Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsul odpowiada - zadaj pytanie Kajetanowi Kęsickiemu ze sklepu gram.pl

13156 postów w tym temacie

Witam.
Mam 2 pytania
1 Kiedy będzie możliwość zakupienia Empire: Total War
2 Kiedy będzie możliwośc zakupienia Assassins Creed II
Chodzi mi o to kiedy bębą dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 11:00, Vantor_Zorin napisał:

> > > 4) czy polska FIFA 13 ma również wersję angielską na płycie? Jeśli nie
wiadomo,
>
> > może
> > > wie Pani jak to było w poprzednich latach?
> > Fifa 11 i 12 miały polską i angielską.
>
> Na jakiej platformie? Ja pamiętam, że w 12 na Xboksie miałem polską i chyba czeską.
:)
Na ps3.


Dzięki za odpowiedź, mi właśnie o Xboxa chodzi. PS3 ma Bluraya (więcej miejsca) no i Sony raczej dba o obecność angielskich wersji. Niestety na Xboxie nie jest tak różowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałem się dowiedzieć czy kiedyś jeszcze będzie dostępna gra L.A. Noire na PC, z tego co widzę nie ma jej już w ofercie, czy może jeszcze kiedyś będzie ?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu mam takie pytanie, jak to w końcu funkcjonuje ten kurier w waszym sklepie.
Po złożeniu zamówienia miałem info, że UPS przywiezie mi przesyłkę, dzisiaj ta informacja była także aż do tej chwili.
Patrzę na zamówienie a tu nagle zmieniło się na DB SHENKER.
Skąd ta nagła zmiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aniu, dlaczego nie mogę dodać gry Alan Wake do preordera Prototype 2 na PC? Czy po premierze nadal będę mógł kupić wersję w metalowym opakowaniu i ze wszystkimi DLC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Saint''s Row The Third będzie jeszcze dostępne na PC w przecenionej cenie? Widziałem dzisiaj, że zostało kilka sztuk więc wybrałem się do Empiku, sprawdzić czy nie wyjdzie mi tam taniej. Okazało się, że nie więc wróciłem do domu, chcąc złożyć zamówienie, a tu niespodzianka "Produkt chwilowo niedostępny" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 22:52, wojcio102 napisał:

Czy Saint''s Row The Third będzie jeszcze dostępne na PC w przecenionej cenie? Widziałem
dzisiaj, że zostało kilka sztuk więc wybrałem się do Empiku, sprawdzić czy nie wyjdzie
mi tam taniej. Okazało się, że nie więc wróciłem do domu, chcąc złożyć zamówienie, a
tu niespodzianka "Produkt chwilowo niedostępny" :/

Nie będzie już dostępne, nakład wyczerpany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 21:19, khizbu napisał:

Aniu, dlaczego nie mogę dodać gry Alan Wake do preordera Prototype 2 na PC? Czy po premierze
nadal będę mógł kupić wersję w metalowym opakowaniu i ze wszystkimi DLC?

Bo większości już wydanych gier nie można łączyć z pre-orderami - ponieważ zamówienie przedpremierowe nie trzyma rezerwacji na produkty dostępne. Mogę Ci dodać Alana do zamówienia, akurat jeszcze go mamy i nie skończy się do wysyłki P2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2012 o 21:18, skodr napisał:

Aniu mam takie pytanie, jak to w końcu funkcjonuje ten kurier w waszym sklepie.
Po złożeniu zamówienia miałem info, że UPS przywiezie mi przesyłkę, dzisiaj ta informacja
była także aż do tej chwili.
Patrzę na zamówienie a tu nagle zmieniło się na DB SHENKER.
Skąd ta nagła zmiana?

Dziwne, bo my raczej nie piszemy, jakim kurierem zostanie wysłana paczka przed nadaniem numeru przewozowego - o tym decyduje centrum logistyczne Action, które obsługuje nasze wysyłki.
Ale ponieważ kiedyś wysyłaliśmy wszystko UPS, to gdzieś mogła się zaplątać informacja "przesyłka kurierska UPS" zamiast "przesyłka kurierska". Jeśli masz chwilę, to wrzuć mi zrzut z informacji o UPS, którą dostałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.07.2012 o 20:11, sylwasss napisał:

Chciałem się dowiedzieć czy kiedyś jeszcze będzie dostępna gra L.A. Noire na PC, z tego
co widzę nie ma jej już w ofercie, czy może jeszcze kiedyś będzie ?

Będzie, jak stanieje :) Niestety w obecnej cenie się przestała sprzedawać, więc ją wycofaliśmy z oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2012 o 08:55, akne napisał:

Bo większości już wydanych gier nie można łączyć z pre-orderami - ponieważ zamówienie
przedpremierowe nie trzyma rezerwacji na produkty dostępne. Mogę Ci dodać Alana do zamówienia,
akurat jeszcze go mamy i nie skończy się do wysyłki P2.

Dzięki za chęci, ale dodam go sobie sam w czwartek rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dziwne, bo my raczej nie piszemy, jakim kurierem zostanie wysłana paczka przed nadaniem numeru przewozowego - o tym decyduje centrum logistyczne Action, które obsługuje nasze wysyłki.
Ale ponieważ kiedyś wysyłaliśmy wszystko UPS, to gdzieś mogła się zaplątać informacja "przesyłka kurierska UPS" zamiast "przesyłka kurierska". Jeśli masz chwilę, to wrzuć mi zrzut z informacji o UPS, którą dostałeś.

W wiadomości na maila (kiedy zamówiłem przesyłkę) nie miałem nic o kurierze tylko w moich zamówieniach po kliknięciu na takie zamówienie pisało, że UPS dostarcza, teraz zmieniło mi się to na DB SHENKER no a zrzutu ekranu nie zrobiłem wcześniej.
No ale cóż, pewnie błąd.
Jednak widzę, że wzięliście chyba na kolana DB SHENKER i daliście mocnego klapsa na opamiętanie się bo dzisiaj z rana zadzwonili do mnie i powiedzieli, że wyruszył kurier z moją przesyłką i powinienem się go spodziewać około 19. Nigdy wcześniej tak nie powiadamiali więc sądzę, że ktoś od was jednak z nimi porozmawiał na temat problemów z dostarczaniem paczek jakie wcześniej mieli :)
Na razie dobrze się zapowiada, jeżeli z DB SHENKER już nie będzie problemów to nie przeszkadza mi to, że oni będą dostarczali przesyłki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Cenega właśnie zapowiedziała, że w Polsce będzie Sleeping Dogs w Edycji Limitowanej w Empiku i "wybranych sklepach online" czyli raczej na Gramie będzie bo gdzie indziej :) W ich sklepie EL zastąpiła zwykłą, w tej samej cenie i teraz pytanie czy na Gramie będzie podobnie, czyli jeżeli zamówiłem już pre-ordera zwykłej edycji (bo tylko taka była) to czy bez zbędnych ceregieli dostanę Edycję Limitowaną?
Dzięki, i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2012 o 08:55, akne napisał:

Bo większości już wydanych gier nie można łączyć z pre-orderami - ponieważ zamówienie
przedpremierowe nie trzyma rezerwacji na produkty dostępne. Mogę Ci dodać Alana do zamówienia,
akurat jeszcze go mamy i nie skończy się do wysyłki P2.



Albo jeżeli była byś tak uprzejma to jednak mi dodaj tego alana wake edycję specjalną ( http://www.gram.pl/sklep/pc/alan-wake-edycja-specjalna)

Tylko do zamówienia chciałbym wykorzystać te 2 kody z lol.gram.pl zaczynające się od 7FR i 9DR (mam nadzieję że macie je w bazie, nie chciałbym ich publikować na forum :D)

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak długo sie czeka na zwrot pieniędzy za anulowane zamówienie? Dostałem maila z DOK-u, że zwrot został zlecony, wiec zapytalem ile muszę czekać i odpowiedzi nie dostałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 09:39, khizbu napisał:


> Bo większości już wydanych gier nie można łączyć z pre-orderami - ponieważ zamówienie

> przedpremierowe nie trzyma rezerwacji na produkty dostępne. Mogę Ci dodać Alana
do zamówienia,
> akurat jeszcze go mamy i nie skończy się do wysyłki P2.
>
Dzięki za chęci, ale dodam go sobie sam w czwartek rano.

Tylko że jutro nie będzie już raczej dostępny Prototype 2 z bonusami, ilość bonusów się już prawie wyczerpała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 20:22, kulfonito napisał:

Jak długo sie czeka na zwrot pieniędzy za anulowane zamówienie? Dostałem maila z DOK-u,
że zwrot został zlecony, wiec zapytalem ile muszę czekać i odpowiedzi nie dostałem.

Płaciłeś kartą, więc pieniądze na Twoim koncie pojawią się z powrotem w ciągu kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2012 o 15:16, kesik93 napisał:

Witam,
Cenega właśnie zapowiedziała, że w Polsce będzie Sleeping Dogs w Edycji Limitowanej w
Empiku i "wybranych sklepach online" czyli raczej na Gramie będzie bo gdzie indziej :)
W ich sklepie EL zastąpiła zwykłą, w tej samej cenie i teraz pytanie czy na Gramie będzie
podobnie, czyli jeżeli zamówiłem już pre-ordera zwykłej edycji (bo tylko taka była) to
czy bez zbędnych ceregieli dostanę Edycję Limitowaną?
Dzięki, i pozdrawiam.

Czekamy na ostateczne potwierdzenie, że dostaniemy Edycję Limitowaną. Po otrzymaniu takiego potwierdzenia w już złożonych zamówieniach zmienimy edycję zwykłą na limitowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.07.2012 o 17:19, khizbu napisał:

Albo jeżeli była byś tak uprzejma to jednak mi dodaj tego alana wake edycję specjalną
( http://www.gram.pl/sklep/pc/alan-wake-edycja-specjalna)

Tylko do zamówienia chciałbym wykorzystać te 2 kody z lol.gram.pl zaczynające się od
7FR i 9DR (mam nadzieję że macie je w bazie, nie chciałbym ich publikować na forum :D)

Napisz do mnie maila dziś, w mailu podaj nr zamówienia (bo pod Twoją ksywką nie widzę żadnego zamówienia na Protype 2) i podaj też te kody zniżkowe. Imię kropka nazwisko małpa gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować