Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Jeszcze małe pytanko. Obecnie w statusie zamówienia mam informację, że jest ono "przesyłane do Sferis" - i tak cały dzień. Czy to jest status aktualizowany na bieżąco czy po prostu przesyłki "sferisowe" mają tak cały czas? Bo jak to pierwsze to raczej nie mam co liczyć na to, że paczka dotrze do mnie jutro i trafi pechowo po weekendzie (wspominany tu "promil" przypadków z realizacją po 2-3 dniach roboczych), rację mam ja? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już może +/- kiedy będą wysyłane pudła z Guild Wars 2? Chodzi mi głównie o kolekcjonerkę i o to, czy przed headstartem/premierą czy po, bo podobno nabywcy Collector''s Edition dostaną drugi klucz, a ten z pre-purchase kiedyśtam wygada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 16:37, Asumix napisał:

Wiadomo już może +/- kiedy będą wysyłane pudła z Guild Wars 2? Chodzi mi głównie o kolekcjonerkę
i o to, czy przed headstartem/premierą czy po, bo podobno nabywcy Collector''s Edition
dostaną drugi klucz, a ten z pre-purchase kiedyśtam wygada.


To z tym kluczem wygląda tak. Klucze standardowej edycji dają dostęp do pełnej wersji, natomiast z Edycji Kolekcjonerskiej mają ważność 5 dni licząc od daty premiery. W tym czasie trzeba wpisać nowy kod, by mieć ciągłość gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja się podepnę do pytania o Guild Wars 2 (jak wiadomo premiera za 2 miesiące), wiadomo może kiedy będą wysyłane pudełka dla tych co zamówili pre purchase? Była kiedyś mowa o mailu, (w Maju?) w którym gram.pl sie zapyta czy osoby które kupiły pre purchase chcą dostać pudełko. Jeżeli była już podana odpowiedz to dajcie mi linka do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa proste pytanka. 1. Odebrałem dzisiaj Diablo III w sferisie i pan który mnie obsługiwał powiedział, że potwierdzenia zakupu nie wydają, bo można je pobrać z internetu, pojawi się to w szczegółach zamówienia, czy pan trochę nagiął fakty? Dawno nie kupowałem nic w sklepie gram.pl, ale kiedyś potwierdzenie zakupu dostawałem przy odbiorze. Zbieram zawsze takie papiery na wypadek reklamacji. 2. Do zamówień w sklepie miał zostać dodany fragment książki w gratisie, pojawi się w szczegółach zamówienia? W razie wątpliwości, to w sklepie pojawia mi się nieco inny nick: na forum "damlon" w sklepie "Damlon". Kwestia literki, która nie wiedzieć czemu na forum jest "mała".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2012 o 19:43, Mercuror napisał:

Jeszcze małe pytanko. Obecnie w statusie zamówienia mam informację, że jest ono "przesyłane
do Sferis" - i tak cały dzień. Czy to jest status aktualizowany na bieżąco czy po prostu
przesyłki "sferisowe" mają tak cały czas? Bo jak to pierwsze to raczej nie mam co liczyć
na to, że paczka dotrze do mnie jutro i trafi pechowo po weekendzie (wspominany tu "promil"
przypadków z realizacją po 2-3 dniach roboczych), rację mam ja? :(

Otrzymałeś przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 12:58, Karanthir666 napisał:

Data GW 2 znana, więc kiedy wysyłka kolekcjonerek?

Jak tylko je dostaniemy, czyli pewnie 1-2 dni przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 01:14, damlon napisał:

Dwa proste pytanka. 1. Odebrałem dzisiaj Diablo III w sferisie i pan który mnie obsługiwał
powiedział, że potwierdzenia zakupu nie wydają, bo można je pobrać z internetu, pojawi
się to w szczegółach zamówienia, czy pan trochę nagiął fakty?

Pan ze Sferisa się pomylił - tylko w przypadku zamówień fakturowanych przez Sferis klient może sobie wydrukować dokument po zalogowaniu w ich sklepie.
W przypadku zamówień z gram.pl punkt odbioru powinien wydrukować klientowi dokument sprzedaży z tzw. panelu GO24.
Jeśli potrzebujesz dokumentu sprzedaży, a nie dostałeś go przy odbiorze, to napisz do naszego DOK:
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 06:09, damimav napisał:

Pytanie: "Metal Gear Solid HD Collection" na PS Vita nadal jest w stanie [PRE-ORDER]
Dlaczego?
Wszystkie inne sklepy już dwa di temu rozesłały paczki z grą do klientów...


Niestety ze względu na bardzo wysoką cenę gry u dostawców w stosunku do wersji z PlayStation Store (na polskim PSN gra kosztuje 99 zł), problemy z polskim wydawcą oraz niewielkie zainteresowanie ze strony klientów ostatecznie nie będziemy mieć tego tytułu w ofercie.
Przepraszamy za tę sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 17:30, enerkom napisał:

To ja się podepnę do pytania o Guild Wars 2 (jak wiadomo premiera za 2 miesiące), wiadomo
może kiedy będą wysyłane pudełka dla tych co zamówili pre purchase? Była kiedyś mowa
o mailu, (w Maju?) w którym gram.pl sie zapyta czy osoby które kupiły pre purchase chcą
dostać pudełko. Jeżeli była już podana odpowiedz to dajcie mi linka do niej.

Mamy zagwarantowaną taką ilość pudełek bez kluczy, aby wystarczyło dla wszystkich chętnych, a mail z prośbą o potwierdzenie zamówienia na wersję pudełkową bez klucza otrzymasz najpóźniej 7 dni przed wysyłką, czyli około 20.08.2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 16:37, Asumix napisał:

Wiadomo już może +/- kiedy będą wysyłane pudła z Guild Wars 2? Chodzi mi głównie o kolekcjonerkę
i o to, czy przed headstartem/premierą czy po, bo podobno nabywcy Collector''s Edition
dostaną drugi klucz, a ten z pre-purchase kiedyśtam wygada.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=35166&pid=11945

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2012 o 15:38, nieszczescie napisał:

Pre-order Guild Wars 2 z waszego sklepu daje dostęp do jedno dniowego head-startu ?

Nie, ale nie jest to wykluczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2012 o 10:59, Cierpik182 napisał:

Są jakieś wieści w sprawie tych Settlersów 7 Gold? A dokładniej tych kodów na DLC?

Wciąż brak wiążącej odpowiedzi z Ubi, pomimo nastu maili wysyłanych regularnie od kilku tygodni.
Ale nie ustaję w wysiłkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2012 o 15:51, akne napisał:

Jak tylko je dostaniemy, czyli pewnie 1-2 dni przed premierą.

To żart, prawda? Jak może być wysyłka w tym terminie, skoro nabywcy pre-purchase mogą zagrać 3 dni przed premierą? A klucz z bety nie będzie działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo, tj. wyczytałem to gdzieś na internecie, to klucz, który otrzymałeś przestanie działać dopiero po tygodniu. Pomyśleli o wszystkim, o kurierach walczących z ciemnością również. :) Ale nie jest to w 100% sprawdzone info. Btw akne - będzie możliwość otrzymania jednego pudełeczka, jeśli nie zamówiło się gry u was bo skończyły się egzemplarze na pre? Bo jeśli tak to chętnie zapłacę koszt przesyłki, ewentualnie jako dodatek do jakiejś innej gry, którą u was zamówię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować