mhm, musiałem się pomylić w takim razie. Dzięki za odpowiedź.

Cytat pochodzi z maila z LEM, bo oczywiście zapytałam się o to jakoś tak w zeszłym tygodniu lub wcześniej.
Światowa premiera podobno 07.08.2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2012 o 18:34, akne napisał:

> Akne kiedy wprowadzicie możliwość zamówienia PreOrdera EuroTruckSimulator 2?

http://www.gram.pl/sklep/pc/euro-truck-simulator-2
Jest dostępny do zamówień od 2 tygodni - widzisz go w wyszukiwarce?
Bo czasami coś się wykrzacza, sprawdź.


Oooo rzeczywiście jest :)
Jeszcze pare dni temu nie wyszukiwało mi.
Fajnie dziękuje za linka, składam preorderka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować